Sladké nic

Život se může změnit ve vteřině ... Každý zažívá zklamání a ztráty. Patří to k životu a brzy se naučíme vážit si těch několika málo vzácných okamžiků, co jsme prožili předtím, než jsme o všechno přišli. Možnost, že něco ztratím ještě před tím, než mi to patřilo, jsem si nikdy neuměl ani představit. Pohled na to, jak vám něco uniká dřív, než jste to drželi v ruce, stačí člověka zlomit. Ale taky mi to poskytlo příležitost vykoupit se, získat v jejích očích cenu pro případ, že by naše chvíle nakonec přece jen přišla… Všimla jsem si ho na semaforech. Seděl v autě ve vedlejším jízdním pruhu. Když se naše pohledy setkaly, věděli jsme, že ten naproti je ten pravý. Už nikdy nebudu jako dřív. Bylo mi jasné, že to je ON, kterého budu milovat celý život. Byl to mžik, ve zlomku vteřiny jsme se zamilovali a začal náš společný život a ve zlomku vteřiny všechno skončilo ... Další román Jamie McGuire, tentokrát napsaný spolu s Teresou Mummert je chytrý vtipný, dojemný a plný lásky. Skutečná lahůdka pro náruživé čtenářky!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291726/sladke-nic-pSz-291726.jpg 3.8126
Vydáno, Fortuna Libri (ČR)

Sweet Nothing, 2015

Kniha Sladké nic

miskas81

Krásná knížka, kterou jsem měla prvně půjčenou, po přečtení jsem ji koupila kamarádce a nakonec i sobě, sice překvapivý konec, ale tak pěkně napsaný příběh dvou lidí, jsem ráda, že ji mám doma ... Doporučuji, stojí za to si ji přečíst.

pavlikova9332

Jsem v rozpacích. Z konce v šoku. Příběh moc pěkný námět super. A konec překvapivý nečekaný smutný a nejasný?

Barca055
31.08.2019

Kniha je Parádní!!!

Ani chvilku jsem se nenudila a konec mě určitě překvapil. Čekala jsem všechno, ale tohle určitě ne.
Četla se úplně sama :)

Vřele doporučuji!!

JančaP.
25.07.2019

Kniha, která rozhodně překvapila! Recenzi najdete tu: http://janciknizniblog.blog.cz/

Karola050716
19.07.2019

Divná kniha a podivný příběh. Polovinu knížky jsem si myslela, že prapodivné dialogy, turbulence v příběhu, i jeho trysková rychlost jsou způsobeny nějakými nedostatky v překladu apod. No ten twist úplně v závěru to vysvětluje, ale nijak můj podivný dojem z knížky neodstranil.

Kiki22
08.04.2019

Moc dobře se to čte, skoro samo! Asi tři čtvrtiny knihy jsou fakt hodně pro ženský, takový to že když potkáte toho pravého, on se kvůli vám změní z děvkaře na superpozorného úžasného chlapa. Takže pokud chcete lítat na romantickém obláčku, je to fakt supr knížka :-D Mě to ale nejvíc začalo bavit právě až po onom zásadním dějovém zlomu. Věřím, že se něco takového klidně může stát, koneckonců, o těchto stavech rozhodně nevíme všechno. A konec parádní, musela jsem se usmívat :-) Ale taky by mě hrozně zajímalo, jak by vypadal vztah Joshe a Avery po dýl než 2 letech, až by opadla ta prvotní zamilovanost, která zásadně ovlivňovala jejich chování...

marcolka
03.02.2019

Pěkná kniha, ač jsem si to ze začátku nemyslela. Postupem času to bylo čím dál lepší a čtivější a rozuzlení ke konci neuvěřitelně překvapilo, ale.... o-ou může mi někdo vysvětlit ten úplný konec?!!

JaKa1974
24.11.2018

Zajímavá kniha a nečekaný konec.

Chci jen dítě
Chci jen dítě