Třpytivá hodina

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Selina Lennoxová patří ke zlaté mládeži. Její život je nekonečný večírek plný alkoholu a skandálů, který má jediný cíl: vyhnout se nudnému životu, který jí naplánovali rodiče. Lawrence Weston je chudý malíř, který jedné noci nečekaně vstoupí do Selinina života, a ačkoliv si uvědomuje, že dívka jejího postavení nikdy nemůže být jeho, nedokáže ji opustit. Láska, kterou prožívají, je opravdová. Selina sní o šťastném životě po jeho boku, pak ale dojde k tragédii, která ji donutí učinit rozhodnutí, které je bezpečné, místo toho, které je správné… Román o vášni, zármutku, ztrátě a tajemstvích, zasazený do období bouřlivých změn mezi dvěma světovými válkami....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427442/big_trpytiva-hodina-2NF-427442.jpeg 3.9150
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

The Glittering Hour, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (55)

Kniha Třpytivá hodina

ANDY28
25. listopadu

kniha mě úplně rozsekala a jen ten, kdo takovou lásku opravdu zažil, může o ní tak krásně napsat

knihomolkaMist
09. října

Když jsem knihu kupovala, měla jsem za to, že bude více zaměřená na romantickou linku, čemuž tak úplně nebylo. Jasně, byla tam, ale rozhodně ne v takové míře, jakou jsem si představovala. I tak se mi to ale líbilo.
Sympatické postavy a nesmírně smutný konec, to je to, co tuhle knížku dělá tak krásnou.
Doporučuju :)


Mlsnákočka
03. června

Krásná kniha, i když smutná. Bylo mi malé Alice velmi líto a hodně jsem to s ní prožívala. Autorka dobře vystihla tehdejší "zlatou mládež" a náhled do vyšší společnosti té doby.

lucieseb
16. května

Příběh mě moc bavil, jen z mého pohledu bylo teda nepochopitelné jednání Seliny. Konec knihy zajímavý, smutný. I slzy byly.

Dermiska
05. dubna

Nádherná kniha...

Domčik
29. března

U knihy potřebuji, aby mě po prvních stránkách přibeh vtáhl a já si řekla jo!, to bude ono. Tady se to nestalo a vůbec jsem si říkala, zda to mám dočíst. Díky bohu, že jsem knihu dočetla! Nádherný, příběh plný lásky, citu, i když smutný. Závěr jsem tedy oplakala.

Szilvia1
26. března

Velmi pěkná kniha,ještě ted se z toho vzpamatováam,protože tak pěknou a krásnou knížku jsem už dlouho nečetla.Čekala jsem na tuto knížku dlouho,ale to čekání se vyplatilo.

PetiJelinkova
17. února

Ze začátku jsem měla trochu problém se do knihy začíst, ale za to ke konci jsem se nemohla od knížky odtrhnout. Kniha se mi moc líbila. Byl to nádherně smutný příběh plný lásky s nečekaným zvratem na konci.

1