koupit eknihy

Paullina Simons

americká, 1963, webkoupit eknihy

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

Letní zahradaMěděný jezdecLedové objetíTaťána a AlexandrBellagrand

Autor

Narozena v roce 1963 v Leningradě. V deseti letech se odstěhovala s rodinou do USA. Autorka několika knih. Je autorkou deseti románů, přičemž největšího úspěchu dosáhla Měděným jezdcem z roku 2001 (česky 2004, 2013), který se stal mezinárodním bestsellerem. Závěrečný díl trilogie o osudech... celý životopis

Komentáře (4)

Přidat komentář
Kikuše007
10. května

Zajímalo by mě, jestli její knížka Children of Liberty, bude přeložena do češtiny, každá její knížka mě zatím velmi zaujala, a chtěla bych si přečíst i tuhle, jenže ji nemohu nikdy najít. Nevadí mi když nebude v češtině, jen nevím kde ji koupit. Na jejích knížkách jsem pomalu závislá, četla jsem asi 4x každý díl Taťány a Alexandra, a když jsem zjistila že existuje ještě tato knížka, stále ji hledám.

mir5306
12. února

Doporučuji přečíst nejdříve knihu Bellagrand /dětství Alexandra v Americe a důvody emigrace do Ruska / a potom Měděného jezdce.

aurora
06.07.2013

Jak 1., tak i 2.díl opravdu upoutají čtenáře. Jednak se tu setkáme se skutečnými válečnými útrapami, a jednak i s milostným motivem, ne nepodobným "červené knihovně". Hlavní hrdinové - Taťána a Alexandr- jsou dohromady "Jamesem Bondem". Je to však velice napínavě napsáno.Do nesmrtelné literatury se ale nezařadí.

LucyMontgomery
16.05.2013

Chci si od ní přečíst Měděného jezdce - ještě nevím,co si mám o jejích knihách myslet.. :)


Paullina Simons - knihy:

Autor je 99x v oblíbených.