Neodolatelný ničema

Lady Daphne Swiftová vždy obdivovala své dva bratry, kteří hrdě sloužili koruně. Ona sama je možná žena, ale je odhodlaná dokázat, že dovede být stejně užitečná jako muži v její rodině. Dokonce zajde tak daleko, že se tajně vdá za špióna. Kapitán Rafe Cavendish byl navíc jejímu srdci už dlouho blízký. Jenže po jejich první společné misi, když si Daphne uvědomí, že Rafe vnímá jejich manželství jako ryze profesní záležitost, rozhodne se pro okamžité anulování sňatku. Dá si za cíl co nejrychleji se vdát za jiného, aby na Rafa zapomněla, a mohla se tak věnovat své další misi – najít člověka, který zabil jejího bratra... Kapitán Rafe Cavedish byl už na mnoha misích, jedna ho ale nikdy nepřestane pronásledovat. Ta, při které zemřel Donald Swift, Daphnein starší bratr. On sám život Daphne ohrozil už jednou, podruhé se to nestane. Teď musí najít muže, který zabil jejího bratra a přesvědčit Daphne, aby mu dala druhou šanci. Jenže Daphne už přemluvila svého druhého bratra Juliana, aby jí pomohl vyřídit rychlou anulaci sňatku. Hodlá se vdát za nějakého snoba, který se o ni zajímá jen pro její majetek a postavení. Podaří se Rafovi získat srdce Daphne a pomstít její rodinu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452064/big_neodolatelny-nicema-pGQ-452064.jpg 4.174

Hravé nevěsty 4.

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Irresistible Rogue, 2015

Kniha Neodolatelný ničema

petulkapeta

,,Nedovol, aby ti žena, kterou miluješ, proklouzla prsty jen proto, že jsi natolik tvrdohlavý, že nepřiznáš, že ji miluješ."

Moc pěkný závěr této historické serie. Historické špionstvi to bylo zase něco noveho.

Ivusak7

Perfektní.. první knížka, kterou jsem od této autorky četla, dostala jsem jí jako dárek a když jsme si přečetla o čem je, moc mě to nenadchlo, ale když jsme se do knížky za četla, tak jsem se vůbec nenudila a knížka mě velmi bavila od začátku do konce..Má vše co čtenář od knížky tohoto žánru čeká lásku, dobrodružství a překonání překážek.. za mě supr příběh Daphne a Rafa mě bavil..

Majka1979

Záverečná časť série ma prekvapila, bolo to naozaj iné ako predošlé časti. Ale opäť veľmi pekný príbeh dvoch ľudí, Daphne a jej manžela. A samozrejme nechýba ani v tomto príbehu kopec vtipných príhod a tentokrát aj napätia.
Koniec som čakala asi iný a tak len dúfam, že ešte bude nejaké voľné pokračovanie. Veľmi by ma zaujímalo ako to nakoniec so všetkými dopadlo.

Celú sériu určite odporúčam a isto sa k nej vrátim :)

KarolínaKájink
28.09.2021

Velmi krásně napsáno. knížka má spád a furt se tam něco děje. Super odpočinkové čtení.

Bell@
24.09.2021

Knížka se mi velmi dobře četla. Má poutavý děj od kterého se nešlo odtrhnout. Romantika a erotika smíchaná s dobrodružstvím.

munka
31.08.2021

Tento diel bol najslabší a trochu som sklamaná. Špionážna zápletka bola neuveriteľná na tu dobu, určite som čítala lepšie.

karamelka57
20.05.2021

Tato autorka to fakt vie. Pri vsetkych jej knihach som sa naramne bavila. Laska, romantika, humor,napatie, dobrodruzstvo, steklivost... Presne moj salok kavy! Nevie niekto, kde rastu takito Rafeovia? A vobec nemusia mat titul, hihihi.... :))

alnahu
27.04.2021

Odpočinková ,čtivá, historická ,romantická oddechovka ,kterou přečtete za večer. Příběh Daphne a okouzlujícího kapitána Rafa ,která jeho kouzlu stále odolává a snaží se ho pokořit, ale přeci jen je pro ni příliš přitažlivý. Kniha ,která má děj a není to jen tlachání o lásce.