Zázračný úklid – Pořádek jednou provždy

Poznejte originální umění, díky němuž se spolehlivě zbavíte nepořádku a náležitě si uspořádáte věci. Tato přesvědčivá knížka se právem stala ohromným bestsellerem po celém světě a vyšvihla se na první místo žebříčku New York Times. Proměňte svůj domov pomocí autorčiny inspirativní metody v trvale uklizené prostředí: klíčem je vypořádat se s domácností ve správném pořadí, ponechat si jen to, co opravdu milujete, a udělat vše rychle. Změníte tak svůj život – získáte větší sebejistotu, budete úspěšnější a možná i konečně zatočíte s přebytečnými kily. A především načerpáte energii k tomu, abyste žili podle svých představ....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/257806/zazracny-uklid-poradek-jednou-provz-2KS-257806.jpg 3.6521
Literatura naučná, Dům a byt
Vydáno:, Knižní klub

The Life-Changing Magic of Tidying (2014)

Kniha Zázračný úklid – Pořádek jednou provždy

marketa536
dnes

Kniha je spíše o vyhazování a třídění, uspořádání si věcí než o úklidu jako takovém. Čekala jsem více.

Mellsak285

Nevim jak to ale tato kniha mě ,tak nadchla nazvem ze jsme si ji musela koupit a když jsme se rozhodla ji prečist tak se zahadne někam ztratila. Nemusela jsme ji ani číst ,aby mě donutila si naležitě uspořadat veci a zbavit se nepořatku

VeruB

Kniha Zázračný úklid pro mě moc zázračná nebyla. Asi jsem měla vyšší očekávání, ale některé myšlenky se dost opakovaly a některé se mi zdály moc primitivní. Můj dojem z autorky, dle psaní je, že zajisté musí trpět obsedantně kompulzivní poruchou. Abych jen nehanila, některé pasáže se mi líbily a mám chuť si jít vše přeskládat a vyházet půl domu. I bez knihy vím, že věcí hromadíme hodně.

los

také vytáčím všechny známé i rodinu svým minimalismem, ale věřte mi, že je to opravdu osvobozující (a také se snadněji a rychle kdykoli přestěhujete)

Ana72154

Tato kniha mě zázračně velmi zklamala. Nechápu proč okolo ní bylo a je takové haló...
O tom, že by jsem se měla zbavit všech nepotřebných věcí vím i bez knihy. Oblečení jsem jeden čas skládala do skříní stejným způsobem, jaký radí autorka, ovšem vůbec mi nevyhovoval. Co mi přišlo přitahnuté za vlasy, je to že bych každé vyhozené věci měla poděkovat za její služby...
Kniha mi nepřinesla nic nového.

vladkamudrova

Taky jsem si uklidila. Ve skříni mám trička podle barev,ale visí mi na ramínku nemám je ráda skládaná. Jednou provždy to ale není,co si budeme povídat.

HanaMalina

Super knížka s množstvím rad o úklidů, ukládání věcí a jak se zbavovat věcí. Teď už bych jenom potřebovala M. Kondo doma, aby mi pomohla k dokonalému úklidu, protože něco je potřeba vidět (např. rada jak skládat ponožky,trika...). Po přečtení jsem vyhodila velkou krabici s návody k použití, které jsou opravdu úplně k ničemu :-) Jinak super kniha a doporučuji všem :-)

swon

Tohle me absolutne nebavilo, ale jednou rozectenou knihu proste neumim odlozit...V tomto pripade jsem to ale nejspis mela udelat.
Rozvlacny text, jehoz poselstvi by se s trochou snahy veslo na 10 stran.
Rovnez souhlasim s komentari nize, ze nektere doporucovane metody uklizeni jsou fakt pritazene za vlasy.
A ja tak doufala, ze se doctu figle, jak rychle a efektivne umyt okna :-D

úklid domácnost minimalismus

Marie Kondo