Pád do tmy

Tereza Brašová uteče ve svých osmnácti letech z domova, aby se zbavila svého otčíma, který ji léta sexuálně zneužíval. Bezpečí najde ve slovinských jeskyních, kde začne pracovat jako průvodkyně v největším krasu Evropy a později se proslaví jako záchranářka. Petr Brašov, který mezitím udělal politickou kariéru, Terezu donutí vrátit se do Prahy, aby její popularity využil pro svou mediální kampaň. Netuší však, že právě to se mu stane osudným…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/385495/pad-do-tmy-0Cn-385495.jpg 4126
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Pád do tmy

sabca

Tak jako předchozí knihy Kláry Janečkové i tato se mi moc líbila a těším se na něco nového co napíše. Bylo ukázáno, jaký je problém odsoudit pedofila, který se schovává za politickou funkci. Má peníze a známe díky čemu mu vše prochází. Kniha se dobře četla. Hlavně bylo zajímavé, že jsme se mohli seznámit s práci průvodců slovinských jezkyní, která nám není úplně známá. Knihu doporučuji

i.stefany

Příběh o tom, jak zničující následky může mít vliv a moc v rukou násilníka. Autorka vytvořila napínavý a celkem reálný příběh ze současnosti, který vás zaručeně strhne jako mě a díky krátkým kapitolám přečtete za jeden den.

MoniVyka

Knížka se mi opravdu líbila, napínavé a čtivé. Určitě doporučuji.
Od Kláry Janečkové jsem jsem přečetla všechno a tato kniha společně v první knihou Ďábelská tvář se mi líbí nejvíce.

koki.veru

Velice povedená knížka. Nejprve se mi do ní moc nechtělo, ale jakmile jsem přečetla prvních pár stránek, tak jsem se začetla. České knížky nějak extra moc nemusím, ale tahle se mi velice líbila, takže si myslím, že se k této autorce ještě vrátím :) Velice se mi líbilo, že se kniha neodehrávala pouze v ČR, ale i v cizí zemi a ve velice netradiční prostředí :) super :)

VulpesVulpes

Atraktivní prostředí, napínavý děj a skvěle napsaný příběh. Těším se na další knihy od této autorky!

oluskace

Dala se číst, ale něco tam chybělo

Nazli

Nebylo to špatné.

petronella1

Kniha je perfektně napsaná, ale to téma...hrůza. Takovou úzkost a bezmoc jsem při čtení snad ještě nikdy necítila