JaKa1974 JaKa1974 komentáře u knih

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Nádherná kniha, silný příběh, mrazí mě to, že je skutečný. Nepochopitelné, co člověk dokáže dělat ošklivého a co člověk vydrží.

05.06.2020 5 z 5

Třpytivá hodina Třpytivá hodina Iona Grey

Jedním slovem - krásná kniha. Moc děkuji autorce.

20.05.2020 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

To je prostě nádherná kniha. Krásně a lehce napsaná a stejně krásně a lehce se čte, i když je plná vážných a smutných skutečností.

28.04.2020 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Čtivá kniha, hodně jmen, ze začátku jsem se trochu ztrácela, ale zajímavý příběh, krásný konec.

01.04.2020 5 z 5

Tento díl, jsem četla dlouho, neměla jsem moc času. Ale dočetla jsem a hodnotím velice kladně. Je neskutečné, jak autorka dokáže podrobně rozebrat některé situace. Je pravda ale, že některé zase přejde rychle. Těším se na další díl. Po přečtení posledního dílu se ráda podívám na seriál natočený podle knihy.

30.03.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Takhle nízké hodnocení jsem snad ještě nedala. Knihu jsem asi nepochopila. Přečetla jsem ji, ale nic...

23.02.2020 1 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Krásná kniha, která se čte sama. Doufala jsem, že tento dojemný příběh dopadne setkáním. A ano... Na konci ukápla i slzička... Moc děkuji autorce za tuto knihu.

11.02.2020 5 z 5

Hrob třinácté panny Hrob třinácté panny Naďa Horáková

Čtivá a napínavá kniha. Někdy jsem se ztrácela, bylo to fakt hodně zamotaný, musela jsem si třeba kousek přečíst ještě jednou a pomalu, ale asi to k příběhu patřilo.

21.12.2019 4 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Kniha mě bavila, líbilo se mně prolínání toho, jak hlavní postavy prožívali jednu situaci různě, zajímavé téma...

11.12.2019 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Klára Janečková

Kniha se dobře čte, má spád a silný životní příběh.

02.12.2019 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Knihu jsem přečetla jedním dechem za jeden den. Je to zvláštní příběh, ale opravdu čtivě a humorně napsaný, i když je to vlastně nakonec tragédie. Některé fráze mě opravdu pobavily. Hlavní hrdina byl neskutečně skutečný. Kniha měla rychlý děj a spád.

27.11.2019 5 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Je to krásná a čtivá kniha. Děj plyne tak jako čas a život, který opravdu někdy není jednoduchý.

25.11.2019 4 z 5

Hon na motýly Hon na motýly Jiří Hanibal

Je zajímavé, že autor - muž napsal knihu o pěti ženách. Kniha je čtivá, trošku jsem se v ní občas ztrácela. Přece jen autor píše o pěti ženách, které hledaly svého muže snů. A pár se jich tam vystřídalo. Pěkné je, že to hledání partnera, je v knize přirovnáváno k honu na motýly. Miluji motýly...

17.11.2019 4 z 5

Slečna M. Slečna M. Caroline Woods

Zajímavý životní příběh dvou sester, který se určitě mohl stát. Kniha se dobře čte, čekáte, jak osud sestry nejdříve rozdělí a pak opět spojí.

12.11.2019 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Když jsem knihu uviděla v knihovně, upoutala mě svým obalem, který je krásný. Začala jsem číst a nelituji. Krásná je i kniha. Neskutečný příběh, který je ve skutečnosti skutečný.

05.11.2019 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Je pravda, že po knize jsem sáhla na základě čtenářské výzvy, ale jsem za to moc ráda. Teď se těším, že se podívám na film natočený podle knihy.

28.10.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Děkuji moc za tuto knihu. Až v průběhu čtení jsem zjistila, že názvy jednotlivých kapitol dají dohromady moji oblíbenou básničku, kterou jsem přednášela ve škole... Těším se na další knihu od této autorky...

18.10.2019 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Přečetla jsem si další knihu tohoto autora. Dokáže vás udržet ve čtení až do konce. Opravdu napínavý děj. Musím si po přečtení jeho dvou knih na chvilku odskočit k něčemu méně děsivějšímu.

15.10.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

No to je něco... Krimi, která se čte sama, tohle napětí v knihách mám ráda, ráda je čtu, ale nevím, jestli to je dobře, protože pak mám divoké sny.

12.10.2019 5 z 5

Druhý díl je zajímavější a má více děje, je to takové oddechové čtení. Ale jako nekuřákovi mně vadilo to neustále koření hlavních postav. Ale to je takový můj osobní problém.

08.10.2019 4 z 5