Vlaštovka v bublině

Píše se rok 2045, Barbora leží v nemocnici a nemoc ji připravuje o poslední vzpomínky na minulost, lásku i rodinu. Důkazem, že skutečně žila, jsou hlavně její děti – nejistý Michal a suverénní Magda, která už stihla rozprodat matčin majetek. Díky novému léku se ale Bára pomalu vrací. Přes dvacet let vzdálené zážitky získávají jasnější kontury a současná Bára stojí před odhalením tajemství rozpadu své životní lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434347/big_vlastovka-v-bubline-p8e-434347.png 4.2386

Kniha Vlaštovka v bublině

J.x

Mladá, potetovaná autorka, na instagramu hodně chválená, tak jsem si řekla, že ji zkusím. A nelituji a doporučuji a těším se na další její knížky. Příběh Báry a její rodiny se mi moc líbil, skončil optimisticky, což v dnešní době je potřeba:-) Střídání časových linií mi nevadilo.

Mandlevest

Zanedlouho po knize Panda v nesnázích jsem se pustila do Vlaštovky a musím říct, že jsem se opět skvěle bavila, ač primárně jsou knihy určeny asi mladším ročníkům :-). Sedne mi styl psaní, hlavní hrdinové jsou postavy z masa a kostí, s dobrými i špatnými vlastnostmi, ale vždy bojující za ten svůj kousek štěstí a lásky . V této knize mě moc potěšilo opětovné setkání s Terezou z Pandy a vůbec, knihu jsem dala skoro na první dobrou. S klidem tedy odpouštím pár náhod a podivných rozhodnutí, které ale posunují děj dopředu. A na druhou stranu, víme co bude za 20 let normální? Výborná kniha a určitě ne poslední, kterou si od autorky přečtu. Doporučuji.

hapac

Moje první knížka od Markéty Lukáškové a bylo to příjemné čtení. Ta vize budoucnosti se mi hodně líbila.

matesjepes

Dobrá kniha, líbila se mi.

danielavachova

Moje první kniha od autorky a rozhodně ne poslední! Velmi zajímavý pohled na naší budoucnost,myslím, že i docela reálný,se všemi ekonomickými i ekologickými dopady na život na Zemi. Doufám,že tak to zcela nebude. Napsáno lehce,čtivě.

lištička123

První kniha od této autorky mě velmi mile překvapila. Zaujala mě i linka budoucnosti, ne tak vzdálené a nastínění, jak bychom v roce 2045 mohli žít.

Sova15

K Markétě Lukáškové se ráda vracím. Zatím mě žádná kniha nezklamala. Scifi nemám ráda, ale tahle míra šla. Snad se všechny předpovědi nesplní. Příběh je velmi zajímavý, postavy se vyvíjejí. Těším se na novinku.

zaranda

Styl Markéty Lukáškové mě baví. Losos v kaluži asi o něco více, ale i tak jsem si četbu užila a už se těším, až se mi do rukou dostane nějaká další kniha této autorky.