Honey19 Honey19 komentáře u knih

Nepřítel Nepřítel Erich Maria Remarque (p)

Úžasně čtivá útlá knížečka. Občas mě při čtení těchto krátkých povídek běhal mráz po zádech. Stojí za přečtení!

25.04.2013 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Asi jsem čekala víc. Přeci jen Harry Potter to není :). Ze začátku byla kniha vcelku čtivá, ale dost matoucí bylo velké množství postav, ve kterých´jsem se ztrácela a několikrát jsem se musela ve čtení vrátit do předchozích kapitol abych si ujasnila kdo je kdo. Druhou třetinou knihy jsem se prokousávala velmi těžko, ale konec byl strhující. Nemohla jsem knihu odložit, dokud jsem nedočetla. Takže kniha se mi vcelku líbila, ale s největší pravděpodobností ji ostatním nedoporučím. Jsou lepší knihy.

25.04.2013 3 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Ze začátku jsem se nemohla do knihy začíst, ale po překonání pár stránek mě kniha naprosto uchvátila. Velmi napínavý děj, dělalo mi problémy odtrhnout se od čtení. Kniha rozhodně stojí za přečtení!

08.04.2013 5 z 5

Arabský svet - iná planéta? Arabský svet - iná planéta? Emíre Khidayer

Zajímavá kniha, očekávání dozvědět se něco více o postavení žen v arabském světě bylo splněno. Jak bylo psáno níže, ocenila bych akorát více mapek či obrázků.

08.03.2013 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Po obrovské PR masáži, která vydání této knihy předbíhala, byla tato kniha pro mne velkým zklamáním. Plytký, nesmyslný děj. Naivní postavy, je to takový divčí, sexem nabytý román. Pro mne zklamání, kniha si rozhodně nezaslouží pozornost, které se jí dostává.

08.03.2013 2 z 5

Tohle je moje nejoblíbenější kniha. Úžasně napsaný poutavý příběh, který mne nikdy mne neomrzí. Každé další přečtení knihy je pro mne zážitkem.

08.03.2013 5 z 5

Poslední Mohykán Poslední Mohykán James Fenimore Cooper

Film Posledn

08.03.2013 4 z 5

Od téhle knížky jsem moc nečekala a proto jsem byla při jejím čtení velice překvapená. Knížka se četla sama, kolikrát jsem nemohla knihu odložit, abych se dozvěděla další věci z příběhu. V některých pasážích knihy mi běhal mráz po zádech, ale knihu hodnotím jako laskavou, je to takové pohlazení po duši. Rozhodně doporučuji.

08.03.2013 5 z 5

Velice čtivá, místy napínavá, vtipná kniha. Patří spíše do odpočinkové literatury u čtení není nutno moc přemýšlet, ale opravdu pobaví. Knížku jsem měla přečtenou za pár dní.