Nejbohatší muž v Babylóně

Nejbohatší muž v Babylóně https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26814/bmid_nejbohatsi-muz-v-babylone-9Vf-26814.jpg 4 530 111

Nejlepší kniha, která kdy byla napsána na téma bohatství. Je vynikající inspirací a návodem, jak zbohatnout! Nejlepší ze všech inspiračních děl na téma obchodní zdatnosti a finanční prosperity vedoucí k osobnímu blahobytu. Prosté a přitom fascinující příběhy vás usměrní na správnou cestu vedoucí k úspěchu a ke spokojenosti, nabídnou vám správný pohled na ekonomiku a řešení vašich osobních problémů.Odhalí vám tajemství, jak se k financím dostat, jak si je udržet a jak peníze vydělávají další peníze.... celý text

Literatura světová Ekonomie a obchod Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

The Richest Man in Babylon - The Success Secrets of the Ancients , 1926

donnell
06.10.2013 5 z 5

Doporučil bych přečíst každému v rámci základů finančního vzdělávání ;)

Honey19
11.07.2013 3 z 5

Známé pravdy zabalené do "příběhu" z Babylonu. Kniha vlastně ani pořádný příběh nemá. Přečetla jsem, ale rozhodně se ke knize nebudu vracet a asi bych ani nedoporučila. Nicméně kniha mne donutila zamyslet nad mými financemi (což byl účel knihy:)

Rastik
14.06.2013 5 z 5

Skvělá knížka a skvělé příběhy ohledně financí a zbohatnutí, které se staly. Určitě doporučuju :)

yank3e
29.03.2013 4 z 5

Dobrá krátká knížka popisující principy fungování financí na příbězích ze starověkého Babylónu. Po slohové stránce žádný zázrak a přínos popisovaných rad je taky diskutabilní, ale není od věci si je občas zopakovat.

Jack Bauer
24.03.2013 3 z 5

Jak se už v úvodě píše: Nejlepší kniha, která kdy byla napsána na téma bohatství. Je hezky napsaná, to ano, ale nejlepší? Jak už to u těchto knížek podobného tématu bývá, je to stálé omílaní dokola toho samého jinými slovy a příklady. S penězi umím vycházet už od mala i bez těchto rad, jaksi sám od sebe, nikdo mě to neučil, ani rodiče, v životě jsem neměl dluhy, takže pro koho jsou podobné knihy určeny? Pro hlupáky, kteří čtou raději Bibli a věří, že když se budou dostatečně modlit, třeba jim Bůh nějak k penězům a nejen k nim pomůže. Ale oni tvrdí, že peníze k životu nepotřebují, že nejsou důležité, mají v hlavě jen Boha, nechtějí se přičinit, udělat první krok a pak většinou remcají, že nemají peníze.Těm bych doporučil 6.zákon o zlatě. Proste svého Boha a on vám nějaké to zlato pošle. Nebo si ho prostě vymodlete. To je velice účinné. Pět zákonů o zlatě co se zde popisují by měl každý soudný člověk znát i bez této příručky. Takže ještě jednou: pro koho jsou tyto příručky, kde se takřka nic nového nedozvíte určeny?

Lady_Ef
23.08.2012 4 z 5

Je snadné si knihu přečíst a říct si, že dodržíte všechna doporučení. Ale jakmile máte prvních pár "desátků" našetřených, tak jen slyšíte jak vás prosí, abyste je utratili..

dalimoni
26.01.2012 5 z 5

Jeho rady platí do dnešní doby, i když se příběhy odehrávají dávno v minulosti

Michellinka
20.01.2012 5 z 5

"Nejbohatší muž v Babylóně" je knihou, která mi pomohla pozitivně ovlivnit život. Četla jsem ji přibližně ve věku 18 let a plánuji si ji přečíst znova. Ne, že bych se snad stala milionářkou, nejbohatší ženou nebo nějak zázračně zbohatla, ale naučila jsem se vyjít s těmi penězi, které mám k dispozici, i když jich není příliš.

DonFilipson
13.01.2012 5 z 5

Rozhodně stojí za přečtení, teď už se jen držet zásad které radí...

grellenort
29.05.2011 5 z 5

Základ finanční gramotnosti, jenž se u nás na základních a středních školách mnohdy ani nevyučuje. Jo, kdybych já tak měl tuto knížku a žil v Babylóně, to bych určitě zbohatl. Ovšem některé rady, které jsou zde uvedeny je možno aplikovat i dnes. Tato kniha rozhodně stojí za přečtení! Ovšem bacha na to, aby to nebylo jedním uchem(okem) tam a druhým ven, však to znáte..

Márinka
30.11.-0001 5 z 5

Znáte knížky „radičky“? To jsou publikace, které se vám snaží namluvit, že pěstovat melouny je hračka, chovat sklípkany pohoda, postavit zahradní gril jednoduché, či zhubnout že není vůbec žádný problém. Mezi tento druh literatury se řadí i knihy, které nám všem radí, jak zbohatnout. Pravda, všichni víme, CO a JAK máme dělat, rádi si o tom i něco přečteme, ale proč to pak neděláme? Pokud by se všichni chovali podle „Sedmi zásad“ nejbohatšího muže v Babylóně, bylo by milionářů miliony. A věřte mi, Arkád má pravdu.