ivana1924 ivana1924 komentáře u knih

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Četla se dobře...na mě docela dost zdlouhavé popisování postav, vztahů.... Vyřešení vražd se tak nějak shrnulo v pár stránkách...po dočtení jsem přemýšlela, kdo že vlastně tu Renatu zabil? To se tam tak nějak objevilo, zmizlo, že jsem si fakt musela vzpomínat. Taky bych byla ráda věděla, když už to tam bylo nakousnuté, co se vlastně stalo s Radimem....no možná v dalších knihách, ale dost o tom pochybuji. Jako oddechovka dobrá. Jen mě chyběla taková ta zažranost do knihy,
co nutí číst pořád dál. Jinak dobrý....

17.10.2019 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Chris opět nezklamal....super :)

24.08.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Jako vždy úžasná ;) Napětí od začátku, do konce. Do poslední chvíle jsem neměla tušení kdo je SOCHAŘ. Za mě super :)

19.07.2019 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Kniha mě pohltila. Dvě časové roviny, mám ráda. Příběh poutavý, jak jsem se začetla, nešlo se odtrhnout. Doufala jsem, že nakonec vše dobře dopadne.....i když dopadlo... jen jinak než jsem myslela, ale nic knize neubírá. Určitě po knize jednou sáhnu znovu :)

25.06.2019 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Krásná kniha...jestli se tedy dá o thrilleru říct krásná :D Ale mě se líbila, napětí od začátku do konce. I když víte, tušíte....a ona je to nakonec všechno jinak :o Za mě super.

03.06.2019 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Napínavé i když víte brzy o koho tam jde.

24.02.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Jsem spokojená. Čte se skoro sama. Určitě nezůstanu jen u této knihy, ale přečtu si i další od této spisovatelky. Hlavně sérii Kim.

28.01.2019 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Četla se hezky. Hodně mi připomíná knihy od Angely Marsons sérii s Kim. Pokračují v další knize tak uvidíme. Za mě dobrý

01.05.2023 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Opět super

12.04.2023 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Jako vždy super.

20.01.2021 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Za mne opět super čtení. Dokud nedočtete, nechce se vám odchazet. Těším se na další knihy.

30.08.2020 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

I když vrah je jasný docela brzy, nic to knize neubírá na napínavosti. Chytne a nepustí. Super, moc se mi líbila.

10.04.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moje první kniha od Bryndzy a určitě ne poslední. Sice jsem asi čekala trošku víc, ale bavila mě. 4,5*

22.10.2019 4 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Jako vždy super :)

16.09.2019 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Opět skvěle napínavá kniha....Alex...na tu jsem skoro zapomněla... Kdo je vrah jsem netušila ještě pár vět před tím, než bylo odhaleno, a to jsem tipovala snad všechny, ale tuto postavu vůbec. No je vidět, že se Angela vyzná :)

06.09.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tak to byla jízda :o. Super, od první stránky mě to vtáhlo a nepustilo :)

02.09.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Kdyby to tak chtěl někdo zfilmovat ....asi bych se nedokázala odtrhnout stejně jako od knihy. Za mě super, i když už mě docela začíná štvát, že Robert furt leze někam sám a všichni víme jak to bude...., ale i to že vše dobře dopadne. Super :)

31.08.2019 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Co říct..... prostě za mne super.

23.07.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha se krásně čte, neměla jsem s ní žádný problém, snad jen, že jsem se od ní nemohla odtrhnout. Byla to první kniha na toto téma. Takže jsem s ní spokojená.Po přečtení jiné bych řekla, že není tolik "živě" psaná. Ale ani to jí neubírá na kráse.

03.01.2019 4 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer