Miluj mě navždy

Ema se na plese nečekaně setká s Markem, který byl její velkou láskou, ale nakonec se oženil s jinou ženou. Nyní je Ema šťastně vdaná za Tibora a čeká dítě. Jenže setkání s Markem vyplaví na povrch city, o nichž se domnívala, že je dávno pohřbila. Vyptává se Marka na jeho rodinu, ale ten se odpovědím vyhýbá. Druhý den se zděšená Ema dozví, že Marko spáchal v noci sebevraždu. Je to pro ni obrovský šok a neodbytně ji pronásleduje pocit, že je nějakým způsobem zodpovědná za Markovu smrt. Rozhodne se proto zjistit, co ho k jeho činu vedlo. Jenže u všech, kteří Marka znali, naráží na hradbu mlčení…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/75_/75615/miluj-me-navzdy-7K4-75615.jpg 3.748
Vydáno, Motto

Miluj ma navždy, 2009

Kniha Miluj mě navždy

Vendulik

Kniha mě moc nebavila. Je hodně depresívní.

Cleo De Nile

Nedočteno, odloženo zhruba v polovině. Takovou krávu jako je hlavní hrdinka jsem dlouho neviděla.

Ála1968

Knihu jsem přečetla na jeden zátah,ale upřímně byla hodně smutná až depresivní.Tolik smrti pohromadě v jedné knize jsem už dlouho nečetla.Kdyby alespon konec byl něčím pozitivní,ale takhle s otevřeným koncem...Zůstal ve mě po přečtení jen hrozný smutek,bude trvat dlouho,než mi příběh zmizí z mé hlavy i z mé duše.Asi to byl autorčin záměr,ale čeho je moc,toho je příliš. Myslím,že znovu po knize už nešáhnu.

alnahu

Pěkný příběh ze života ,ale trochu smutný,ale dobře se četl.

LeSk

Přečteno jedním dechem za dva dny. Vydařené čtení od skvělé autorky ... život není procházka růžovou zahradou ... DOPORUČUJI.

Vatter83

Knihy této autorky mám ráda, nezklamala jako vždy. Všechny její knihy jdou přečíst doslova jedním dechem.

Lenoulinka
30.07.2018

První knížka od této autorky - nebyla špatná, ale dost smutná. Celý děj se točí okolo Emy, která žije s manželem Tiborem. Poté, co se setká se svojí bývalou láskou Markem a ten spáchá sebevraždu, tak se vyprávění vrací částečně do období jejich společného chození.

Danago
14.07.2018

Moc pěkný příběh, tak ja to autorka umí. Knížka se čte jedním dechem, bez jakýchkoli hluchých míst. Pro mě to bylo velice příjemné čtení ze života, i když zde hlavní roli hrála láska nebylo to jen o ní.