Opravdově, šíleně, řecky

Slunce, moře a sexy cizinec – co víc si lze na dovolené přát? Žhavá připomínka řeckých prázdnin v románu Mandy Baggot přináší romantiku, humor i napětí v příběhu dvou sester. Starší a rozumná Ellen ještě před nedávnem měla skvělou práci, peníze a přítele, ale najednou o všechno přišla. Na kouzelný ostrov Korfu si přijela vyčistit hlavu, zahojit zlomené srdce a hlavně pomoci mladší sestře Lacey zorganizovat nadcházející svatbu. Jenže v hotelu Blue Vue patří k all-inclusive nabídce taky přitažliví muži. Jeden je zkušený svůdník, druhý je plný záhad a tajemství. Dovolená najednou pro obě dívky nabere nečekaný spád. Ellen ale o vztah nestojí, nebo ano? A která ze sester se nakonec dočká své velké tlusté řecké svatby?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/361196/opravdove-silene-recky-PLt-361196.jpg 3.776

Truly, Madly, Greekly (2015)

Vydáno:, Baronet

Kniha Opravdově, šíleně, řecky

Aichah

Tak takovou hovadinu jsem už dlouho nečetla. Přišlo mi to jak psané puberťačkou pro puberťáky. S každou kapitolu byl děj hloupější a hloupější. Totálně pitomí úplně všichni a Janiho tajemství už na mě bylo moc. Přečteno, tedy dočteno, jen kvůli čtenářské výzvě.

galadrielin
15.11.2018

Tak tahle kniha měla všechno! Beznaděj, zločin, lásku, svatbu, a hlavně... Plastové kelímky!!! Mrzí mě, že jsem nepočítala, kolikrát bylo zmíněno, že Jani, Sergej nebo Ellen právě usrkli z plastového kelímku. :-D No, asi bych byla zklamaná, kdyby mi v pětihvězdičkovém hotelu podávali sedmihvězdičkovou Metaxu do plastového kelímku. A rozhodně by mě vytáčelo, kdyby mě pořád někdo buzeroval, abych odložila knížku a šla radši na aqua aerobic. To by mohl být sexy jak by chtěl, ale do prčic, když si čtu, neruš mě.

Nic jsem od toho nečekala a proto mě to ani nezklamalo, celkem čtivé, ale zkrátka červená knihovna se vším všudy. Jako oddechovka poslouží.

knihovnička007
09.11.2018

Romanťárna o Popelce s dobrým koncem.
Odpočinková kniha, která nás zavede na řecké pláže. Sluníčko, moře, pláže...
Pokud od knihy nic neočekáváte, můžete být jen mile překvapeni. Občas se kniha docela vleče, má téměř 400stran (stačilo by méně), ale konec to vše napraví.
Autorka se občas snažila být vtipná přírovnáními, což se někdy povedlo. Za mne průměr.

malazluta
19.10.2018

Něco tak nudného jsem hodně dlouho nečetla. Ta jedna hvězdička je spíš pro mě, že jsem knihu zvládla až do úplného konce. Doporučuji číst pouze v případě, že jste na dovolené a zapoměli jste si vzít sebou prášky na spaní.

bookcase
16.10.2018

Příjemná oddechovka s otravnými vedlejšími postavami. (Lacey, Al).

mysterygirl
10.09.2018

Cekala jsem od nazvu a obálky vic.
Na me to bylo moc sladký,uknourany, rozvlekly nez se nekde neco "delo"

diamanttka
23.08.2018

pravé letní oddychové čtení

Peti
30.07.2018

Od této knihy jsem si slibovala odpočinkové čtení, ale že to bude zas až takové jednoduché, to jsem nečekala. Přišlo mi to jako ne příliš povedené čtení ze žánru červené knihovny.

akina
18.07.2018

Nevím, nějak jsem se nemohla začíst. Knihu jsem si vzala na dovolenou a kus mi zbyl i po dovolené a to je moje normální dovolenková norma 5-6 knih. Přišlo mi, že to bylo všechno jasné od první stránky a na mě asi moc "červené".

Sisine
15.07.2018

Parádní čtení na dovolenou ;)

L.Helena
07.06.2018

Příjemné nenáročné letní čtení zavánějící červenou knihovnou s happyendem.

Mandlevest
02.06.2018

Knížku jsem četla na dovolené na Rhodosu, který je minimálně tak krásný jako Korfu, kde se kniha odehrává. Knížka přesně na pláž, kde chcete jen relaxovat a hodit všechny problémy za hlavu. Prostě mě to bavilo.

AnickaGr
25.05.2018

Kniha mě opravdu mile překvapila, přestože se jedná o odpočinkové čtení, ideální na dovolenou. Splnila všechna očekávání. Slunce, moře, krásní muži, letní láska, prostě romantika.
Jak kniha skončí jsem tušila už od začátku a doufala, že mám pravdu. Takže i když je konec předvídatelný, jsem za něj ráda, protože jinak by to nebylo ono.
Co se týče Janiho, ani trochu se Ellen nedivím...

em75
13.05.2018

Příjemné odpočinkové čtení a Korfu miluju . Jen mě trochu mrzelo,že Jani nebyl Řek,to by bylo dokonalé. Takhle bych knihu spíš nazvala "Opravdově,šíleně,v Řecku". Ale příběh byl hezký,trochu napínavý a přenesla jsem se v myšlenkách na ta místa.Takže to bylo fajn..

mariva
17.04.2018

Odpočinkový románek zasazený do kouzelného řeckého ostrova Korfu jen zvýšil moji touhu navštívit tento ostrov. Sice pobyty all-inclusive nevyhledávám, raději poznávám krásy cizích zemí, a animační programy už mě vůbec nelákají, ale do příběhu vše hezky zapadalo. Trochu mě zklamalo, že Jani nebyl Řek, aby to bylo opravdu řecké, ale i tak to bylo příjemné letní čtení.

Rajka440
04.04.2018

Bala som sa že to bude zas jedna z typickych romanov. No nebolo kniha ma bavila bola vtipná, zabavná s trochou napätia. Teším sa na jej dalšiu knihu.

veronika0382
23.03.2018

Tenhle román jsem si opravdu užila. Je to prostě žhavá připomínka řeckých prázdnin a autorka nám v něm přináší romantiku, humor, bláznivě vtipné scény i napětí. Těším se na další Mandyinu knihu, která má vyjít v červnu :)

Safienka
27.02.2018

Jedna letní oddychovka na pohodové odpoledne :) Líbilo se mi to rychlé střídání pohledů Jana a Ellen. Téma nijak zvlášť originální, ale kniha byla až na pár úvodních stran čtivá, takže jsem si ji stejně jako Vánoce v Paříži užila.

Maggie87
25.02.2018

Přečteno , příjemná oddychovka, která se dobře četla

romantika

Mandy Baggot