Královna Alžběta II. - Pamětní album k diamantovému výročí vlády

Královna Alžběta II. - Pamětní album k diamantovému výročí vlády obálka knihy
Mé hodnocení:

Před královnou Alžbětou II. jen jediný britský monarcha vládl šedesát let. Diamantové výročí její vlády v roce 2012 bude proto v každém slova smyslu historickou událostí. Oficiální pamětní album mapuje každý rok královnina života od dětství do současnosti a představuje jak nedocenitelného průvodce vlastním výročím, tak obrazový životopis ženy, kterou oslavuje. Zájmy a činnosti Její Výsosti ilustruje na 300 vyobrazení, mezi nimi diamantové šperky, královské odznaky a insignie, dary od rodiny, přátel a hlav států, osobní a oficiální dokumenty, výběr obrázků královniných nádherných šatů a další předměty z královských sbírek. Některé z těchto fotografií jsou zveřejněny poprvé v historii jako součást upomínky na událost, jaká ve světě britské monarchie takřka nemá obdoby....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127922/kralovna-alzbeta-ii-pametni-album-k-maC-127922.jpg 4.816
Literatura světová, Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Slovart (ČR)

Queen Elizabeth II: A Diamond Jubilee Souvenir Album, 2012

Kniha Královna Alžběta II. - Pamětní album k diamantovému výročí vlády

11.04.2019

Hezky udělaná kniha k výročí.Nejvíc si cením nepříliš známých fotek,texty vztahující se k jednotlivým rokům jsou až příliš stručné

Honey19
13.03.2017

Kniha plná krásných fotografií. K počtení toho moc není, ale za tímto účelem jsem ji ani nekupovala.