Honey19 Honey19 komentáře u knih

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Na mne kniha působila velice depresivně. Nesympatické hlavní postavy. Závěr knihy se mi nelíbil.

23.02.2016 2 z 5

Peklo blízko nebe Peklo blízko nebe Jon Krakauer

Napínavé a strhující čtení. Opravdu jsem se od knihy nemohla odtrhnout.

11.01.2016 5 z 5

Muž, který maloval mandlovníky Muž, který maloval mandlovníky Johannes Mario Simmel

Kniha se mi vůbec nelíbila, hloupý příběh a nehezký příběh. Nelíbila se mi.

08.07.2015 2 z 5

Mortdecaiův záhadný případ s knírem Mortdecaiův záhadný případ s knírem Kyril Bonfiglioli

Z počátku se kniha pěkně četla, ale postupem času byla snaha autora o vtip v každé větě docela úmorná. Myslím si, že není nutné být vtipný za každou cenu. Nicméně se kniha dá přečíst, přesto bych knihu spíše nedoporučovala. Čekala jsem víc.

08.07.2015 3 z 5

Tato kniha mne vůbec nenadchla. Příběh nezajímavý, nečtivý, děj se rozběhl až na posledních pár stránkách. Při čtení jsem měla pocit, že některé pasáže jsem již četla někde jinde. Absolutně mne neoslovila. Nicméně obálka knihy je krásná.

08.07.2015 2 z 5

Body Book Body Book Cameron Diaz

Super kniha. Čtivá a velice zajímavá. Dozvěděla jsem se zní mnoho nových věcí.

31.03.2015 5 z 5

Zavražděná vévodkyně Zavražděná vévodkyně Simon Brett

Mne kniha neoslovila. Prevít neměl chybu, u něho jsem se nasmála, ale tady v této knize humor postrádám. Respektive snaha o humor tam je, ale pro mne je to prostě jen "blbé"... škoda, těšila jsem se na tuto knihu.

17.02.2015 1 z 5

Ztracené memoáry Jane Austenové Ztracené memoáry Jane Austenové Syrie James

Tak tahle kniha byla pro mne propadák. Okopírovaná Pýcha a předsudek, ale v mnohem horší kvalitě. Za mne rozhodně ne

05.09.2014 2 z 5

Sólo Sólo Rana Dasgupta

Pro mne absolutně nezáživná kniha.

28.05.2014 2 z 5

Nástroje temnoty Nástroje temnoty Imogen Robertson

Ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst, ale poté co jsem se začetla, nemohla jsem přestat, protože kniha má velmi napínavý děj.

24.03.2014 5 z 5

Půlkacíř Půlkacíř Karel Kryl

Tak bohužel tato kniha mne nenadchla.

06.03.2014 2 z 5

Můj život s Egyptem Můj život s Egyptem Miroslav Verner

Velice zajímavá kniha o počátcích české egyptologie, vykopávkách českých egyptologů a hlavně o p. Vernerovi.

04.03.2014 4 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Milá a vtipná knížka. Je tenounká, přečtená za chvilku.

17.02.2014 5 z 5

Vyluxusované mozky Vyluxusované mozky Martin Lindstrom

Velice zajímavá kniha o marketingu a reklamě. Rozhodně doporučuji přečíst.

31.01.2014 4 z 5

Obnažená Paříž Obnažená Paříž Stephen Clarke

Vtipně napsaný průvodce Paříží. Ne tak dobrá jako ostatní knihy autora, ale přesto pobavila a hlavně navnadila na návštěvu Paříže.

15.11.2013 4 z 5

Jednou nohou v blázinci Jednou nohou v blázinci Simona Monyová (p)

Kniha je velmi naivní, velice tenká.

10.09.2013 2 z 5

Nejbohatší muž v Babylóně Nejbohatší muž v Babylóně George Samuel Clason

Známé pravdy zabalené do "příběhu" z Babylonu. Kniha vlastně ani pořádný příběh nemá. Přečetla jsem, ale rozhodně se ke knize nebudu vracet a asi bych ani nedoporučila. Nicméně kniha mne donutila zamyslet nad mými financemi (což byl účel knihy:)

11.07.2013 3 z 5

Faktor Merde Faktor Merde Stephen Clarke

Ne tak dobrá jako první díl, ale pořád pobaví. Příjemné nenáročné čtení na dovolenou.

17.06.2013 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Velmi čtivá a napínavá kniha.

27.05.2013 5 z 5

Deváté nebe Deváté nebe Lenka Lanczová

Klasický dívčí román. V 15 jsem četla spoustu knih od této autorky, teď jsem se k ní vrátila touto knihou. Všechny knihy jsou podobné, dívčí románky, nicméně poměrně čtivé. Tak zase za 10 let:)

13.05.2013 2 z 5