13. komnata milenek: Uzavřený kruh

13. komnata milenek: Uzavřený kruh https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349128/bmid_13-komnata-milenek-uzavreny-kruh-dBp-349128.jpg 3 36 12

Původní příběh milenky Sofie a nevěrného Tomáše popsaný v předešlých dvou knihách autoři sloučili do knihy jedné a rozšířili o nadcházející období jejich společného života. Současně v nové knize autoři částečně zprostředkovávají pohled třetího z milostného trojúhelníku – manželky Petry.

DominaCZ
DominaCZ
04.06.2022 odpad!

Koho zajímají tyhle dvě špíny??
Šunt první i druhá věc, komu furt cpou že se pro.ebali až do manželství a teď spolu mají jakože happy life, koho mají v nakladatelství že jim to opakovaně vydává?!
Hnus k nečtení.

sodmic
sodmic
03.04.2022 odpad!

po přečtení této knihy, mám dojem, že je může psát opravdu každý, nemá děj, pojetí, chybí tomu zkrátka úplně vše, nedoporučuji

Dandy1
Dandy1
03.12.2019 3 z 5

Klasický milostný trojúhelník. Jako bych seděla s kamarády a oni by mi říkaly své trable. Každý zvlášť a po svém.

Doubravka1975
Doubravka1975
10.10.2019 odpad!

Obsahuje SPOILER !
Tohle je už údajně třetí vydaná knížka jako sloučení předchozích dvou. No tak teď teda nevím....to už potom můžeme všichni sednout a napsat větší slohovku ze svého života a vydat to jako knížku nebo ještě lépe několik knih.
Strašně jednoduchý děj, krátké kapitoly, za 3 hodiny přečtené.
Tomáš nezodpovědný, vyčůraný parchant. Sofie v pozici milenky nemá žádnou svoji cenu, skáče jak pan Božský píská a když jsou potom spolu se všema dětma, tak aby Tomáš nemusel řešit doma žádné problémy (asi nebyl zvyklý z předchozího údajně perfektního vztahu s manželkou) , tak se radši nebaví a je raději v práci než doma. A Petra, té kdyby to nevyslepičila kamarádka, tak by bylo všechno naoko, tak jak má být. A hlavně Tomášovi by to vyhovovalo nejvíc.
Vztah Tomáše a Sofie založený na sexu a lžích, ale teď mají dohromady 4 děti a už si jako věří a jsou v pohodě a happy - no to teda nevím. Kdybych byla v pozici Sofie , tak Tomášovi nevěřím ani pozdrav a neopřela bych si o něho ani kolo! Za mě NE!
+ jako bonus obálka katastrofa

georginaa
georginaa
11.01.2019 2 z 5

Kniha mi připomíná zpověď, ale jakoby na povrchu. I když postavy odkrývají svůj život, pořád jakoby chybí pojetí. A tak se ty lidi i k sobě chovají, neotvírají před sebou svá srdce, proplouvají životem jak jim to ze dne na den život nese. Něco pořád v sobě hledají a vlastně ani neví co. Je jasné že chtějí mít fungující rodinu a šťastný život, přeji to jim i každému z nás, ale v tomto vyprávění mi prostě chybí špetka něčeho....

Jessie26
Jessie26
29.10.2018 2 z 5

Knihu jsem si koupila, protože mě zaujal část někde na internetu. Bohužel ve stejném duchu jako ta zajímavá pasáž se kniha nenese.
Není napínavá, ale není úplně nudná... je to takové klidné proplutí, kde je víceméně v bodech sesumírované co se vlastně stalo - hádáme se, nehádáme se, nahoru, dolů, jsme spolu , nejsme spolu... Kdyby to bylo hlouběji popsané ne zdlouhavěji, ale hlouběji, kniha by byla lepší. Za mě lepší průměr.

Junjun
Junjun
24.07.2018 4 z 5

Precetla jsem za jeden vecer. Jedine co bych vytkla, ze kniha podle me jde stejne dost po povrchu a malo priblizuje pocity a pochybnosti lidi a z toho plynouci neshody. Dle textu se kazdy, kdyz mel svoji cast stejne trochu prikraslil a nebylo to tak uprimne, jak bylo slibovano.

JaKa1974
JaKa1974
11.07.2018 2 z 5

Kniha se čte rychle, jednoduchý děj, další knihy od autorů mně nelákají, je to taková červená knihovna...

Endy834
Endy834
27.05.2018 5 z 5

Hodne me bavila.

delatrix
delatrix
24.01.2018 2 z 5

Jedná se spíše o deník než o román pro ženy.
Tomáš byl neuvěřitelný parchat a to skoro po celou dobu knížhy a spše se jeho chování čím dál více stupňovalo. Osobně se velmi divým Sofii a jejímu jednání, já bych to tak dlouho nevydržela. Ovšem na konci knížky jsem měla v koutcích očí slzy. Nemohu říci, že bych knihu doporučovala nebo ne, v této věci jsem stále nerozhodná. Zajímavá kniha rozhodně, ale je.

gargamelka
gargamelka
16.10.2017 5 z 5

Kniha se čte lehce, jednoduše, má spád. Přečtena za jeden den. Je o blízkosti, vztazích, naději a boji, něčem mezi nebem a zemí...

militu
militu
17.07.2017 3 z 5

Kniha se mi líbila tak nějak napůl, proto tři *. Některé její části byli silnější a jiné zase slabší. Místy mě kniha i dojmula. Čte se snadno, za jeden večer jsem jí přečetla.

deníky

Autoři knihy