helena19 helena19 komentáře u knih

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Další knížka, která měla prozíravý konec, ale přesto jsem se od ní nedokázala odpoutat. Max a Sara byli pro sebe stvoření. Líbí se mi, že autorka to do nejmenších detailů propojila s předchozím dílem, a přesto to byl úplně jiný životní příběh.
Nezbývá nic jiného než se pustit do dalšího dílu, ale předtím si musím přečíst mezidíl Božská kočka (škoda, že v ČR oficiálně nevyšel).

26.08.2016 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Knížka se mi moc líbila, byla hodně podobná knížkám od J. Lynn, ale to mi nevadilo. Dokonce mi ani nevadilo, že jsem věděla, jak to skončí. Musím říct, že ty erotické pasáže byly neuvěřitelně uvěřitelné.

18.08.2016 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Naprosto famózní...sice mě první díl bavil o něco víc, ale tohle bylo zase úplně jiný. Líbil se mi i epilog, který svým způsobem uzavřel oba díly, ale taky mohl být delší :D Tuhle autorku prostě žeru, doufám, že co nevidět se dostanu k další její knížce. :)

10.08.2016 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Nemám slov, naprosto úžasná kniha. Sice jsem od začátku tušila jak to skončí, ale stejně jsem hltala jednu stránku za druhou. Úplně mě dostalo spojení s hokejem (jsem velký fanda :D).

Spoiler:
Byla jsem v šoku jakej hajzl může být všemi uznávaný a skvělý hokejista. To je právě to, co lidé nevidí, když někomu fandí a touží po autogramu té dané hvězdy, ale jaký je k vlastní rodině to nevidí. Jsem ráda, že to Garett svému tátovi nandal.

31.07.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Úžasná..brečela jsem jako želva...Konec byl dokonalejší než ve filmu...

18.07.2016 5 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Sakra tak úžasnou sérii knížek jsem dlouho nečetla. Tento díl byl zase famózní a ta poslední kapitola byla tak báječná, že ji musím číst pořád dokola.

Spoiler: Scéna jak Sawyer běží na letiště a vyznává Julietě lásku je nepřekonatelná. Chtělo se mi brečet dojetím.

12.07.2016 5 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Zase jsem byla úplně nadšená..dokonce si myslím, že zatím nejlepší díl.

06.07.2016 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

První díl se mi líbil o něco víc, ale hodnocení nechávám stejné. Moc se mi líbí, že autorka volně navázala na 1. díl. Maggie mi byla velice sympatická a trochu mi připomněla Maggie z knížky Kočka na rozpálené plechové střeše. Doufám, že další díl bude stejně tak dobrý! :)

01.07.2016 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Boží knížka..četla se téměř sama...určitě se hned vrhnu na pokračování :)

27.06.2016 5 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Knížka mě ze začátku vůbec nezaujala..myslela jsem si, že to bude podobné seriálu, ale těch podobností tam bylo minimum..po prvních 100 stranách jsem to chtěla vzdát, ale nějak jsem se přemohla a pokračovala ve čtení, naštěstí od 120 strany to konečně začalo mít trošku spád a já to dočetla :D Zajímalo by mě o čem bude 2. díl, ale mám strach, že to pojede ve stejných kolejích...No určitě si druhý díl přečtu jen to nebude hned, protože se musím vzpamatovat u jiných knížek než najdu sílu číst dál tuto sérii :D

23.06.2016 3 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Ach jo.. :D myslela jsem si, že si přečtu první díl a u toho skončím, protože jsem se nechtěla uvrtat k další sérii knížek, kde bych se nemohla dočkat pokračování..Nevím jestli bohužel nebo bohu dík, ale po přečtení tohoto dílu si musím okamžitě přečíst další :D takže nezbývá než pogratulovat autorce k super čtení a sobě k další závislosti :D

19.06.2016 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Po dlouhé době jsem přečetla knížku za jeden jediný den..S touto knížkou mi stránky ubíhali tak rychle, že jsem z čista jasna byla u epilogu... Téma této knížky je pro mě srdcovou záležitostí, protože miluji filmy se stejnou tématikou a zajímalo mě jak to bude vypadat, když si to jen přečtu a nebudu to sledovat v televizi s krásnými herci :D Musím uznat, že čtení je daleko lepší, protože má fantazie a to jak jsem si dokázala Nicka Ryana představit bylo úžasný a hlavně on podle autorčina popisu ve mně vyvolal pocit, že je nesmírně sexy a vypadá přesně jako vysněný kluk :D prostě po dlouhé době jedna z knížek, kterou si ráda přečtu znovu a která patří mezi mé nejoblíbenější! :) Jasně bylo to docela prozíravý čtení, ale co na tom? Není to o tom držet nás v napětí, ale vyvolat v nás představy právě onoho sexy muže :3 :3 :D a tak prostě DOPORUČUJI VŠEM!!!! :)

11.06.2016 5 z 5

Srdcový kluk Srdcový kluk Lenka Lanczová

O Lence Lanczové jsem měla mínění, že je to autorka knížek pro puberťačky, a tak mě vůbec nelákala, poté co mi kamarádka řekla, že tato knížka je boží...přemohla jsem své přesvědčení a jsem ráda, že jsem to udělala, protože čtení bylo vtipné, jednoduché a prostě boží!!!! Dokonce mě to donutilo přečíst si další knížky..Tomu říkám úspěch :D

11.06.2016 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Tuto knihu jsem z důvodu škola měla dlouho rozečtenou, a teď poté, co mám čas a konečně jsem jí dočetla...jsem nadšená...rozhodně je to zase něco jinýho..jo jasně bylo celkem jednoznačný, jak to skončí, ale mně to vůbec nevadí...protože to není o tom jak to skončí, ale o tom zda vás ta kniha donutí i přes známý konec, aby byla přečtena...TO JE TO PODSTATNÉ! :) Já jsem spokojená ;)

11.06.2016 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Je to úžasná kniha na to, že patří do povinné četby mnoha škol. Je to spíše čtení pro dívky, ale je to takové poutavé čtení, že by si ho i kluci mohli přečíst a nemuseli se za to stydět..Je to plné zvratů a emocí..Já jako velká fanynka filmů, musím říct, že knížka je mnohem lepší než filmová adaptace z roku 2005, ale mimoto je na stejné úrovni jako adaptace BBC z roku 1995. Líbí se mi, že BBC téměř kopíruje tuto knihu a tím podněcuje mnoho lidí k přečtení (i mě to podnítilo k přečtení a dokonce uvažuji, že tento klenot anglické literatury by neměl chybět v mé knihovně a v knihovnách všech lidí a hlavně žen).

31.05.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Nejskvělejší!! Nemůžu uvěřit jak byl konec napínavý a neuvěřitelně kouzelný..Miluju EPILOG! Rozhodně to byla nejlepší kniha, kterou jsem četla..Celá série je skvělá, ale tento díl je mnohem víc než skvělý, ani nemůžu najít slova jaký byl...Tato kniha bude z celé mé knihovničky největším pokladem. Takže neváhejte a přečtěte si ji, nebudete litovat :)

20.09.2015 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Úžasná..nejdřívě mi jméno Echo přišlo poněkud zvláštní, ale pak mi do textu a příběhu úplně zapadlo. :)

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Podle mě byl lepší první díl..ale bez tohoto dílu bychom nepoznali Xemeriuse, což by byla škoda :D

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Úžasná..autorka má opravdu veliký talent a potenciál...myslím, že kniha patří stoprocentně mezi mé oblíbené :)

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Skvělá..napínavá a prostě lepší než druhý díl............Gideon a Gwendolyn forever :D