Ledové objetí

Ledové objetí je příběh čtyř přátel z Dartmouthské koleje v New Hampshiru. Kristina, Albert, Jim a Constance, všichni z bohatých rodin, před sebou nic neskrývají, společně tráví volný čas a užívají si studentský život. Ale jen do chvíle, kdy je na pozemku univerzity nalezeno nahé tělo Kristiny zaváté sněhem. Leželo tam již několik dní. Kdo ji zabil? A proč nikdo z jejích přátel nenahlásil, že se Kristina pohřešuje? Detektiv Spencer O’Malley během obtížného vyšetřování odhaluje podrobnosti o jejím životě, dozvídá se o Kristinině rodině a pomalu začíná rozkrývat tajemství tohoto propleteného čtyřúhelníku… tajemství temnější, než na počátku tuší. A je si jistý, že ne všechno je takové, jak se na první pohled zdá!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/310085/ledove-objeti-4x4-310085.jpg 3.559
Literatura světová, Detektivky, Pro děti a mládež
Vydáno:, Harlequin

Red Leaves (1997)

Kniha Ledové objetí

anet8843
04.10.2018

Abych pravdu řekla, tak jsem rozpačitá. Kniha sama o sobě špatná nebyla, ale nechce se mi věřit, že je autorkou Paullina Simons. Už Bellagrand mi přišel dost slabý a ani tady se nejedná o žádnou bombu. Začínám si myslet, že to u Měděného jezdce bylo spíše tématem a ne autorčinými schopnosti psát.
Očekávala jsem nějaký ten WOW efekt (už jsem byla nadšená, když to vypadalo, že jsou hlavní hrdinové sourozenci), ale nic takového se tady nekonalo. Předvídatelné, průměrné.

Mergirus
02.09.2018

Kniha měla velmi zvláštní skladbu, ale autorka mě vtáhla do děje skoro hned a ten konec je opravdu nepředvídatelný.

veveronka
07.08.2018

Měla jsem problém se začíst, děj byl divný a konec zklamání

Zlodějka knih
13.02.2018

Moje první čtení od této autorky, můžu říct, že knihu jsem přečetla během necelých tří dní a jsem za to ráda....nebyla to jedna z knih, ze krerých bych si vyloženě sedla na zadek, ale i přesto se mi dost líbila....je pravda, že mi chvíli na začátku trvalo než sem se pořádně začetla, ale nechtěla jsem to prostě jen tak vzdát a nakonec přišla odměna v podobě rozplétání toho, kdo vlastně Kristina byla, jaké měla tajemství a nakonec i toho, kdo ji vlastně zabil...

monushka
29.10.2017

Paullina Simons se zaradila mezi me oblibene spisovatele svou historickou trilogii Medeny jezdec, kterou zboznuji. Z toho duvodu jsem si chtela precist i tuto knihu, ale popravde bych nepoznala, ze ji napsala ta sama spisovatelka, ktera vdechla zivot Tatane a Alexandrovi. Od Ledoveho objeti jsem ocekavala vic. Bavilo me to do te doby, dokud se nezacala vysetrovat vrazda jedne z hlavnich hrdinek. Vysetrovani je strasne zdlouhave a mne uz bylo od zacatku jasne, kdo za vsim stoji. Jsem rada, ze jsem si knihu pouze vypujcila v knihovne, nejak nemam potrebu ji vlastnit.

1v8na
28.10.2017

Kniha mě nezaujala. Příběh mi přišel zmatečný a dost nepřesný. Chyběla mi v něm šťáva. Hlavní hrdinka mi nebyla sympatická a její přátelé taktéž ne.
U této knihy jsem se dost zklamala.

MinaHawke
17.10.2017

Nebylo to špatné.

Gret21
26.09.2017

Snaha bola, ale je to akoby to písal úplne iný autor... Bolo mi jasné, že to nebude ako séria Medený jazdec, ale aj tak som čakala, že si autorka ponechá (aspoň) svoj typický štýl písania, ktorý som si obľúbila... Knihu som nedočítala, preto ju nebudem hodnotiť.

Paullina Simons

Paullina Simons