JaKa1974 JaKa1974 komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha je napínavá, stále nevíte, kdo to vlastně dělá, ale konec je takový nezáživný, zbytečně zamotaný, trošku se v ději ztrácíte, už jsem se těšila na to, až to dočtu.

24.02.2019 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Krásná kniha, čte se prostě sama.

24.02.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Tato kniha by se měla stát povinnou četbou ve školách, aby se nezapomnělo, čeho jsou lidé schopni a naopak, co lidé vydrží, přežijí...

05.02.2019 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Kniha Veselí - veselý obal, vesele napsaný čtivý příběh i o smutných věcech našeho obyčejného života. Krásné, doporučuji.

05.02.2019 5 z 5

Dešťová hůl Dešťová hůl Jiří Hájíček

Kniha o životě na venkově, obyčejná, čtivá.

23.01.2019 4 z 5

Nech mě jít Nech mě jít Edward Docx

Zajímavý příběh o rozhodnutí ukončit svůj nemocný život, dokud je člověk sám schopen o sobě rozhodovat. Silný příběh, který vás donutí k zamyšlení, že se to může stát i vám.

23.01.2019 5 z 5

Dům na jezeře Dům na jezeře Ella Carey

Nádherná kniha, přečetla jsem ji jedním dechem, jsem moc ráda, že se mně dostala do ruky. Dva krásné příběhy spojené do jedné knihy, opravdu krásné a dojemné...Doporučují její přečtení. Je to kniha, která ve Vás něco zanechá a budete o ní přemýšlet.

15.12.2018 5 z 5

Mariánské léto Mariánské léto Hana Kavurová

Krásná kniha, zajímavý příběh, dojemný, kniha Vás donutí přemýšlet. Závěr je takový neskutečný, ale svým způsobem skutečný.

13.12.2018 5 z 5

Nenalezená Nenalezená Remigiusz Mróz

Od knihy jsem nemohla odtrhnout, od první stránky napínavý děj, několik nečekaných zvratů, podrobně popsaný problém domácího násilí.

09.12.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Napínavá kniha opravdu až do konce. Velice dobře se čte.

06.12.2018 5 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Tato kniha je opravdu hororová krimi. Najde se tam i trochu erotiky. Hlavní hrdinka vyšetřuje kolik případů, které se pak spojí v jeden velký. Autor to krásně všechno propojil a je vidět, že to je autor hororů, napínavé čtení. Za mě super.

29.11.2018 5 z 5

Sladké nic Sladké nic Jamie McGuire

Zajímavá kniha a nečekaný konec.

24.11.2018 3 z 5

Nevěsta ve sněhu Nevěsta ve sněhu Jan Seghers

Napínavý a čtivý kriminální román, určitě si ještě něco od autora najdu.

20.11.2018 5 z 5

Selský baroko Selský baroko Jiří Hájíček

"Nedonutili mě nenávidět." - Je to pěkná kniha, dobře se čte. Zajímavé téma, je to nahlédnutí do nedávné a nelehké doby naších dějin. Již jsem četla knihu Rybí krev a na stole mně leží Deštová hůl. Moc se těším. Jsem ráda, že se mně knihy od autora pana Hájíčka dostaly do ruky.

20.11.2018 5 z 5

Dobré duše Dobré duše Irena Obermannová

Knihu jsem přečetla, četla se v celku dobře, ale děj byl takový trochu nelogický, najednou se ze šachistky stal detektiv. Tolik vražd a policie nic, a do toho to nevysvětlené vytí vlků... No ale chtěla jsem vědět, jak to dopadlo, kdo byl vrah, tak jsem to přečetla.

30.10.2018 3 z 5

Něžný dotek nenávisti Něžný dotek nenávisti Eva Hrašková

Takové oddechové,nenáročné čtení, konec nečekaný.

23.10.2018 1 z 5

Ideální manžel z nebe nespadne Ideální manžel z nebe nespadne Alena Jakoubková

Tohle je druhá kniha od autorky, co jsem četla, a opět stejný styl. Je to taková neskutečná pohádka. Přečetla jsem to takovým rychločtením, moc idealní děj, neskutečný, prostě jako v pohádce a to nemusím. Už nikdy více...

26.08.2018 1 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Po knize Bábovky od této autorky jsem se do čtení pouštěla s nedůvěrou, ale po pár stránkách jsem změnila názor. Kniha čtivá a napínavá až do poslední stránky.

13.08.2018 5 z 5

V podezření V podezření Michael Robotham

Velmi napínavý krimiromán. Je to druhá kniha od tohoto autora, kterou jsem četla a určitě si přečtu i další. Kniha je opravdu čtivá.

13.08.2018 5 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Kniha se mně dostala do ruky, aniž bych tušila, že je to erotický román. Raději mám detektivky, ale nedokázala jsem ji odložit. Přečetla jsem ji rychle a.... doufám, že se mně do ruky dostane i druhý díl.

05.08.2018 3 z 5