Velmi osobní kniha o zdraví

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

„Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době? Tipy od nejvlivnější české expertky v oblasti zdravého životního stylu.“ Jsme obyvatelé přepychové části Země. Máme dostatek vody a jídla. Můžeme studovat podle chuti a zájmů, většina z nás si vybírá, co bude v životě dělat. Pokud onemocníme, jsme obklopeni kvalitní dostupnou péčí a blahobytem. Zároveň jsou ale mnozí věčně unavení, přejedení, nespokojení a stále ve spěchu. Může to být jinak? Ano! Univerzální recept nemám, ale nabízím střípky ověřených doporučení a nápadů, jak o sebe v tomto hektickém světě co nejlépe pečovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377808/velmi-osobni-kniha-o-zdravi-dkB-377808.jpg 4.1370
Žánr
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Zdraví
Vydáno, BizBooks
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (108)

Kniha Velmi osobní kniha o zdraví

Přidat komentář
m_friedlova
včera

Knihu jsem četla na 2x, ne však proto, že by pro mě byla nezajímavá, jen na ni nebyly příhodné podmínky (běhala jsem kolem miminka a bylo málo času na čtení a soustředění se na čtený text). Na druhý pokus mě kniha naprosto nadchla. Je plná zajímavých a jednoduchých rad a informací, vše srozumitelně napsané, spoustu osobních zkušeností, což mě osobně se líbilo. Nemůžu tvrdit, že se ztotožňuji se vším na 100 %, nicméně množství informací mě inspirovalo a jsem ráda, že jsem si knihu koupila a mohu se k ní kdykoli vracet.

Olous1
včera

Vše o knize napsali mé knižní přítelkyně. Kniha je moc hezká, poučná, mnoho dobrých rad. Jsem ráda, že ji mám ve své knihovně, můžu do ní kdykoliv nahlédnout.


kleozpatra
14. října

Margit Slimáková ví o výživě hodně a .... ano, vynikající kniha zahrnuje dlouholeté zkušenosti, odbornou znalost, osobní poznatky i sebereflexi a kromě toho je moc pěkně výtvarně vymyšlená a stejně jako její rohy nemají hroty, tak ani Margit nic nehrotí, naopak objímá a podporuje ty, které osvítí, že aby tělo dobře sloužilo, je fajn pro něj taky něco udělat.

PetikLozik
07. září

Knížky od Josefa Tótha mi tedy přišly mnohem lepší... určitě se z nich dalo vzít více nových poznatků. Tady jsem se dozvěděla více o autorce, než o zdraví. Jediné co se mi v této knížce líbilo, byl přehled sladidel a jinak mi názory v knížce přišly až moc přísné, obzvlášť co se používání léčiv a celkově stravování týče.

Martina1725
18. srpna

Kniha hezky psaná, ale opakuje již notoricky známé doporučení o zdraví.

Fantasmagorka
08. srpnaodpad!

Kniha o sobě aneb já já já jenom já. Koupila jsem ji, protože vypadala pěkně a byla dobře členěná. Místo toho, aby se ale zabývala čtenářem a jak ho dovést ke zdravému životnímu stylu, jsem narazila na autobiografii. Například kapitola Práce - Dělejte, co vás baví, není o tom, jak začít dělat co nás baví, ale o tom, jak autorka pomáhala školám se zdravě stravovat. Taková škoda peněz.

Toledo
07. srpna

Kniha se mi moc líbila a téměř se všemi částmi plně souhlasím. Dozvěděla jsem se pár nových věcí, ale jako člověk, který se o jídlo, životní prostředí a pohyb zajímá to pro mne nebylo nic převratného, avšak ocenila jsem, že je vše krásně sepsáno a vysvětleno v jedné knize. Určitě bych doporučila lidem, kteří v jídle tápou a trápí se nejrůznějšími dietami nebo se snaží zbavit toxické domácnosti. Stačí malé krůčky a ono se všechno začne nabalovat a vlastně zjistíte, že to všechno se vším souvisí a ve finále vede ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu.

Caa
04. srpna

Velké zklamání. Paní Slimákovou jsem doteď vnímala jako odbornici na výživu a chtěla jsem se dozvědět podrobnosti o jejím konceptu stravování. O rady jako kupujte bio a vyhněte se antibiotikům, ani o podrobný životopis a názory autorky na život, vesmír a vůbec, jsem opravdu nestála. Mám sice nějaké výpisky, ale na knihu o 336 stranách jich je zoufale málo.
P.S. V knížce je pěkný a podrobně rozpracovaný přehled snad všech existujících sladidel.

1

Štítky

stravování, výživa zdravá výživa

Autor a jeho další knihy

Margit Slimáková
česká, 1969

Kniha Velmi osobní kniha o zdraví je v

Právě čtených79x
Přečtených544x
Čtenářské výzvě265x
Doporučených32x
Knihotéce150x
Chystám se číst208x
Chci si koupit84x