Čtyřlístek: První půlstoletí v Třeskoprskách

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato elegantně vyvedená a bohatě ilustrovaná kniha vychází u příležitosti padesátého výročí vydání prvního sešitu komiksového časopisu Čtyřlístek. V šesti rozsáhlých oddílech se čtenář stane svědkem vzniku i rozmachu „fenoménu Čtyřlístek“. Kniha tak mapuje v podstatě celé tvůrčí období otce seriálu pana Jaroslava Němečka. Její součástní je i speciální příloha obsahující například faksimile prvního vydání nebo grafický list s podpisem pana Němečka. Vše je navíc uloženo v nápaditě zpracovaném ochranném pouzdru. Přílohy: • Grafický list s podpisem Jaroslava Němečka • Faksimile prvního vydání Čtyřlístku • Čtyřlístek EXTRA • Sada pohlednic • Plakát, do kterého jsou přílohy vloženy Formát knihy včetně pouzdra 245 × 280 mm...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424286/big_ctyrlistek-prvni-pulstoleti-v-tresk-qH9-424286.jpg 4.615
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Čtyřlístek: První půlstoletí v Třeskoprskách

beníček
07. března

Kniha je skvěle graficky připravená a také výborně vytištěná, takže jí odpustím i ty faktografické nepřesnosti.

bazyk21
17.10.2021

vzpomínka na dětství doplněná vysvětlivkami, statistikami a velkou spoustou obrázků


ParallyShawy
14.04.2021

Na podobný počin jsem čekal hodně dlouho a dočkal se. Tato kniha se spoustou krásných příloh nesmí chybět nikomu, kdo na časopisu Čtyřlístek vyrostl a zajímá ho jak se v průběhu let vyvíjel, a kolik úsilí stálo a stále stojí za tímto dílem. Skoro až se bojím v knize listovat abych ji neponičil. Možná přehnaná posvátnost, ale za tohle se netřeba stydět.

Honey19
29.03.2020

Krásně zpracovaná kniha pro všechny fanoušky čtyřlístku. Součástí knihy jsou pohlednice, velký plakát a dva sešitky čtyřlístku.
Pro mne to byl návrat do dětství.