Honey19 Honey19 komentáře u knih

Muž bez tváře Muž bez tváře Caimh McDonnell

Tohle mě bavilo, připomínalo mi to styl psaná Bena Aaronoviche - Řeky Londýna. Už se těším na další díly.

20.05.2021 4 z 5

Přečteno rychle, je to taková jednohubka. Bohužel naivita příběhu u mne celý dojem z knihy převálcovala.

10.05.2021 2 z 5

10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou 10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou Jan Rendl

Tato kniha mne bohužel nebavila. Autorovo vyjadřování mi cca ve čtvrtině knihy začalo vadit.

10.05.2021 3 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Super oddechové čtení.

07.04.2021 4 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Novou Bridget Jones bych to tedy nenazývala. Čekala jsem nenáročné a oddychové čtení, což kniha splnila, nicméně celý příběh mi přišel úplně postavený na hlavu. Hlavní hrdinka krajně nesympatická a hrdina taktéž. Jejich chování bylo nelogické a zápletka mi přišla nesmyslná.

08.03.2021 2 z 5

Příběh ztracené holčičky Příběh ztracené holčičky Elena Ferrante

Konečně dočteno. Celá tetralogie moc nebavila. Hlavní hrdinka Elena mi celou dobu čtení hrozně nesympatická, nepochopila jsem přátelství mezí ní a Lilou, která mne přišla strašně zlá. Tento poslední díl se mi četl asi nejlépe, přišlo mi, že měl alespoň trochu spád, na rozdíl od předchozích dílů, přesto byl konec knihy divný...Autorčin styl psaní mne nenadchl.

03.02.2021 3 z 5

Příběh nového jména Příběh nového jména Elena Ferrante

O kus lepší než první kniha. Nicméně nesdílím všeobecné nadšení. Mě to prostě moc nebaví. Elena je mi strašně nesympatická, stejně tak i Lila. Děj místy zajímavý, ale pro mne spíše vleklý.

25.01.2021 3 z 5

Slušná jízda Slušná jízda Irvine Welsh

To byla tedy slušná jízda:). Kniha docela čtivá, ale asi nejslabší od tohoto autora.

28.12.2020 3 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Mě tahle série prostě baví. Přesně vím co mám čekat. Je to oddechové čtení, hned od začátku je jasné jak to dopadne, ale jako oddychové čtení ideální.

16.11.2020 4 z 5

Malý vetřelec Malý vetřelec Sarah Waters

Z této knihy mám rozporuplné pocity, ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst, poté se četla opravdu dobře, ke konci to bylo strašidelné a velmi napínavé. Bohužel konec byl pro mne opravdovým zklamáním, kniha skončila tak nějak nijak.

12.11.2020 2 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Příjemné oddychové čtení, ale tato kniha je z celé série nejslabší.

10.11.2020 3 z 5

Mayský kodex Mayský kodex Douglas Preston

Do knihy jsem se vubec nemohla zacist, moc me to nebavilo. Vsechny postavy v knize mi byly nesympaticke, zapletka byla divna..

31.10.2020 2 z 5

Harmonie: Nový způsob, jak nahlížet na náš svět Harmonie: Nový způsob, jak nahlížet na náš svět Ian Skelly

Krasna kniha, nuti k zamysleni o zivote v dnesni dobe.

31.10.2020 4 z 5

Růže podzimu Růže podzimu Abigail Gibbs

První díl se mi líbil více. Hlavní hrdinka mi byla krajně nesympatická (stejně jako hlavní hrdinka v předchozí knize). Čte se to dobře, ale příběh je takový nijaký..

01.10.2020 2 z 5

Nestvůra z Essexu Nestvůra z Essexu Sarah Perry

Kniha mne vůbec nebavila, dočetla jsem do půlky a nezačetla jsem se.

20.08.2020 1 z 5

Vzdelaná Vzdelaná Tara Westover

Zajímavý příběh, nicméně jsem od knihy na základě velice kladných recenzí čekala více. Kniha je psána čtivě.

21.05.2020 3 z 5

Stratený svet Stratený svet Arthur Conan Doyle

Od knihy jsem měla velká očekávání, proto jsem tedy byla po dočtení zklamaná. Čekala jsem něco podobného jako Dračí zuby, což byla super kniha. Celkově se mi kniha četla těžce, dějově mne moc neupoutala.

05.05.2020 3 z 5

Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 Tara Bennett

Kniha se mi líbila, je plná krásný fotografií z natáčení. Líbily se mi také části, které pojednávali o výběru herců. Moc mne nebavily popisy jednotlivých epizod.
Pro fanoušky seriálu doporučuji.

29.03.2020 3 z 5

Čtyřlístek: První půlstoletí v Třeskoprskách Čtyřlístek: První půlstoletí v Třeskoprskách Tomáš Prokůpek

Krásně zpracovaná kniha pro všechny fanoušky čtyřlístku. Součástí knihy jsou pohlednice, velký plakát a dva sešitky čtyřlístku.
Pro mne to byl návrat do dětství.

29.03.2020 5 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Příjemná oddychová kniha. Čtivě napsaná.

20.02.2020 3 z 5