JaKa1974 JaKa1974 komentáře u knih

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Ze začátku jsem se ztrácela ve jménech, ale vydržela jsem a pak se kniha rozjela, četla se lehce, rychle, měla spád. Nebylo to úplně ohromující, ale dobrý.

04.11.2021 5 z 5

Spálená křídla Spálená křídla Karla Kubíková

Krásná kniha, autorce se podařilo do jedné knihy dát celý život jedné ženy a její rodiny. Knihu jsem četla v každé volné chvíli a hltala stránku po stránce. Prostě nádherné, zajímavé, čtivé. Výborný byl ten rodokmen na začátku knihy. Pomohl orientovat se v osobách příběhu.

02.11.2021 5 z 5

Sestra Sestra Louise Jensen

Napínavá a čtivá kniha, jak to všechno bylo, se dozvíte až úplně na konci.

31.10.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Velice čtivá kniha ze života, děj má spád. Je to pro mě druhá přečtená kniha od autorky a fakt dobrý.

29.10.2021 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Mám ráda napínavé a čtivé knihy a to je přesně tato kniha.

26.10.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Napínavé čtení, od kterého se nemůžete odtrhnout.

17.10.2021 5 z 5

Strach Strach C. L. Taylor

I když to možná někdy nebylo reálné, že by to takhle mohlo být, tak za mně super. Kniha čtivá, měla spád, stále se tam něco dělo až opravdu do konce. Stále napětí vás drží u knihy.

21.09.2021 5 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Napínavá kniha, čtivá kniha, v jednom okamžiku mně úplně zamrazilo, jako když sledujete napínavý film.

14.09.2021 5 z 5

Ta druhá paní Millerová Ta druhá paní Millerová Allison Dickson

Asi půjdu proti proudu všech komentářů zde, ale mně se kniha četla velice dobře, nechybělo napětí, jak vše dopadne, které mám ráda a co mně nutí vzít knihu do ruky v každé volné chvilce. Za mně super.

06.09.2021 5 z 5

Mlčet jako hrob Mlčet jako hrob Mark Roberts

Krátké kapitoly knize dodávají ještě více napětí. Děsivý příběh...

15.07.2021 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Třetí kniha této autorky, kterou jsem četla. A opět jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Těším se na další.

20.06.2021 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Napínavá a čtivá kniha, a přesně to mě drží u knihy dokud ji neprečtu.

20.06.2021 5 z 5

Manželské lži Manželské lži Kimberly Belle

Napínavá, čtivá kniha a závěr opravdu nečekaný.

27.05.2021 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

No tak to je něco. Knihu jsem přečetla za dva volné dny. Ke konci mě to nutilo číst a číst, knihu neodložit. Opravdu až na poslední straně se dozvíte, jestli to byl manžel, nejlepší kamarádka nebo někdo jiný... Doporučuji si přečíst tomu, kdo má rád napětí.

05.04.2021

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Katarína Gillerová

Kniha se četla dobře. Dost depresivní příběh, autorka toho hlavní hrdince naložila hodně.

03.04.2021 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Když jsem knihu četla, stále jsem přemýšlela, jak tohle může skončit... Ale že bude konec takhle smutný, to jsem nečekala. Smutný příběh a smutné je hlavně to, že je to skutečný příběh, že se to takhle děje. Je mi smutno.

26.03.2021 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Po přečtení prvního dílu jsem se nemohla dočkat, až do ruky dostanu druhý díl a začnu číst. A musím říct, nelituji. Moc děkuji autorce a obdivuji její schopnost dostat tak složitý a nelehký osud jedné velké rodiny na stránky knihy. Knihu jsem četla v každé volné chvilce, hltala jsem každé slovo. Kniha, ač se jedná o složitý příběh, je napsaná velice srozumitelně. Prostě nádhera a těším se na třetí díl... Kdypak asi vyjde?

23.03.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Krásná kniha plná skutečného života, prostě nádhera.

09.03.2021 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Čtivý příběh, už se těším na další díl.

18.01.2021 5 z 5

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Kniha je čtivá a napínavá. Autorka nás do poslední stránky udržuje v napětí. Až na poslední stránce se dozvíte zda je lhář.

02.01.2021 5 z 5