Honey19 Honey19 komentáře u knih

Strom viselců Strom viselců Ben Aaronovitch

Opět skvělý díl. Neuvěřitelně mne Peterovy průšvihy a pátrání baví. Řekla bych, že díl od dílu jsou knihy lepší. Už se nemůžu dočkat další knihy.

17.06.2018 4 z 5

Šepot podzemí Šepot podzemí Ben Aaronovitch

Díl od dílu lepší.

28.05.2018 4 z 5

Měsíc nad Soho Měsíc nad Soho Ben Aaronovitch

Lepší než první díl.
Kniha mě hrozně bavila, je vtipná, dobře se čte a navíc se děj odehrává v mém oblíbeném londýně, při místopisu jsem si připadala jako bych byla přímo na místě.

24.05.2018 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Kniha lehce depresivní, nicméně velice čtivá.

25.04.2018 4 z 5

Královský dar Královský dar Julie Garwood

Hlavní hrdinové knihy byli strašně nesympatičtí. Nathan protivný hrubián a Sara hloupá hysterka. Celkově i děj mi přišel dost najivní, taková červená knihovna. Kniha se mi nelíbila.

04.04.2018 2 z 5

Angličané – portrét národa Angličané – portrét národa Jeremy Paxman

Pro mne kniha byla nicneříkající, zbytečná.

21.03.2018 2 z 5

Alžběta II.: Život moderní panovnice Alžběta II.: Život moderní panovnice Sally Bedell Smith

Zajímavá kniha o obdivuhodné ženě.

08.03.2018 4 z 5

Sbor chilburských dam Sbor chilburských dam Jennifer Ryan

Nádherná kniha. Velmi čtivě napsaný román, četl se sám.

20.11.2017 5 z 5

Slon pro Karla Velikého Slon pro Karla Velikého Dirk Husemann

Nechápu zdejší pozitivní hodnocení. Kniha se mi absolutně nelíbila, má rozvleklý děj. Postavy jsou nesympatické s nepochopitelným chováním. Děj mi příjde hloupý.

27.09.2017 1 z 5

Pro mne absolutně zbytečná kniha. V podstatě by se rady daly shrnout max. na dvě stránky. Musela jsem se opravdu nutit k tomu, abych knihu dočetla.

07.04.2017 2 z 5

Královna Alžběta II. - Pamětní album k diamantovému výročí vlády Královna Alžběta II. - Pamětní album k diamantovému výročí vlády Priscilla Jane Stephanie Roberts

Kniha plná krásných fotografií. K počtení toho moc není, ale za tímto účelem jsem ji ani nekupovala.

13.03.2017 4 z 5

Společenství stínů Společenství stínů Ruth Newman

Naivní a dle mého názoru hloupý příběh. Hlavní hrdinka absolutně nesympatická. Měla jsem co dělat abych knihu vůbec dočetla..

02.03.2017 1 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

První část knihy psát z pohledu Veroniky mne bavila více. Do druhé části mi nešlo se začíst a musím přiznat, že jsem hodně přeskakovala. Za mne lepší průměr.

23.02.2017 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Čtivá, humorná kniha, trošku jednodušší spíše oddychovka. Jedna z lepších knih od českého autora, kterou jsem četla.

17.02.2017 3 z 5

Alžběta II. - Pracující žena Alžběta II. - Pracující žena Anastázie Harris

Od knihy jsem čekala něco jiného. Kniha je velmi bulvární, připadala jsem si jako při čtení Blesku. Kapitoly ani odstavce chronologicky nenavazují, je v ní uváděno jedno před druhé bez jakéhokoliv smyslu. Za mne rozhodně ne.

25.01.2017 1 z 5

Najím se a zhubnu! Najím se a zhubnu! Cecílie Jílková

Kniha mi velmi připomínala Deliciously Ella, kterou jsem četla jako první. Není to špatné, ale na Ellu "to nemá", ta mi přišla lepší.

23.01.2017 3 z 5

Hlavní hrdinka je silně nesympatická, taktéž i hlavní hrdina. Příběh celkově mi nepřišel zajímavý, zvrat očekávaný snad od první stránky knihy. Zavádějící je i název knihy - rozhodně to není o ´šťastných lidech´ ale o plačtivé hlavní hrdince, která se utápí v sebelítosti a nesympatickém hulvátovi, který se absolutně neumí chovat.

02.06.2016 2 z 5

Jíst, mládnout, radovat se Jíst, mládnout, radovat se Amelia Freer

Zajímavá kniha. Většina věcí o výžive, které se zde uvádí je obecně známá, ale není na škodu si je připomenout. Kniha obsahuje i nové poznatky o výživě. V knize jsou krásné fotografie.

18.05.2016 3 z 5

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

Krásná kniha. Zpočátku jsem se nemohla začíst, ale po překonání prvních pár stránek byla kniha doslova strhující.

05.05.2016 4 z 5

Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech Iva Roze (p)

Pro mne zbytečná kniha. Příběh se nijak nerozvíjí autorka pouze vytvořila seznam mužů se kterými byla na rande.

21.03.2016 2 z 5