Sladké nic

Život se může změnit ve vteřině ... Každý zažívá zklamání a ztráty. Patří to k životu a brzy se naučíme vážit si těch několika málo vzácných okamžiků, co jsme prožili předtím, než jsme o všechno přišli. Možnost, že něco ztratím ještě před tím, než mi to patřilo, jsem si nikdy neuměl ani představit. Pohled na to, jak vám něco uniká dřív, než jste to drželi v ruce, stačí člověka zlomit. Ale taky mi to poskytlo příležitost vykoupit se, získat v jejích očích cenu pro případ, že by naše chvíle nakonec přece jen přišla… Všimla jsem si ho na semaforech. Seděl v autě ve vedlejším jízdním pruhu. Když se naše pohledy setkaly, věděli jsme, že ten naproti je ten pravý. Už nikdy nebudu jako dřív. Bylo mi jasné, že to je ON, kterého budu milovat celý život. Byl to mžik, ve zlomku vteřiny jsme se zamilovali a začal náš společný život a ve zlomku vteřiny všechno skončilo ... Další román Jamie McGuire, tentokrát napsaný spolu s Teresou Mummert je chytrý vtipný, dojemný a plný lásky. Skutečná lahůdka pro náruživé čtenářky!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291726/sladke-nic-pSz-291726.jpg 3.8141
Vydáno, Fortuna Libri (ČR)

Sweet Nothing, 2015

Kniha Sladké nic

Pikalenka
16.12.2020

Červená knihovna jak vyšitá. Příběh o dvou ztracených duší, které se našly, o zranitelnosti a důvěře... O tom, že ve dvou se to lépe táhne. Konečný zvrat mě velmi překvapil, ale dojem z knihy mi nezkazil.
Každý z nás má občas chuť pustit si romantickou komedii a vypnout. Sladké nic je přesně to ono, ale v knižní podobě.

Ála1968
02.08.2020

Opravdu sladké čtení.Mě se to líbilo.Jako odpočinková letní oddychovka super.Bylo to zase něco úplně jiného a velmi překvapivý konec.Určitě doporučuji přečíst.

Bonnet
29.07.2020odpad!

Celou dobu se mi hlavou honila jediná myšlenka: "Co to hergot je?"

Nejdřív jsem si dovolila domnívat, že půjde o harlekýnku v moderním kabátu, ALE to by osudy všech nemohly být tak tragické, že i přeživší z koncentráku by vypadali jako výherci loterie. (Jo, a nefunguje je to, protože nakupení traumat samovolně nedodá postavě plastičnost, víme?)

Je to dlouhá, nudná, nezáživná četba a ten konec byl červivou třešničkou na dortu. Jestli na tohle byly potřeba 2 autorky, tak nevím, jak vypadá jejich solo tvorba. Ani nechci vedět, radši teda.

miskas81
08.03.2020

Krásná knížka, kterou jsem měla prvně půjčenou, po přečtení jsem ji koupila kamarádce a nakonec i sobě, sice překvapivý konec, ale tak pěkně napsaný příběh dvou lidí, jsem ráda, že ji mám doma ... Doporučuji, stojí za to si ji přečíst.

pavlikova9332
19.02.2020

Jsem v rozpacích. Z konce v šoku. Příběh moc pěkný námět super. A konec překvapivý nečekaný smutný a nejasný?

Barca055
31.08.2019

Kniha je Parádní!!!

Ani chvilku jsem se nenudila a konec mě určitě překvapil. Čekala jsem všechno, ale tohle určitě ne.
Četla se úplně sama :)

Vřele doporučuji!!

JančaP.
25.07.2019

Kniha, která rozhodně překvapila! Recenzi najdete tu: http://janciknizniblog.blog.cz/

Karola050716
19.07.2019

Divná kniha a podivný příběh. Polovinu knížky jsem si myslela, že prapodivné dialogy, turbulence v příběhu, i jeho trysková rychlost jsou způsobeny nějakými nedostatky v překladu apod. No ten twist úplně v závěru to vysvětluje, ale nijak můj podivný dojem z knížky neodstranil.