Nejbohatší muž v Babylóně

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nejlepší kniha, která kdy byla napsána na téma bohatství. Je vynikající inspirací a návodem, jak zbohatnout! Nejlepší ze všech inspiračních děl na téma obchodní zdatnosti a finanční prosperity vedoucí k osobnímu blahobytu. Prosté a přitom fascinující příběhy vás usměrní na správnou cestu vedoucí k úspěchu a ke spokojenosti, nabídnou vám správný pohled na ekonomiku a řešení vašich osobních problémů.Odhalí vám tajemství, jak se k financím dostat, jak si je udržet a jak peníze vydělávají další peníze....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26814/big_nejbohatsi-muz-v-babylone-9Vf-26814.jpg 4.3401
Žánr:
Literatura světová, Ekonomie a obchod, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Pragma
Originální název:

The Richest Man in Babylon, 1926


více info...
Nahrávám...

Komentáře (91)

Kniha Nejbohatší muž v Babylóně

tomas3272
včera

Skvělá kniha, tečka.

MikulášV
01. listopadu

Skvělá kniha se spoustou užitečných rad, které nejsou vůbec těžké dodržovat. Snadný recept na to jak si udržet peníze, který vyžaduje trpělivost a vůli. Podle mě by se tahle kniha měla dávat číst na školách v rámci výuky finanční gramotnosti. Je psaná velmi snadným jazykem, je krátká a příběhy jsou velmi čtivé a hlavně srozumitelné. Vůbec jsem nečekal, že mě kniha s tak profláklou tématakou (finanční seberozvoj) tolik zaujme.


brunette362
26. října

Perfektní knížka s mnoha důležitými myšlenkami!! Když se jimi budeme řídit, tak nám to výrazně ulehčí život.

Mellivora
24. října

Krásně napsaná kniha o finanční gramotnosti. Příběhy pro mě byly tak poutavé, že mě vtahovaly do děje a mnohokrát mě donutily zamyslet se nad vlastní situací a možnostmi. Knížka mě moc bavila :)

kercah
05. září

Hezky a jednoduše zpracovaná finanční gramotnost :).

MBlack
12. července

Knížka, která by se dle mého, měla číst povinně už od útlého věku.
Krásnou a jednoduchou formou, moc hezkými příběhy, vysvětluje úplné základy finanční gramotnosti a trpělivosti.

Amifa
09. června

Kniha mě velmi překvapila, dobře se četla a byla plná zajímavých příběhů a rad využitelných i v dnešní době.

Marek82
04. dubna

Niektorí tejto knihe vyčítajú, že to, čo chce povedať, by sa dalo zhrnúť na jednu A4. Alebo to, že všetko podstatné je povedané hneď na začiatku. To je pravda. Na druhej strane príbehy, ktoré viacerými spôsobmi ilustrujú popisované zákonitosti bohatstva majú šancu utkvieť v pamäti čitateľov práve takto. A tiež by bolo zaujímavé vedieť, koľko z tých, ktorí knihe vyčítajú jednoduchosť, sa týmito jednoduchými princípmi aj riadia. Za mňa jednoduché a svieže dielko, ktoré mi nenásilným spôsobom pripomenulo, prečo ku svojim financiám pristupujem práve tak, ako je v knihe popísané.

1