jaja10 jaja10 komentáře u knih

Neviditelné kořeny Neviditelné kořeny Hynek Čapka

Za mě mohu doporučit. Kniha mě rozhodně nadchla.

13.10.2023 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Vtipné, veselé. Já se bavila. Hodně vtipných záseků u kterých jsem se nasmála.

04.01.2021 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Ne,ne,ne. Proč, proč, proč? Krásná knížka, kterou určitě zařadím mezi své nej,nej knížky. Jen škoda, že to skončilo, jak to skončilo. Přála bych si šťastnější konec.....

24.05.2015 5 z 5

Dopisy z ostrova Skye Dopisy z ostrova Skye Jessica Brockmole

Sedím tady u počíteče a přemýšlím jak bych tuto nádhernou knihu psanou formou dopislů měla zhodnotit. Nevím, jak výstižně napsat, jako moc se mi ta knížka líbila a jak mě chytla za srdce. Každý dopis jsem četla s napětím, s přáním ať všechno dopadne dobře k mému obazu. :-) Jsem moc ráda, že jsem si tuto knížku pořídila, že se děj odhrával i v mé milované zemi Skotsku. Tuto knížku si zařazuji do své knihovny a půjčovat ji budu s obavami, aby se mi vrátila. :-) Rozhodně doporučuji k přečtení.

01.06.2014 5 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Prostě nejkrásnější kniha....četla jsem již několikrát a vždy má na mě krásný účinek. :-)

24.07.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Příběh Jáchyma se mi líbil mnohem víc, přišel mi takový ucelenější,víc mi dával smysl. Veroničin příběh mi připadal takový zrychlený. Ale četlo se to i tak moc dobře. :-)

01.01.2021 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Naprosto úžasná kniha, která ve mně zanechala silný dojem. Četla se neuvěřitelně dobře. Jsem ráda, že jsem si ji pořídila a nejradši bych začala číst znovu.

26.03.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Definice thrilleru (z angl. thrill: otřást, vzrušit) je žánr filmu, knihy nebo televizního seriálu, který má u čtenáře nebo diváka vyvolat silné napětí a emoce. (zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Thriller)
...a to u této knihy určitě zažijete. Kniha mě od první stránky vtáhla do děje a ne a ne se od ní odtrhnout. Napínavě jsem četla a čekala, žda se můj tip na pachatele potvrdí. Autorka mě ale nutila můj názor přehodnocovat.......
No a ten konec......brutální.....A co jako teď?

23.04.2017 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Ani nevím, co bych tady měla psát,....... ta kniha mě naprosto dostala. Byla tak krásně napsaná, i když se jednalo ne zrovna o pěkné téma. Chtěla jsem ji mít přečtenou hned, abych věděla, jak to dopadne, ale na druhou stranu jsem si přála, aby ta kniha nikdy neskončila.
Jojo mám opravdu ráda, píše nádherně, doufám, že brzy vyjde nějaká další její kniha. :-)

30.01.2016 5 z 5

Dívka s pomeranči Dívka s pomeranči Jostein Gaarder

Mně se kniha moc líbila, byla taková jiná, neotřelá......

08.10.2014 5 z 5

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Dojemné...

04.05.2021 4 z 5

Neodolatelný ničema Neodolatelný ničema Valerie Bowman

Nemůžu říct, že by se mi kniha líbila na 4*, ale zase 3 je málo. Příjemná, napínavá a romantická oddychovka. Líbilo se mi to.

04.04.2021 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

(SPOILER) Spoiler: Musím říct, že se mi kniha líbila. Ze začátku mě naštvalo, že autorka z Louisy udělala pomalu trosku(jasně, aby bylo o čem psát) a taky kolik toho v tomto díle "zažila". Neuvěřitelné. Ale přenesla jsem se přes to a kniha se mi i tak líbila.

03.01.2021 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Dobré,ale něco tomu chybělo.

01.02.2018 3 z 5

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Eileen Gormley

Jako jo i ne. :-) Ale asi víc ne.

14.08.2017 3 z 5

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Ne, ne, ne, proč, proč, proč. Kniha se mi moc líbila, od její půlky jsem snad pořád brečela. Nechci tady nějak moc spoilerovat, ale tato kniha se mnou opravdu zatočila. Když jsem si představila, že by to mohlo být dle skutečnosti, tak je to mazec. Ta nemoc, kterou měla hlavní hrdinka je opravdu hnusná. Myslím, že tato kniha my v mysli zůstane nadlouho.

05.09.2015 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Super, čtivé, moc jsem se u této knížky bavila.

28.08.2015 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Nádherný příběh, přitom tak smutný a dojemný. Jejich maminka byla moc statečná, tak obětavá,....Všechny postavy jsem si moc oblíbila a nechtěla jsem, aby se jim stalo něco špatného..... Trochu mi vadilo, že příběh tak rychle skončil, ještě by si určitě zasloužil pár stran navíc o vztahu Liny a Andriuse.
A moc musím pochvílit i obal knihy, ten je prostě úchvatný.

15.07.2014 5 z 5

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

No prostě opět nádherně napsané. Jsem ráda, že někdo dokáže tak krásně a poutavě psát, že si člověk ani nevšimne, že už je půl 5 ráno (ještěže byl víkend) :-)

09.07.2013 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Jako, něco málo dobrého se tam našlo. Jinak naivní, nereálné, přeslazené, na palici, dětinské, nechápu co na tom má tak vysoké hodnocení.....mně to připadalo, že to psal puberťák..

25.04.2021 2 z 5