Velmi osobní kniha o zdraví

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

„Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době? Tipy od nejvlivnější české expertky v oblasti zdravého životního stylu.“ Jsme obyvatelé přepychové části Země. Máme dostatek vody a jídla. Můžeme studovat podle chuti a zájmů, většina z nás si vybírá, co bude v životě dělat. Pokud onemocníme, jsme obklopeni kvalitní dostupnou péčí a blahobytem. Zároveň jsou ale mnozí věčně unavení, přejedení, nespokojení a stále ve spěchu. Může to být jinak? Ano! Univerzální recept nemám, ale nabízím střípky ověřených doporučení a nápadů, jak o sebe v tomto hektickém světě co nejlépe pečovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377808/velmi-osobni-kniha-o-zdravi-dkB-377808.jpg 4.1370
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Zdraví
Vydáno, BizBooks

Kniha Velmi osobní kniha o zdraví

m_friedlova
včera

Knihu jsem četla na 2x, ne však proto, že by pro mě byla nezajímavá, jen na ni nebyly příhodné podmínky (běhala jsem kolem miminka a bylo málo času na čtení a soustředění se na čtený text). Na druhý pokus mě kniha naprosto nadchla. Je plná zajímavých a jednoduchých rad a informací, vše srozumitelně napsané, spoustu osobních zkušeností, což mě osobně se líbilo. Nemůžu tvrdit, že se ztotožňuji se vším na 100 %, nicméně množství informací mě inspirovalo a jsem ráda, že jsem si knihu koupila a mohu se k ní kdykoli vracet.

Olous1
včera

Vše o knize napsali mé knižní přítelkyně. Kniha je moc hezká, poučná, mnoho dobrých rad. Jsem ráda, že ji mám ve své knihovně, můžu do ní kdykoliv nahlédnout.

kleozpatra

Margit Slimáková ví o výživě hodně a .... ano, vynikající kniha zahrnuje dlouholeté zkušenosti, odbornou znalost, osobní poznatky i sebereflexi a kromě toho je moc pěkně výtvarně vymyšlená a stejně jako její rohy nemají hroty, tak ani Margit nic nehrotí, naopak objímá a podporuje ty, které osvítí, že aby tělo dobře sloužilo, je fajn pro něj taky něco udělat.

PetikLozik

Knížky od Josefa Tótha mi tedy přišly mnohem lepší... určitě se z nich dalo vzít více nových poznatků. Tady jsem se dozvěděla více o autorce, než o zdraví. Jediné co se mi v této knížce líbilo, byl přehled sladidel a jinak mi názory v knížce přišly až moc přísné, obzvlášť co se používání léčiv a celkově stravování týče.

Martina1725

Kniha hezky psaná, ale opakuje již notoricky známé doporučení o zdraví.

Fantasmagorka
08. srpnaodpad!

Kniha o sobě aneb já já já jenom já. Koupila jsem ji, protože vypadala pěkně a byla dobře členěná. Místo toho, aby se ale zabývala čtenářem a jak ho dovést ke zdravému životnímu stylu, jsem narazila na autobiografii. Například kapitola Práce - Dělejte, co vás baví, není o tom, jak začít dělat co nás baví, ale o tom, jak autorka pomáhala školám se zdravě stravovat. Taková škoda peněz.

Toledo

Kniha se mi moc líbila a téměř se všemi částmi plně souhlasím. Dozvěděla jsem se pár nových věcí, ale jako člověk, který se o jídlo, životní prostředí a pohyb zajímá to pro mne nebylo nic převratného, avšak ocenila jsem, že je vše krásně sepsáno a vysvětleno v jedné knize. Určitě bych doporučila lidem, kteří v jídle tápou a trápí se nejrůznějšími dietami nebo se snaží zbavit toxické domácnosti. Stačí malé krůčky a ono se všechno začne nabalovat a vlastně zjistíte, že to všechno se vším souvisí a ve finále vede ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu.

Caa

Velké zklamání. Paní Slimákovou jsem doteď vnímala jako odbornici na výživu a chtěla jsem se dozvědět podrobnosti o jejím konceptu stravování. O rady jako kupujte bio a vyhněte se antibiotikům, ani o podrobný životopis a názory autorky na život, vesmír a vůbec, jsem opravdu nestála. Mám sice nějaké výpisky, ale na knihu o 336 stranách jich je zoufale málo.
P.S. V knížce je pěkný a podrobně rozpracovaný přehled snad všech existujících sladidel.

stravování, výživa zdravá výživa

Margit Slimáková
česká, 1969

Kniha Velmi osobní kniha o zdraví je v

Právě čtených79x