JaKa1974 JaKa1974 komentáře u knih

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Čtivá a napínavá kniha, přesně to mám ráda.

30.12.2020 5 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

No tak to je neskutečné, co autorka dokázala. Napsat knihu, která vás do poslední stránky, do posledního slova nutí číst a číst... Fakt super.

16.11.2020 5 z 5

Místo tebe Místo tebe Sofie Sarenbrant

Kdo má rád napětí až do konce, tak to je právě tato kniha.

09.11.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Kniha plná napětí a to je přesně to, co mě u knihy drží a nechce pustit.

05.11.2020 5 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Krásná kniha, je neskutečné, že doba války, která je symbolem pro zlo a hrůzné činy, může být i dobou dobra.

29.09.2020 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Krásná a zajímavá kniha o nelehké době války. Musíme si vážit každého dne, který prožijeme v míru. To není žádná fráze, to je pravda.

21.09.2020 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

To je tak krásná kniha, moc doporučuji přečíst. U knihy se zasmějete a konec je dojemný. Ale tak to přesně v životě je.

18.09.2020 5 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Kniha je krásná, ale velice smutná. Při čtení jsem stále brečela.

14.09.2020 5 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Ta kniha je neskutečná, plná zla. Nechce se mně věřit, že se tohle někde a někdy mohlo stát. To snad bylo možné ve středověku. Přečtení této knihy nemohu nikomu doporučit, k tomu se musí rozhodnout každý sám. Já jsem slyšela o natočeném filmu a vždy si raději přečtu knihu a pak kouknu na film. Ale po přečtení, nevím jestli budu mít odvahu na film. Kdyby bylo ve filmu jen polovina z toho, co je v knize, tak to musí být opravdu náročné. Skutečně se tohle dělo?

03.09.2020 5 z 5

Plachetnice na vinětách Plachetnice na vinětách Jiří Hájíček

Krásný a čtivý příběh za života.

30.08.2020 4 z 5

Pokoj bez dveří Pokoj bez dveří Karolina Tůmová

Jsou to tři příběhy jedné rodiny v různých dobách, které spojuje prsten. Kniha se čte dobře, je sice napsaná takovým jednoduchým zvláštním způsobem bez přímé řeči jako deník, přesto za mně dobrý.

26.08.2020 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Krásná kniha, krásně se čte a zcela vás pohltí příběh, který vypráví.

23.08.2020 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Když jsem začala číst a zjistila jsem, že je to trochu sci- fi, tak jsem se zalekla. Ale kniha byla čtivá a napínavá. Těšila jsem se na vyvrcholení, ale to mohlo být lepší.

21.08.2020 5 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

Napínavá kniha, čekáte na konec, jak to všechno dopadne. Nechtěla bych mít tyto ženy za sousedky.

14.08.2020 4 z 5

Mlsná huba Mlsná huba Magda Váňová

Paní Váňová opět nezklamala, kniha se čte sama. Udržuje vás v napětí až do konce, jak to všechno dopadne. Krásná kniha...

10.08.2020 5 z 5

Dívka v modrém plášti Dívka v modrém plášti Monica Hesse

Kniha je plná skutečných a smutných událostí. Krásně se čte.

21.07.2020 5 z 5

Uzamčená minulost Uzamčená minulost Ella Carey

Již druhá kniha od této autorky, kterou jsem četla, opět krásná, doporučuji přečíst.

28.06.2020 4 z 5

Křižovatka života Křižovatka života Julianne MacLean

Knihu jsem přečetla na dovolené, krásný dojemný příběh.

28.06.2020 5 z 5

Třešinka Třešinka Raine Miller

Knihu jsem si vzala na dovolenou, netušila jsem, že to je erotický příběh, když už jsem to vzala, přečetla jsem ji, celkem čtivě napsáno, ale není to můj oblíbený žánr.

28.06.2020 3 z 5

Matka v trapu Matka v trapu Uljana Donátová