Nejbohatší muž v Babylóně

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nejlepší kniha, která kdy byla napsána na téma bohatství. Je vynikající inspirací a návodem, jak zbohatnout! Nejlepší ze všech inspiračních děl na téma obchodní zdatnosti a finanční prosperity vedoucí k osobnímu blahobytu. Prosté a přitom fascinující příběhy vás usměrní na správnou cestu vedoucí k úspěchu a ke spokojenosti, nabídnou vám správný pohled na ekonomiku a řešení vašich osobních problémů.Odhalí vám tajemství, jak se k financím dostat, jak si je udržet a jak peníze vydělávají další peníze....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26814/big_nejbohatsi-muz-v-babylone-9Vf-26814.jpg 4.3490
Žánr:
Literatura světová, Ekonomie a obchod, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Pragma
Originální název:

The Richest Man in Babylon - The Success Secrets of the Ancients, 1926


více info...
Nahrávám...

Komentáře (106)

Kniha Nejbohatší muž v Babylóně

smazenaryba
26. května

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že múdrosti obsiahnuté v týchto starých babylonských pribehoch su banálne, samozrejmé. A predsa, keď sa pozriete okolo seba (či na seba), zistíte, že tieto jednoduché pravdy by mohli byť práve to, čo by mnohým v ich dennodennom živorení pomohlo. Ako sa hovorí, tie najväčšie tajomstvá uspech zvyknú byť prekvapivo jednoduché, žiadna mágia za tým nieje. Plus, celý ten mystický opar okolo histórie Babylonu je veľmi putavý, takže aj v tomto má kniha svoje čaro.

Mety15
22. dubna

Kniha je pro začátečníky naprosto skvělá, nicméně i mě, který se ve světě financí už nějakou dobu pohybuje, neskutečně bavila. Kniha je velice čtivá a finančním negramotům ukazuje na názorných příbězích, jak hospodařit se svými vydělanými penězi. Určitě doporučuji!!!


elenai
19.09.2022

Kdybych byla ve financích na začátku cesty, byla by pro mě tato kniha opravdu skvělým rádcem. Jsem ale už trošku dál, takže jsem se vlastně nedozvěděla nic moc nového. Ovšem! Myslím, že kdokoliv jiný, kdo nemá o finanční gramotnosti ani ponětí, nebo je začátečník, si z knihy může vzít opravdu hodně. Rozhodla jsem se otestovat ji na své třináctileté dceři. Přijde mi, že svou jednoduchostí a podáním informací ve formě vyprávění příběhů je pro ni stravitelná a jelikož finanční gramotnost ve škole jako předmět nemají, je to skvělá příležitost pro ni se něčemu přiučit takovou lehkou a nenásilnou formou. Bude se jí to určitě hodit. 75%

Okřídlená li
13.09.2022

EN
Každý, kdo se někdy zajímal o své finance, se nakonec setká s názorem, že Nejbohatší muž v Babylóně je jedna z těch knih, které by si měl přečíst. Na to, jak je ta knížka stará, bylo až překvapující, že je aktuální. Nemluvě o příběhu - ten má bez pochyby své kouzlo. A právě příběh je to, díky čemu objevíte a zapamatujete si základní pravidla nakládání s financemi. Jsem ráda, že jsem tuto knihu četla v angličtině. Někdy jsem měla problém se soustředit na slova, což mě na druhou stranu donutilo se v textu vrátit a dávat větší pozor. :D

Allla9
22.08.2022

Poučná knížka. Každý by měl znát základy finanční gramotnosti.

kristyna.havlov
21.07.2022

Přečteno kvůli čtenářské výzvě 2022. Ke čtení jsem se odhodlavala opravdu dlouho, pak jsem ji měla rozectenou taky hodně dlouho. Opravdu mě kniha nějak nenadchla, lepší je za me Bohatý chudý táta. Výhoda je, že kniha je malá a krátká.

Jitulevrtule
21.07.2022

Krátká jednohubka. Milé a poučné. Jednoduše vysvětlená základní finanční gramotnost. Škoda, že se mi dostala do rukou až v dospělosti.

Artim
16.07.2022

Pokud jste na začátku své cesty za finančním poznáním, pak je tato kniha milý a sympatický začátek a nakopne vás k hlubšímu studiu. Pokud už máte něco za sebou a nejste úplně příběhoví typy, pak spíše šáhněte po odbornějších a informacemi nabitějších titulech. Pokud ale máte rádi příběhy, pak to bude pro vás příjemně strávených pár hodinek čtení stejně jako pro mě.

1