J.x J.x komentáře u knih

Krámek se starožitnostmi Krámek se starožitnostmi Paula Brackston

Cestování v čase, romantika. Trošku mi to připomíná Cizinku. Jinak se knížka četla velmi dobře. Místy trošku zdlouhavé popisy, ale jinak doporučuji.

13.01.2023 4 z 5

Símka Símka Lucie Hušková

Po dlouhé době jsem si řekla, že si napíšu komentář. Knížka se četla velmi dobře, přečetla jsem ji za jeden den. Ale...povaha Símky už na mě byla opravdu trošku moc.

13.01.2023 4 z 5

Bokovka Bokovka Barbora Vajsejtlová

Já jsem trošku zklamaná. Vykreslení postav mi přišlo takové podobné jako u Viewegha. Jinak knížka se četla dobře.

18.10.2021 3 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Tohle byla tak krásná kniha. S ostudou se musím přiznat, že jsem si myslela, že autorka píše jen červenou knihovnu. Měla jsem pocit, že se mi čte tak dobře, jako třeba Hana. Těším se na další knížku.

18.10.2021 5 z 5

Vlaštovka v bublině Vlaštovka v bublině Markéta Lukášková

Mladá, potetovaná autorka, na instagramu hodně chválená, tak jsem si řekla, že ji zkusím. A nelituji a doporučuji a těším se na další její knížky. Příběh Báry a její rodiny se mi moc líbil, skončil optimisticky, což v dnešní době je potřeba:-) Střídání časových linií mi nevadilo.

20.09.2021 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Krásná oddechovka, moc se mi líbila. Myslím, že pro nás trošku nepochopitelný námět:-), ale i tak se to hezky četlo:-)

09.09.2021 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Já si knížky tohoto autora opravdu užívám, od začátku do konce. Skvělé, napínavé čtení. Těším se na další.

26.08.2021 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Krásná pohodovka, která se četla dobře od začátku do konce.

26.08.2021 4 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Nemůžu jinak, než souhlasit s paní Šánkou, ona to za mě vždycky tak krásně vystihne.

06.08.2021 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Plně souhlasím s mou oblíbenou čtenářkou Šánkou.

06.08.2021 4 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Tahle knížka byla první, kterou jsem od autora četla a už se nemůžu dočkat dalších. Děj mě tak vtáhl, že jsem si připadala, že jsem součástí příběhu. Skvěle promyšlené.

08.07.2021 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

U tohoto příběhu dávám o hvězdičku méně, nemohla jsem si pomoct, ale chování Kim mi chvílemi vadilo, i když jsem chápala, proč se tak chová. Jinak opět velmi čtivá detektivka. Ty příběhy autorky jsou úžasné.

28.04.2021 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Skvělý námět, rozpracovaný do úžasné, čtivé detektivky.

28.04.2021 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Knížka se mi četla hrozně dobře, ale na mě té sladkosti tam bylo už trochu moc.

15.02.2021 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Knížka se mi četla skvěle od prvního písmenka. Netušila jsem, kdo je vrah.

15.02.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Mně se knížka nějak nechtěla rozjet. Ale od půlky, to byla jízda:-) Užila jsem si to a nemohla se odtrhnout.

08.02.2021 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Knížka se mi dobře četla, tedy, když jsem přeskakovala spoustu odborných popisů, které se mi nelíbily. V některých pasážích jakoby knížka ztrácela spád. Možná dám ještě šanci jedné knížce tohoto autora.

04.02.2021 4 z 5

Počkej na mě v Paříži Počkej na mě v Paříži Kristin Harmel

Knížka se dobře četla, ale ten závěr příběhu Ruby se mi nelíbil, chybělo mi jeho větší propracování.

06.01.2021 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Tak tahle knížka mě znovu vytrhla z mé čtecí krize. Bavila mě od začátku do konce. Přečetla jsem ji o svátcích jedním dechem. Už se nemůžu dočkat další.

06.01.2021 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Temná knížka, popis vražd je dost reálný, ale četla se velmi dobře, sympatičtí detektivové.

29.07.2020 4 z 5