Hrob třinácté panny

Lada Nevrtalová přijíždí do malé moravské vesnice, aby převzala jako dědictví starou vilu po své pratetě Anně. Dům stojící na samotě za vesnicí je však velmi nevhodné obydlí pro mladou dívku, zvláště když v jeho blízkosti leží opuštěný hřbitov opředený podivnou historií. Lada se brzy přesvědčí o tom, že pověry mají na vesnici stále pevné kořeny a že na nich opravdu může něco být. Velmi podivné, téměř hororové události, které se kolem Lady dějí, vyústí ve vraždu a zdá se, že v ohrožení života je i ona sama. Ovšem najdou se hned tři mužní ochránci, kteří by jí rádi poskytli pomocnou ruku. Lada se ocitá před zásadní životní otázkou, komu věnuje svou důvěru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/2739/big_hrob-trinacte-panny-Tm4-2739.jpg 3.9136

Kniha Hrob třinácté panny

gordon13

Ach jo..začalo to úžasně, ten námět vzbuzoval příjemné napětí, ale vyklubala se z toho děsná ptákovina. Hlavní hrdinka běhna, která všechny chlapy v okolí okouzlí a nakrmí :-) Emocionálně neskutečně ploché!!
Překombinované vztahy, úplně jsem se v ději ztrácela. Na konci se to jakž takž smysluplně poskládalo, ale žádný zázrak. Podle mě hrozně promarněný potenciál!

kneslova

Docela zajímavá kniha, dobře se čte , nevěrohodné postavy i příběh

Argony
21.06.2021

Odpočinková rychlovka, konec poněkud překombinovaný, v textu chyby. Hlavní hrdinka má před svatbou a přesto se vychrápe během 2-3 dnů s dvěma chlapy, které sotva zná (což vůbec neodpovídá původnímu popisu).

Prima čtení do vlaku na delší cestu. Vhodné od 15 let.

Jana.Kuc
28.05.2021

Rozečteno ráno v 9, dočteno ten samý den v půl šesté (a to jsem mezitím normálně fungovala pro rodinu). Hodně čtivé, chcete se dozvědět, kdo je vrah a to vás popohání ve čtení!

baji42
01.05.2021

Musela jsem si ověřit, kdy byla kniha napsána, protože mi to chvílemi připadalo jako červená knihovna z dob první republiky. Byla to má druhá kniha od této autorky a dost mě zklamala. Přitom potenciál by se tam asi našel. Zpracování bylo ovšem slabé.

Nazli
28.04.2021

Mně se to hodně líbilo, příjemné jednorázové čtení na léto. Zápletka není nijak složitá, přesto mě kniha vtáhla do děje a na konci jsem si říkala, proč mě to řešení nenapadlo dřív.

Evišťátko
07.02.2021

Dobrá detektivka,sice možná až moc překombinovaná,ale četla jsem ji na jeden zátah.U mě dobrý

Leona333
15.01.2021

Za sebe knihu hodnotím jako takovou detektivní romanci s příchutí mystična... Kdyby autorka neexperimentovala s tolika žánry v jednom příběhu, dala bych vyšší hodnocení. Škoda.