Nejbohatší muž v Babylóně

Nejbohatší muž v Babylóně https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26814/bmid_nejbohatsi-muz-v-babylone-9Vf-26814.jpg 4 530 111

Nejlepší kniha, která kdy byla napsána na téma bohatství. Je vynikající inspirací a návodem, jak zbohatnout! Nejlepší ze všech inspiračních děl na téma obchodní zdatnosti a finanční prosperity vedoucí k osobnímu blahobytu. Prosté a přitom fascinující příběhy vás usměrní na správnou cestu vedoucí k úspěchu a ke spokojenosti, nabídnou vám správný pohled na ekonomiku a řešení vašich osobních problémů.Odhalí vám tajemství, jak se k financím dostat, jak si je udržet a jak peníze vydělávají další peníze.... celý text

Literatura světová Ekonomie a obchod Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

The Richest Man in Babylon - The Success Secrets of the Ancients , 1926

MalemNectenar
16.12.2019 5 z 5

Výborná kniha.

Prince_of_book
25.11.2019 5 z 5

Seberozvojová kniha z oblasti financí nám prostřednictvím krátkých příběhu že starověkého Babylonu vysvětluje a radí, jak nakládat s našimi financemi tak, abychom byli schopni něco ušetřit.

Hodně lidi na internetu psalo, že jim kniha změnila život po finanční stránce a já se tomu ani nedivím, protože je skvělá a inspirativní.

10/10

Anya636
06.11.2019 3 z 5

Hlavní myšlenkou je, že si máte šetřit. Inspirativní, ale nepřinesla mnoho konkrétních postupů.

Keradin
25.08.2019 5 z 5

Někomu můžou připadat rady v této knížce jako klišé, ale když se opravdu zamyslíte nad tím co se vám tato kniha snaží říct o bohatství, penězích.. zjistíte že ono to skutečně funguje. Ale jak říkám, záleží na každém člověku co si z knížky odnese a použije v životě. Za mě moc pěkná a čtivá kniha!

Honziin
25.06.2019 3 z 5

Docela nuda, minimum nových věcí, takový horší průměr, ale není moc dlouhá, asi za to přečtení stojí.

flare
10.05.2019 4 z 5

Chytre na svou dobu..jde videt,ze jsou veci ktere jsou stale prakticke a stale funkci...

Kovářskej
07.02.2019 4 z 5

Návod jak se naučit základům finanční gramotnosti nenásilnou formou...Doporučuju přečíst, vyzkoušet! Funguje to.

Tebby
04.02.2019 3 z 5

V knize se nachází spousta zajímavých myšlenek, bohužel se ale brzy začnou opakovat. Kniha je navíc psaná pro mne ne zrovna čtivým stylem, takže jsem se nakonec musela spíš nutit. Věřím, že když člověk čte pečlivě a nad myšlenkami přemýšlí, může si z knihy hodně odnést. Já osobně bych však volila jiného autora.

Jessica007
21.07.2018 5 z 5

Výborná kniha. Četla se mi moc pěkně, tolik jsem se toho dozvěděla, dost, co jsem věděla, jsem si zopakovala. Knížka je psaná už dávno, pořád je ale aktuální. Opravdu je to výborná kniha a moc ji doporučuji. Není první, kterou jsem na toto téma četla, ale pokud není vyloženě nejlepší, tak k těm nejlepším určitě patří.

antonin0999
03.07.2018 3 z 5

Myslím, že takto poutavě by se měla finanční gramotnost vyučovat. Mnozí se v komentářích zlobí, že je kniha napsána "jak pro pitomce" a "nic nového jsem se nedozvěděl". Já tvrdím, že opakování je matkou moudrosti - v exekuci už je skoro milion občanů ČR. Mně příliš prospěšná rovněž nebyla, ale čas to byl příjemně strávený a komukoliv, kdo má s financemi potíže, bych ji doporučil.

Mruskulka
19.05.2018 5 z 5

Popravdě jsem netušila, o čem kniha je. Ležela mi doma a tak jsem ji otevřela. Kniha radí, jak získat bohatství. Popravdě mě to tak nadchlo, že jsem se podle toho zařídila a už se těším, jak se mi budou penízky hromadit :-D

LenkaK666
02.05.2018 3 z 5

Zajímavá kniha, pěkně se čte a člověku může dobře posloužit i v praxi - některé postupy jsem začala aplikovat po jejím přečtení a musím říci, že to nese své ovoce :-) Daří se mi snáze a více šetřit než před jejím přečtením. Dluhy naštěstí řešit nemusím :-) Myslím si, že spoustě lidem, kteří se ve světě financí moc neorientují, začínají se živit sami, třeba po škole, nebo to prostě neřeší a leckdy žijí "z ruku do huby" může dobře posloužit v tom, jak finance vnímat a jak s nimi nakládat tak, aby člověk nestrádal a zároveň si budoval nějakou finanční jistotu...

HT21
12.02.2018 5 z 5

skvělá knížka, dobrý základ finanční gramotnosti

Angelo
28.12.2017 5 z 5

Výstižné příběhy s principy fungování financí. Dobrý základ finanční gramotnosti. Knihu doporučuji.

martin8738
06.12.2017 5 z 5

Dobrý odpočinkový příběh. Líbí se mi. Četl jsem ji snad už 100x a vždycky se k ní budu vracet.

Nira_DeRaven
22.08.2017 2 z 5

Pokud máte všech 5 pohromadě je kniha zbytečná. Je to rozkošný příběh, který přečtete za večer, ale že bych se cítila chytřejší?
Můj názor zní, dejte to číst dětem. Pro ně to je adekvátní. Ale o financích bylo napsáno mnoho lepších knih.

V.lee
19.08.2017 5 z 5

Myslím si že by se tato kniha neztratila v lavicích základních škol rád jí čtu znovu a znovu .-)

Vašík192
11.08.2017 5 z 5

Nejlepší kniha co se financi týká. Krásně se čte, skoro jako pohádka a opravdu mi pomohla. Rád se k ní často vracím

Romčuška
23.03.2017 4 z 5

Pro člověka utrácivého je to velmi dobrá kniha (teda pokud si z ní něco vezme)... pro mě jakožto člověka spořivého je to jen připomenutí toho, že to dělám dobře... Ale tohle z Vás milionáře asi neudělá (ale možná bych ani nechtěla)... Ale budete mít aspon takovou jistotu kdyby se něco po*ralo... Ta první věta zase tak nic neznamená, protože získat je může každý (prácí, dobrý nápadem), ale udržet si je to je právě to oč tu běží!!

kazatell
20.01.2017 4 z 5

Krásné příběhy ale jako návod je to spíše pro úplně neznalé a možná jako učivo pro děti