jaja10 jaja10 komentáře u knih

Tajemství Tajemství Anna Todd

Ale jo, lepší než dvojka....

10.03.2021 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

K sobě od sebe, k sobě od sebe, k sobě od sebe..... a tak bych to tady mohla nakopírovat a byl by tu obsah druhého dílu.

08.03.2021 3 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Omg, fakt nevím jak hodnotit. Na jednu stranu bych ráda dala 5* na druhou tak 0. Jak uvádí v komentáři monika1995 - opravdu je toto představa 18-ti až 24 leté mládeže na univerzitě? Spíš mi to připadalo jak problémy třicetiletých, ale tam bych předpokládala, že už budou mít nějaký rozum. Ale četlo se to dobře. I když jsem občas málem vyletěla z kůže....

08.03.2021 3 z 5

Tak to bylo opravdu šílené. Bylo mi Ivy moc líto. SPOILER: Naštěstí to s ní i Denny dobře dopadlo.

19.02.2021 5 z 5

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Šílené až neuvěřitelné. Jinak než slovem masakr to snad ani nejde popsat. Smutné, opravdu smutné.

19.02.2021 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Vtipné, veselé. Já se bavila. Hodně vtipných záseků u kterých jsem se nasmála.

04.01.2021 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

(SPOILER) Spoiler: Musím říct, že se mi kniha líbila. Ze začátku mě naštvalo, že autorka z Louisy udělala pomalu trosku(jasně, aby bylo o čem psát) a taky kolik toho v tomto díle "zažila". Neuvěřitelné. Ale přenesla jsem se přes to a kniha se mi i tak líbila.

03.01.2021 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Příběh Jáchyma se mi líbil mnohem víc, přišel mi takový ucelenější,víc mi dával smysl. Veroničin příběh mi připadal takový zrychlený. Ale četlo se to i tak moc dobře. :-)

01.01.2021 4 z 5

Dny opuštění Dny opuštění Elena Ferrante

Kniha dobrá, občas mě sice hlavní hrdinka sr*la, ale i tak moc prima čtení.

27.10.2020 3 z 5

Příběh ztracené holčičky Příběh ztracené holčičky Elena Ferrante

Super série, doporučuji k přečtení.

27.10.2020 5 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Knihu jsem si pořídila, aniž jsem věděla, že se jedná o trilogii. Teď jsem zvědavá na další díly.

26.08.2020 4 z 5

Za zdmi paláce Za zdmi paláce Cay Garcia

Dobré, dobré, šlo to.

03.07.2020 3 z 5

Příběh ztracené holčičky Příběh ztracené holčičky Elena Ferrante

Bravo, bravo, bravissimo :-) Naprosto úžasná série. Samozřejmě bych si mohla přát, aby nějaké moje oblíbené postavy měly jiný charakter, zachovaly se jinak, byly takové a makové, atd., ale to už k tomu zkrátka patří.
Za mě překvapující, nádherná a báječná série. :-)
DOPORUČUJI. :-)

16.06.2020 5 z 5

Nemohla jsem se odtrhnout. Tuto sérii jsem si moc oblíbila.

14.06.2020 5 z 5

Já & písnička 5 Já & písnička 5 * antologie

Opět pěkná skladba písniček.

09.02.2020 4 z 5

Já & písnička 4 Já & písnička 4 * antologie

Za mě OK.

09.02.2020 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Já se u druhého dílu opět moc bavila a už se těším na ten další.

09.02.2020 5 z 5

Já písnička 3 Já písnička 3 * antologie