Ludmilina lámaná angličtina

Bunny a Blair se narodili jako siamská dvojčata a byli odděleni až po dvaceti letech. Nadále bydlí spolu a pokoušejí se žít jako ostatní lidé. Jeden z nich si v opilosti vyhlédne na internetu krásnou dívku odkudsi z Arménie a rozhodne se, že si ji přiveze do Londýna… Ve druhé dějové linii se ocitáme v "typické" nuzné vesnici; Ludmilin bratr prodá družstevní traktor, aby měl na vodku, dívka sama způsobí smrt svého dědečka, ale protože na jeho poukázky fasují chleba, raději jeho úmrtí zapřou. Ve chvíli, kdy se hrdinka setkává s oběma bratry, je země napadena sousední republikou. Na první pohled fantasmagorie nerespektující ani medicínskou, ani politickou realitu. Na druhé straně přesně to, čím autor boduje: situační komedie, přisprostlé "primitivní" dialogy, černý humor, neuvěřitelné scény. "Extrémní" hrdinové ze dvou částí světa se setkávají za prapodivných okolností na neuvěřitelném místě. Autor svým novým dílem potvrzuje hvězdnou reputaci i mimořádný literární talent....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/35984/ludmilina-lamana-anglictina-IXW-35984.jpg 3.448
Vydáno:, Odeon

Ludmila's Broken English (2006)

Kniha Ludmilina lámaná angličtina

DennisMoore
27.03.2017

Velmi cynická zábava, mám tyhle naprosto nepředvídatelné příběhy rád.

jaja10
09.03.2017

No, ušlo to.

tweed
20.10.2014

Na začátku mě ta absurdita bavila a kdybych knížku přečetla na jeden zátah, zřejmě by i mé hodnocení bylo vyšší, ale když jsem četla více dní o neustálém ohó a trháním bradou, začalo mě to nudit a netrpělivě jsem očekávala konec.

miuk
19.05.2014

Vtipná kniha na všední odpoledne.

Cathleen
17.10.2011

Jednoduše skvělá!!!!!!

Amnesiac
06.08.2011

Skôr dva a pol, alebo slabá trojka. Po VGL určite sklamanie, uvidíme ako si povedie jeho tretí román ,,Lights Out In Wonderland"

australská literatura

Peter Finlay