jaja10 jaja10 komentáře u knih

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Super úžasná knížka. Moc jsem se u ní bavila,smutnila i zlobila. Prostě parádní knížka od suprového autora.

13.08.2017 5 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Kniha se četla dobře, což o to. Místy mi to ale příšlo zbytečně zdlouhavé, místy rychle vyřešené.......no a co se týká toho konce, tak ten mi přišel zbytěčně zdramatizovaný až přehnaný.
Ale i tak jsem byla se sérií Crossfire moc spokojená.

05.08.2017 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Hedwig Courths-Mahler

Na tuto knihu mi přijde na mysl hodnocení roztomilá kniha.
Občas jsem měla pocit, že čtu knihu z přes růžvové brýle. Když pominu "vraždu" a "pokus o vraždu" tak tam k sově všuchni byli až přehnaně milí a laskaví a roztomilí,....

01.08.2017 3 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Prostě nejkrásnější kniha....četla jsem již několikrát a vždy má na mě krásný účinek. :-)

24.07.2017 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Plavovláska Plavovláska Mika Waltari

Plavovláska se mi líbila mnohem víc, i druhý příběh knihy byl zajímavý, ale připadalo mi, že je tam moc popisu a to mi nějak nesedlo,. Proto ty 4 * :-)

16.07.2017 4 z 5

Můj medvěd Flóra Můj medvěd Flóra Daisy Mrázková

Oblíbená knížka z dětství, medvídka mi bývalo moc líto, naštěstí to s ním dobře dopadlo.

06.07.2017 5 z 5

Chata v Jezerní kotlině Chata v Jezerní kotlině Jaroslav Foglar

Věřím, že knihy J.Foglara jsou super, miluji Záhadu hlavolamu, ale tato mi jaksi nesedla. Nevím, možná mnoho popisů, příliš zdlouhavé...ale některé pasáže se mi zase líbily moc.

04.07.2017 3 z 5

Vražda v Mezopotámii Vražda v Mezopotámii Agatha Christie

Úžasné, napínavé, super. Já jsem četla a četla a nechtěla přestat dokud nebudu znát vraha. Škoda, že člověk musí chodit spát. :-)

30.06.2017 5 z 5

Zátiší s kousky chleba Zátiší s kousky chleba Anna Quindlen

Kniha se mi líbila, byla velmi mile napsána. Sice mi místami připadala trošku zmatená, ale jinak se dobře četla. A vůbec mi nepřipadalo, že by hrdinaka měla mít už 60 roku.

26.06.2017 4 z 5

Abych tě milovala Abych tě milovala Johanna Lindsey

Musím napsat, že jsem měla problém se od knížky odtrhnout. Jsem z ní nadšená,miluji knížky od J.L. a do této bych se klidně hned pustila znovu. Doufám, že z toho bude série a dočtu se i o dalších hrdinech knihy.

17.06.2017 5 z 5

Vlčice a dívka Vlčice a dívka Henri Loevenbruck

Tato kniha se mi moc, moc líbila.

23.04.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Definice thrilleru (z angl. thrill: otřást, vzrušit) je žánr filmu, knihy nebo televizního seriálu, který má u čtenáře nebo diváka vyvolat silné napětí a emoce. (zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Thriller)
...a to u této knihy určitě zažijete. Kniha mě od první stránky vtáhla do děje a ne a ne se od ní odtrhnout. Napínavě jsem četla a čekala, žda se můj tip na pachatele potvrdí. Autorka mě ale nutila můj názor přehodnocovat.......
No a ten konec......brutální.....A co jako teď?

23.04.2017 5 z 5

Ledové objetí Ledové objetí Paullina Simons

Kniha se mi moc, líbila. Napínavá, čtivá,...myslím, že kdybych už předtím nečetla Měděného jezdce, určitě bych si tuto spisovatelku oblíbila.

19.03.2017 4 z 5

Ludmilina lámaná angličtina Ludmilina lámaná angličtina DBC Pierre (p)

No, ušlo to.

09.03.2017 2 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Kniha mě hned od začátku vtáhla do děje. Četla se moc dobře a jsem ráda, že konec byl takový jaký byl. :-)

29.01.2017 4 z 5

Báječný rok (deník 2005) Báječný rok (deník 2005) Michal Viewegh

Deník MV se mi moc líbil a nestydím se za to.

28.12.2016 5 z 5