Honey19 Honey19 komentáře u knih

Vinice ve Francii Vinice ve Francii Julie Caplin

Pro mne zatím nejslabší z celé série. Možná, že knih v sérii je už moc, všechny jedou podle stejné šablony, pouze se mění kulisy/města a mne už to přestává bavit. Nicméně jako oddychovka to není špatné.

13.12.2023 3 z 5

Devátá oběť Devátá oběť Dana Stabenow

První díl se mi líbil více, do tohohle dílu jsem se nějak nemohla začíst, celkově mě příběh moc neuchvátil, měla jsem pocit, že při čtení spíše kloužu po povrchu. Nicméně dávám tomu šanci a chystám se na třetí díl.

13.12.2023 3 z 5

Moji Dánové a skoro Dánové Moji Dánové a skoro Dánové Albína Mrázová

Bavilo mne to. Knizka je napsana vtipnou formou a obsahuje zajimavosti ze zivota v Dansku z pohledu cizince.

31.10.2023 4 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Tahle kniha mne od autorka bavila zatím nejméně.

12.09.2023 3 z 5

Legendy & latéčka Legendy & latéčka Travis Baldree

Prijemna pohadkova oddechovka.

05.08.2023 3 z 5

Past na knihomolku Past na knihomolku Emma Hart

Knížka se mi nelíbila, plytký děj a nesympatická nelogicky uvažující hlavní hrdinka.

11.07.2023 2 z 5

Strom splněných přání Strom splněných přání Jenny Gladwell (p)

Mela jsem pocit jako bych to uz jednou cetla, dej knihy se napadne podoba Kavarne v Kodani.

09.07.2023 3 z 5

Vůbec jsem se do knihy nemohla začíst, vadilo mi prolínání minulosti a přítomnosti. Celkově jsem se musela přemáhat abych knihu dočetla.

06.04.2023 3 z 5

Co když zůstaneme Co když zůstaneme Sarah Sprinz

Líbilo se mi víc než první díl.

20.03.2023 3 z 5

Alicina síť Alicina síť Kate Quinn

3 a půl* téma knihy se mi moc líbilo a zaujalo mne, ale provedení bylo horší, tak nějak těžko uvěřitelný vztah mezi hlavními hrdinkami a konec mi přišel jako klišé

02.03.2023 3 z 5

S láskou z Říma S láskou z Říma Jules Wake (p)

Moc mne to nebavilo.

26.10.2022 3 z 5

Štěstí hřeje jako slunce Štěstí hřeje jako slunce Pauline Mai

Oddechové čtení. Knížka by mohla být klidně o polovinu kratší a nic by se nestalo, popisy byly někdy velmi rozvláčné a ke konci už jsem je ani nečetla a přeskakovala někdy i celé stránky. Čekala jsem trošku víc od příběhu o Fabriziovi, tam to dle mého názoru trošku zazdila.

22.09.2022 3 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst, ale cca od poloviny knihy mne to začalo bavit.

21.09.2022 3 z 5

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

Naivní nepravděpodobný příběh, obě hlavní postavy jak Sára, tak Max mi byly velice nesympatičtí. Příběh z červené knihovny, naivní příběh, trapná zápletka. Nebavilo mne to vůbec.

04.07.2022 1 z 5

Mise Hygge Mise Hygge Caroline Franc

Prijemna oddychovka, precteno za den a musim rict, ze me to bavilo. Hlavni hrdinka byla nesympaticka, dej predvidatelny, ale sympaticke prostredi, lakajici k navsteve Danska.

21.06.2022 3 z 5

Čokoládový klub Čokoládový klub Carole Matthews

Knihu jsem si koupila hlavne kvuli obalce, ktera je od stejne autorky jako moje oblibene knizky od J. Caplin. Zezacatku jsem se vubec nemohla zacist, pak se ale pribeh trosku rozbehl a docela me bavil, konec byl takovy divny. Trosku me iritovalo, slovo cokolada, ktere bylo zmineno snad 100x...jo a slovo ňam bylo take hodne oblibene :(.Hodnocenim tedy takovy prumer, jak se rika neurazi..nenadchne, na odreagovani dobre.

03.03.2022 3 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Velice silný příběh. Musím říct, že mi dlouho trvalo, než jsem se začetla, první polovina mne moc nebavila, poté jsem ale hltala každou stránku.

21.10.2021 5 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Na knížku jsem se těšila moc, ale byla jsem zklamaná. Kniha obsahuje pár povídek, které mne upřímně řečeno nebavily... ač je to útlá knížka, měla jsem problém ji dočíst.

20.09.2021 2 z 5

Opravdově, šíleně, řecky Opravdově, šíleně, řecky Mandy Baggot

Necekala jsem moc a presto jsem byla zklamana. Hloupy pribeh s naivnimi a absolutne nesympatickymi hrdiny.

24.06.2021 2 z 5

Rosiin sladký krámek snů Rosiin sladký krámek snů Jenny Colgan

Super oddechovka. Romantický příběh, který mi svou zápletkou trošku připoměl film "Before I met you". Jediné co, tak mne nebavila dějová linka Lilian.
Bylo to bohužel i nebezpečné čtení :) - popisy sladkostí v krámku mě dělaly chutě :)

20.05.2021 4 z 5