jaja10 jaja10 komentáře u knih

Neviditelné kořeny Neviditelné kořeny Hynek Čapka

Za mě mohu doporučit. Kniha mě rozhodně nadchla.

13.10.2023 5 z 5

Lesní klenot Lesní klenot Kateřina Loučková

Příjemná oddechovka.

15.07.2022 3 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

Tak po prvních pár stránkách jsem si říkala, to bude masakr. Pak to nabralo docela "klidnější" směr. Ale konec byl zase vyostřený.
Zajímavý počin.

01.10.2021 3 z 5

Gabrielův slib Gabrielův slib Sylvain Reynard

Jako jo i ne. Asi bych dala jen 3*, ale že mám J+G moc ráda, tak 4.

26.05.2021 4 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Měla jsem co dělat, abych to dočetla. Prvních 150 stran hrůza. Pak se to zlepšilo, proto 2*.

18.05.2021 2 z 5

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Dojemné...

04.05.2021 4 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Jako, něco málo dobrého se tam našlo. Jinak naivní, nereálné, přeslazené, na palici, dětinské, nechápu co na tom má tak vysoké hodnocení.....mně to připadalo, že to psal puberťák..

25.04.2021 2 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Nějaké pasáže, byly dobré, něco mi nesedlo. Pěkná romantická povídka s trochou erotiky.

18.04.2021 3 z 5

Milenec Milenec Robin Schone

Úžasné a můžu určitě doporučit.

07.04.2021 5 z 5

Osud z Vysočiny Osud z Vysočiny Hannah Howell

Tak tato kniha se mi líbila. Mezi hlavními hrdiny to jiskří a vášňuje :-) takže jo, může být.

06.04.2021 5 z 5

Neodolatelný ničema Neodolatelný ničema Valerie Bowman

Nemůžu říct, že by se mi kniha líbila na 4*, ale zase 3 je málo. Příjemná, napínavá a romantická oddychovka. Líbilo se mi to.

04.04.2021 4 z 5

Jak odolat markýzovi Jak odolat markýzovi Sally MacKenzie

Abych pravdu řekla, čekala jsem od knihu víc. Bylo to spíš takové jemné, milé, ale nic co by ve mně na delší dobu zanechalo dojem, i když se člověk i zasmál, ale i tak hodnotím jen jako průměr.

30.03.2021 3 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Super to bylo.

26.03.2021 5 z 5

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

kniha se mi líbila můžu doporučit

25.03.2021 3 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

(SPOILER) Pár věcí se mi v knížce líbilo,pár se mi tam nelíbilo a pár mě udivilo... Že začátku trochu dětinské,ale jako oddechovka ujde.

24.03.2021 3 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

(SPOILER) Jak mám knihy od Jojo Moyes ráda, tak tato mi nějak nesedla. Nebyla zase tak špatná, ale přišlo mi, že děj je někdy až zbytečně natahovaný a hodně nepravděpodobná mi přišla i cesta čtrnáctileté holky sama s koněm do Francie, to jako vážně?
Konec byl dle mých představ, čili happy end, ale kdyby měla kniho o 100 stránek míň asi by byla lepší.

24.03.2021 3 z 5

Dopisy ze Sachsenhausenu Dopisy ze Sachsenhausenu James Moloney

Tak krásné, tak smutné, tak dojemné, tak (a to musím zopakovat) krásné.
Ze začátku se mi kniha líbila, ale jen tak lehce a čím víc stránek jsem přečetla, tím jsem tu knihu víc milovala. A pak bum... myslela jsem, že to nerozdýchám... ale četla jsem dál a čím dál jsem četla, tím vic kapesníků jsem potřebovala.
Silný příběh, který bude v mé paměti jisto jistě dlouho.

20.03.2021 5 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Podle mě zbytečný díl. Asi jen aby se z toho vytřískalo víc peněz, nevím. Nic moc nového se tam nedozvíme....

12.03.2021 2 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Tak za mě čtvrtý díl nejlepší.

10.03.2021 4 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Ale jo, lepší než dvojka....

10.03.2021 4 z 5