JaKa1974 JaKa1974 komentáře u knih

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Krásná čtivá kniha. Od knihy jsem se nemohla odtrhnou.

21.09.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Ze začátku nic moc, pak se ale rozjel děj a napětí, jak to dopadne. Dobrá kniha.

19.09.2017 5 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Knihu jsem začala číst, pak jsem ji na pár dní musela odložit a nevěděla jsem, jestli ji mám dočíst. Nedalo mně to a musela jsem ji dočíst. Kniha se čte hůře, ale příběh je zajímavý tím, že je podle skutečnosti a chtěla jsem vědět, co vyhraje, zda odpuštění nebo pomsta.

19.09.2017 3 z 5

Putování za šátkem, džbánem a holubičkou Putování za šátkem, džbánem a holubičkou Miloslav Bureš

Tuto knihu jsem přečetla, protože je zde příběh o Svratuchu.

19.09.2017 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Moc pěkná kniha, autorka opět nezklamala, mám ráda její knihy. Klidně by mohla napsat pokračování, jak to bylo s Louisou dál...

19.09.2017 5 z 5

Pozlátko Pozlátko Táňa Keleová-Vasilková

Pěkná kniha, čte se lehce, takové oddechové čtení a ještě i poučné, že peníze nejsou všechno, hlavní hrdinka si nevážila toho co měla.To já bych si toho teda vážila.... Snad se poučila a její život dopadl dobře, ale to určitě bude v nějaké jiné knize...

23.04.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Vtipná kniha, určitě se u ní zasmějete, ale děj je takový chudý...

14.04.2017 3 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Kniha je opravdu zvláštní, je .. nevím jak to přesně říct. Je těžká na čtení, čte se zvláštně, autorka přeskakuje v čase i v osobách, které příběh vypráví. Čte se opravdu zvláštně, mám z ní takový divný pocit. I přes to všechno, jsem knihu nemohla nedočíst, prostě je v té knize takové napětí, které Vás donutí knihu přečíst a dozvědět se, kdo je vrahem Černookých Zuzan.

04.04.2017 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha je krásná, začala jsem ji číst jak se ji náhodně vzala, takže od Jáchyma, pak Veroniku. Ta kniha je prostě " GIŠTIRIBILIGI". To pochopíte, až si jí přečtete.

26.03.2017 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Vtipná kniha, čtivá, ze života... Po přečtení Vás donutí i k lehkému zamyšlení se nad životem.

13.03.2017 5 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Krásná kniha o počátcích zdravotnictví. Byl to opravdu nelehký boj pro člověka, který chtěl zachraňovat lidi, současně se nechtěl dostat do rozporu s tehdejšími zákony a náboženstvím a kterému šlo neustále o život. Viděla jsem i stejnojmenný film, je taky krásný, stojí za shlédnutí, i když se s knihou trochu rozchází, ale to asi každý film natočený podle knižní předlohy.

13.03.2017 5 z 5

Slib - intimní příběh z války Slib - intimní příběh z války Audrey Magee

Nádherná kniha, krásně se čte, je psána hodně přímou řečí, proto se čte lehce. Je ale smutná. Člověk současné společnosti si po jejím přečtení dovede lépe představit, jaké hrůzy museli zažít lidé v době války. Doporučuji její přečtení.

27.02.2017 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

První moje přečtená kniha od tohoto autora. Kniha je čtivá, ale hlavní hrdina je zvláštní člověk. Jsem ráda, že takového člověka nemám ve svém okolí.

23.02.2017 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Než začnete číst tuto knihu, tak si kupte velké balení papírových kapesníků. Tato kniha se nečte, ta se prožívá.

14.02.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Kniha plná legrace, ale i k zamyšlení. Kniha plná životních osudů, zvratů. Snad ani není možné,aby se to mohlo všechno stát za jeden život. Děkuji moc za tuto knihu. Doufám, že se dostanu i k dalším knihám autora.

14.02.2017 5 z 5

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Tuto knihu jsem náhodou dostala do ruky zrovna v době Vánoc, asi se to mělo stát. Tato kniha by se měla číst v době Vánoc!

08.01.2017 5 z 5

Ledové střepy Ledové střepy Lenka Chalupová

Kniha je čtivá a napínavá, jak to všechno dopadne.

27.12.2016 3 z 5

Kouzlo všednosti Kouzlo všednosti Táňa Keleová-Vasilková

Lehké a oddechové čtení že života

07.11.2016 3 z 5

Herečka Herečka Magda Váňová

Krásná kniha, stejně jako ostatní od paní Váňové, přečetla jsem ji jedním dechem.

23.10.2016 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes