JaKa1974 JaKa1974 komentáře u knih

Vražedná diagnóza Vražedná diagnóza Ingrid Hedström

Knihu jsem přečetla na dovolené, napínavý příběh, složitější na čtení, autorka píše ve dvou dějových liniích.

04.08.2018 4 z 5

13. komnata milenek: Uzavřený kruh 13. komnata milenek: Uzavřený kruh Tomáš Kristl

Kniha se čte rychle, jednoduchý děj, další knihy od autorů mně nelákají, je to taková červená knihovna...

11.07.2018 2 z 5

Střepy Střepy Michael Robotham

Neskutečně do detailů propracovaný příběh, napínavý, až vás mrazí v zádech. Zcela vás pohltí.

10.07.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Další skvělá kniha od autorky. Napínavý příběh, od kterého se nemůžete odtrhnout...

10.07.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Napínavé čtení, kniha kterou neodložíte, dokud ji nepřečtete.

O dívce Grace O dívce Grace Anthony Doerr

Opět krásná kniha od tohoto autora, místy byla kniha trochu nudnější, zdlouhavá, ale na závěr vás vtáhne do děje a nemůžete se od ní odtrhnout, po přečtení se určitě podívejte na mnoho videí na YouTobe, jak vznikají sněhové vločky, to je něco úžasného, stejně jako příběh knihy... https://www.youtube.com/watch?v=-6zr2eLpduI

17.04.2018 5 z 5

Kniha se čte dobře, je to taková červená knihovna, určitě si přečtu i další dva díly, ale.... Nebylo to zase tak úplně ono, to co mám ráda,... kniha, kterou když dočtete, tak ve vás něco z ní zůstane. ... a to tato kniha nedává. Ale věřím, že mnohým romantickým čtenářkám se bude líbit.

11.04.2018 3 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Krásná kniha, prostě krásná, hned jsem si hledala na internetu informace o Saint-Malo. Celou dobu, co jsem knihu četla, jsem si představovala, jak to asi skončí, tajně jsem doufala ve šťastný konec, dopadlo to jinak, zatlačila jsem slzu. Ale to je život a je vidět, že kniha je o skutečném životě za války.

03.04.2018 5 z 5

Já hlupák Já hlupák Magda Váňová

Další krásná kniha od paní Váňové, ta mě ještě nikdy nezklamala. Krásný příběh ze života, plný života, a to skutečného. Knihu jsem přečetla jedním dechem, když jsem ji dočetla, tak mně bylo líto, že už je konec...

07.02.2018 5 z 5

Kawa 9 Kawa 9 Karel Cubeca (p)

Kniha je celá o h...., ale je prostě úžasná. Takhle jsem se dlouho u knihy nenasmála. Prostě super a doporučuji přečtení.

09.01.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Z knížky jsem moc nadšená nebyla, nedala mně to, co jsem od ní asi očekávala. V knize toho bylo hrozně moc, moc příběhů, moc jmen, autorka to asi myslela dobře. Bylo by to asi dobrý, ale člověk by si musel napsat, kdo je kdo, kdo s kým a kdy. Autorka snad skáče i v čase. Knihu jsem rychle dočetla, rychle odložila a nic...

27.11.2017 2 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Knihu jsem si přečetla po mnoha letech od školních let, kdy to byla povinná školní četba. Teď jsem po ni sáhla z důvodu čtenářské výzvy. A jsem ráda, že jsem si ji zase přečetla. Krásná kniha, krásná žena.

21.11.2017 5 z 5

Klaudie na rozcestí Klaudie na rozcestí Beáta Matyášová

Takové jednoduchá kniha, po které jsem sáhla, protože jsem neměla o víkendu doma nic jiného na čtení. Rychle přečtené,příběh je v celku zajímavý a ze života.

21.11.2017 3 z 5

Společný byt Společný byt Danielle Steel

Čtivá kniha, zajímavě poskládaný příběh čtyř žen do jedné knihy a jednoho bytu.

21.11.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Opravdu napínavý příběh, kniha se čte moc dobře, tak nějak, jako byste se dívali na kriminální film. Mrazí Vás po celém těle. Dokonce když jsem ji četla před spaním, tak se mně špatně usínalo. Tak bacha na to -
nečíst na dobrou noc!! Příběh má spád. Prostě super detektivka, která stojí za přečtení a pak se podívat na film, jestli byl podle knihy natočen. A jestli ne, tak asi brzo bude.

15.11.2017 5 z 5

Manžel nikdy nespí Manžel nikdy nespí Alena Jakoubková

Knihu jsem přečetla tzv. rychločtením. Je to taková jednoduchá kniha napsaná jen jednoduchými větami. Nic to ve mně nezanechává, taková trochu červená knihovna s dobrým romantickým koncem. Málo kdy hodnotím přebal knihy, většinou se mi líbí, tento působí jako reklama na oblečení z letáku.

02.10.2017 2 z 5

Vůně jasmínu Vůně jasmínu Corina Bomann

Krásná kniha, doporučuji přečtení, čte se moc dobře, jedním dechem. Na konci jsem si i pobrečela. Za mně super.

01.10.2017 5 z 5

Nebýt sám Nebýt sám Magda Váňová

Knihy od paní Váňové mám ráda, jsou krásné, čtivé, ze života a do detailu propracované.

Modrý zajíček Modrý zajíček Jacques Thomas-Bilstein

Krásná kniha pro děti na dobrou noc.

Druhý život Druhý život S. J. Watson

Tuto knihu jsem přečetla během deštivého víkendu. Odbíhala jsem k ním každou volnou chvilku mezi vařením, uklízením... Kniha je napínavá až do konce. Kdo má rád napětí, určitě doporučuji.