Vlaštovka v bublině

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Píše se rok 2045, Barbora leží v nemocnici a nemoc ji připravuje o poslední vzpomínky na minulost, lásku i rodinu. Důkazem, že skutečně žila, jsou hlavně její děti – nejistý Michal a suverénní Magda, která už stihla rozprodat matčin majetek. Díky novému léku se ale Bára pomalu vrací. Přes dvacet let vzdálené zážitky získávají jasnější kontury a současná Bára stojí před odhalením tajemství rozpadu své životní lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434347/big_vlastovka-v-bubline-p8e-434347.png 4.2560
Nahrávám...

Komentáře (152)

Kniha Vlaštovka v bublině

Dasa1313
03. srpna

Losos v kaluži se mi líbil tak moc, že jsem hned sáhla po Pandě v nesnázích, ta byla trošku depresivnější, silný krásně napsaný příběh, ale Losos se mi stále líbil víc. Po přečtení Pandy jsem ihned sáhla po Vlaštovce v bublině, příběh, který spojil obě předchozí knihy dohromady. Nemohla jsem se odtrhnout. Knihy jsem přečetla během několika dní. Styl psaní, příběhy, životní peripetie, psychika.. Všechno mi sedí. Knihy se čtou sami.

Terander
26. července

Taková lepší oddychovka. Je to má první kniha od Markéty Lukáškové a zezačátku jsem byla trochu zklamaná, nemohla jsem se začíst a byla jsem přesvědčená, že nic dalšího od autorky číst nebudu. Názor jsem změnila až někde za polovinou, kdy mě začalo zajímat, jak to celé dopadne. Kniha mě sice nenadchla, ale jako lehká oddychovka je vlastně ideální.


Jurfinka
13. července

Kniha nebyla špatná, ale už začátku byl jasný konec. ..

sheldon8410
07. července

Na tuto knihu jsem narazila díky čtenářské výzvě a jsem tomu moc ráda. Určitě si od autorky ještě něco přečtu. Moc se mi líbilo střídání dvou dějových linek a to, jak do sebe postupně všechno zapadalo. Na můj vkus to však bylo napsáno až příliš hovorově, nespisovně, sem tam se tam objevila sprostá slova... Ale je fakt, že to aspoň znělo, jako by vám příběh vyprávěla kamarádka u drinku :)

LenV
25. června

Mé první setkání s autorkou a určitě ne poslední. Moc se mi to líbilo. Nápad s budoucností propojenou s minulostí (naší přítomností). Vše se značně rychle mění. Jen lidské vztahy se zdají být stále stejné, stále hledáme a toužíme po stejných věcech jako naši předkové...

Sagisia
23. června

Docela mě zaujalo, jak je v knize trefně popsáno období těhotenství a mateřství, přestože autorka sama maminkou není. Stejně tak mě moc bavila linie s Lucií (nechci prozrazovat). Je vidět, že si Markéta Lukášková s příběhem (zase) dala velkou práci. Navíc prolnout minulost, budoucnost a ještě pohledy tří postav tak, aby to do sebe nakonec celé zapadlo, musel být fakt oříšek. Možná pro to pochopení dvou časových rovin jsem nejprve knížku pořád dokola odkládala a nemohla se začíst, no ale potom jsem ji zase nemohla odložit, protože jsem byla začtená až moc... :)

Hobo
10. června

Netrvalo to déle jak 2 dny a vrátil jsem se k tomu. Zopakoval jsem si v rychlosti prvních 50 stran, abych si srovnal osoby a obsazení, načež jsem zjistil, že jsem skončil těsně před tím, než se děj začal rozvíjet. A bylo to stránku po stránce lepší a lepší až do katarze.

Seyris
05. června

Je to uz treti kniha od autorky, co jsem precetla celkem jednim dechem. Je to ctive, je to trochu holcici, konec sladsi, ale uprimne? Rada jsem si to precetla a nemohla se odtrhnout. Akorat jsem nepochopila, ze Tereza je z pandy.

1 ...