Sběratel kostí

Před dvaceti lety se čtveřice teenagerů na vlastní pěst vydala do místních lesů, aby se pokusili najít údajný domov Sběratele kostí. Vrátili se pouze tři z nich. Současnost. V ulicích Liverpoolu je místními obyvateli zpozorována těžce zraněná žena, jež tvrdí, že utekla dnes už zapomenutému a pověstmi opředenému Sběrateli kostí. Policista Louise Henderson musí skeptické kolegy přesvědčit, že tento městský mýtus je opravdu možná z masa a kostí. Když je ale v místech, o nichž žena tvrdila, že odtamtud utekla, nalezeno tělo, případ nabere nový, temnější směr. Avšak vrah sleduje každý krok, jenž policie v cestě za jeho dopadením učiní… Děsivý a zneklidňující thriller s prvky hororu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403270/big_sberatel-kosti-GKb-403270.jpg 2.955
Literatura světová, Horory, Thrillery

Vydáno: , Brána

The Bone Keeper, 2018

Kniha Sběratel kostí

Tereza137
15. listopadu

Náhodou mě se kniha opravdu strašně moc líbila a patří mezi mé top knihy. Bála jsem se si ji koupit na vzdory různým celkem špatným hodnocením a jsem moc ráda, že jsem tam neučinila a knihu si přečetla. Téma je originální, může být rozhodně reálné (nikdy nevíme, co a kdo se v lesích skrývá). Opravdu hodně napínavá kniha od začátku do konce. Knihu jsem přečetla za necelé 3 dny, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Žádné zbytečné natahovane scény, všechno bylo svižné. Konec byl opravdu nečekaný a až vše na konci začalo dávat smysl a vše se vyjasnilo. Opravdu knihu doporučuju ! Přála bych knize, aby měla více % a více pozitivních komentářů.

Annkag

Kniha má zaujala svým názvem, námětem...ale v konečném důsledku to nebyla až taková bomba jakú jsem očekávala.
Ale konec má dost překvapil a trocha vylepšil konečný dojem.

Roseblood

zajímavý námět, občas pěkně napínavé

pro mě chvílemi až přehnaný a neuvěřitelný děj

hodnocení: 2,8/5*

tom8157
22.11.2020

Kniha mě vůbec nezaujala tolik, jak jsem čekal (i když možná je to tím, že jsem ji četl v období osobní krize :| ) Přesto byl závěr zajímavý a do jisté míry i nečekaný, proto nakonec dávám tři hvězdičky.

michaela3483
17.10.2020

Konečně dotčena, asi po dvou měsících.
Nemohla jsem se vůbec začíst, styl psaní mi nesedl. Přišlo mi to celé takové zmatené, ale protože nemám ve zvyku knihu nedočíst, dala jsem jí ještě šanci a prokousala se ke konci.
Téma mě zaujalo, anotace nalákala, ale kniha taková mě zklamala.

Katania
24.06.2020

Mě se to líbilo. Nebylo to nijak náročné, ale jako taková jednohubka super

lucakuca
07.04.2020

Mě to prostě nebavilo. Dočetla jen na stranu 94.

Lucik666
03.03.2020

tohoto autora mam rada, ale toto byoa jeho nocni mura asi. pribeh zajimavy, obalka parada, anotace super, bohuzel to vse ma sve ALE. hlavni postavy o nicem. nevytvorila jsem si k. nim zadne sympatie nebo nesympatie. byly neslane a nemastne. chemie mezi nimi zadna. ztratila jsem se v tom co je soucasnost a co je minulost. mohl to autor trochu vic oddelit.