Honey19 Honey19 komentáře u knih

Zvony Londýna Zvony Londýna Ben Aaronovitch

Tohle mne prostě hrozně bavilo. Peter je zábavný a to že se děje těchto knih odehrávají v Londýně i na místech na kterých jsem byla je super.

08.01.2020 4 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Oddychová knížka, která se čte sama. Směle konkuruje Kavárně v Kodani od stejné autorky. Těším se na další autorčin počin.

19.09.2019 4 z 5

Zloději zelených koní Zloději zelených koní Jiří Hájíček

Druhá kniha od tohoto autora a opět mne moc nezaujala. Téma hledání vltavínů je zajímavé, ale příběh mne neoslovil.

18.07.2019 2 z 5

Boss Babiš Boss Babiš Jaroslav Kmenta

Zajímavá kniha, nicméně v množství informací jsem se konci knihy začala ztrácet.

28.12.2018 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Romantické čtení pro ženy, příjemná oddychovka, hezky se čte.

28.11.2018 4 z 5

Nejodlehlejší stanice Nejodlehlejší stanice Ben Aaronovitch

Slabší díl. Chyběl Muž bez tváře, Lesley a Lady Ty.
Rozhovor s autorem na konci knihy byl vcelku zklamáním.

04.10.2018 3 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Nějak sem se do knihy nemohla začít. První kniha od autorky a nejsem nadšená.

03.09.2018 3 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Velice krásně graficky zpracovaná kniha. Obsahově se snaží pokrýt od všeho něco (co se týká zdravého žití) a proto klouže po povrchu. Vzhledem k tomu, že jsem několik knih s podobným tématem přečetla, neobjevila jsem nové informace. Přesto kniha stojí za přečtení. Margit je mi názorově blízká a fandím ji.

17.06.2018 3 z 5

Měsíc nad Soho Měsíc nad Soho Ben Aaronovitch

Lepší než první díl.
Kniha mě hrozně bavila, je vtipná, dobře se čte a navíc se děj odehrává v mém oblíbeném londýně, při místopisu jsem si připadala jako bych byla přímo na místě.

24.05.2018 4 z 5

Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech Iva Roze (p)

Pro mne zbytečná kniha. Příběh se nijak nerozvíjí autorka pouze vytvořila seznam mužů se kterými byla na rande.

21.03.2016 2 z 5

Nejbohatší muž v Babylóně Nejbohatší muž v Babylóně George Samuel Clason

Známé pravdy zabalené do "příběhu" z Babylonu. Kniha vlastně ani pořádný příběh nemá. Přečetla jsem, ale rozhodně se ke knize nebudu vracet a asi bych ani nedoporučila. Nicméně kniha mne donutila zamyslet nad mými financemi (což byl účel knihy:)

11.07.2013 3 z 5

Devátá oběť Devátá oběť Dana Stabenow

První díl se mi líbil více, do tohohle dílu jsem se nějak nemohla začíst, celkově mě příběh moc neuchvátil, měla jsem pocit, že při čtení spíše kloužu po povrchu. Nicméně dávám tomu šanci a chystám se na třetí díl.

13.12.2023 3 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Tahle kniha mne od autorka bavila zatím nejméně.

12.09.2023 3 z 5

Alicina síť Alicina síť Kate Quinn

3 a půl* téma knihy se mi moc líbilo a zaujalo mne, ale provedení bylo horší, tak nějak těžko uvěřitelný vztah mezi hlavními hrdinkami a konec mi přišel jako klišé

02.03.2023 3 z 5

Štěstí hřeje jako slunce Štěstí hřeje jako slunce Pauline Mai

Oddechové čtení. Knížka by mohla být klidně o polovinu kratší a nic by se nestalo, popisy byly někdy velmi rozvláčné a ke konci už jsem je ani nečetla a přeskakovala někdy i celé stránky. Čekala jsem trošku víc od příběhu o Fabriziovi, tam to dle mého názoru trošku zazdila.

22.09.2022 3 z 5

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

Naivní nepravděpodobný příběh, obě hlavní postavy jak Sára, tak Max mi byly velice nesympatičtí. Příběh z červené knihovny, naivní příběh, trapná zápletka. Nebavilo mne to vůbec.

04.07.2022 1 z 5

10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou 10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou Jan Rendl

Tato kniha mne bohužel nebavila. Autorovo vyjadřování mi cca ve čtvrtině knihy začalo vadit.

10.05.2021 3 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Super oddechové čtení.

07.04.2021 4 z 5

Příběh nového jména Příběh nového jména Elena Ferrante

O kus lepší než první kniha. Nicméně nesdílím všeobecné nadšení. Mě to prostě moc nebaví. Elena je mi strašně nesympatická, stejně tak i Lila. Děj místy zajímavý, ale pro mne spíše vleklý.

25.01.2021 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Oddychovka. Čte se dobře, ale celkové vystavění příběhů mne nebavilo. Chabý děj.

03.02.2020 2 z 5