Nejbohatší muž v Babylóně

Nejlepší kniha, která kdy byla napsána na téma bohatství. Je vynikající inspirací a návodem, jak zbohatnout! Nejlepší ze všech inspiračních děl na téma obchodní zdatnosti a finanční prosperity vedoucí k osobnímu blahobytu. Prosté a přitom fascinující příběhy vás usměrní na správnou cestu vedoucí k úspěchu a ke spokojenosti, nabídnou vám správný pohled na ekonomiku a řešení vašich osobních problémů.Odhalí vám tajemství, jak se k financím dostat, jak si je udržet a jak peníze vydělávají další peníze....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26814/nejbohatsi-muz-v-babylone-9Vf-26814.jpg 4.3277
Literatura světová, Ekonomie a obchod, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Pragma

The Richest Man in Babylon, 1926

Kniha Nejbohatší muž v Babylóně

Prince_of_book
25. listopadu

Seberozvojová kniha z oblasti financí nám prostřednictvím krátkých příběhu že starověkého Babylonu vysvětluje a radí, jak nakládat s našimi financemi tak, abychom byli schopni něco ušetřit.

Hodně lidi na internetu psalo, že jim kniha změnila život po finanční stránce a já se tomu ani nedivím, protože je skvělá a inspirativní.

10/10

Anya636
06. listopadu

Hlavní myšlenkou je, že si máte šetřit. Inspirativní, ale nepřinesla mnoho konkrétních postupů.

macikcz

Skvělé, kéž by mi ji dali rodiče číst a často v mládí připomínali. Povinná četba mých dětí, žádná pohádka, realita a kdo trvá na tom, že je to nesmysl, odmítá se podívat do zrcadla.

Keradin

Někomu můžou připadat rady v této knížce jako klišé, ale když se opravdu zamyslíte nad tím co se vám tato kniha snaží říct o bohatství, penězích.. zjistíte že ono to skutečně funguje. Ale jak říkám, záleží na každém člověku co si z knížky odnese a použije v životě. Za mě moc pěkná a čtivá kniha!

Honziin

Docela nuda, minimum nových věcí, takový horší průměr, ale není moc dlouhá, asi za to přečtení stojí.

flare

Chytre na svou dobu..jde videt,ze jsou veci ktere jsou stale prakticke a stale funkci...

Kovářskej

Návod jak se naučit základům finanční gramotnosti nenásilnou formou...Doporučuju přečíst, vyzkoušet! Funguje to.

Tebby

V knize se nachází spousta zajímavých myšlenek, bohužel se ale brzy začnou opakovat. Kniha je navíc psaná pro mne ne zrovna čtivým stylem, takže jsem se nakonec musela spíš nutit. Věřím, že když člověk čte pečlivě a nad myšlenkami přemýšlí, může si z knihy hodně odnést. Já osobně bych však volila jiného autora.