Srdcový kluk

Svěží příběh gymnazistky Sabiny, která zápasí nejen se studiem, ale hlavně sama se sebou. Místo slibované cesty k moři do jižní Francie prožívá prázdniny "za trest" na chatě, nad učebnicí chemie, z níž propadá. Za pomoci přátel a především brigádníka Honzy v sobě najde dostatek sil, aby zvládla reparát i zásadní životní rozhodnutí. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/126/srdcovy-kluk.jpg 3.9277
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Víkend

EvikU.

Na odreagování super kniha. Čte se sama, knihy od LL mám prostě ráda a mám je ve své knihovně, abych po nich mohla kdykoliv šáhnout.

Veveruškaaa
23.10.2016

Super romantická knížka akorát na léto i podzim.
Hlavní hrdinka mě z počátku štvala svou namyšleností
a hrubým chováním takže i nesympatická, asi v půlce knihy jsem si ji pomalu začala oblibovat. Honza byl prostě fajn kluk i když ten konec no... Trochu mi Sabiny bylo líto.
Proč to vždy skončí otevřeně?! :D
5* jinak ten obal se mi nelibí, hlavně ten kluk v tom srdíčku je odporný. :D

pavlinkaa
15.07.2016

Musím říct, že Sabina a Honza si moc mé sympatie nezískali. Hodně mi vadila Sabiny povaha, nějak jsem jí nedokázala pochopit. Ale to je prostě tak, někdy si lidé sednou, někdy ne. ( I když jde pouze o postavy v knize )
Jinak se mi příběh moc líbil :)

Ann98
25.06.2016

Knížka je parádní, čte se skoro sama a i po tolika letech má své kouzlo i šarm. Moc se mi líbilo, jak se Sabina s Honzou provokovali, byli na sebe jako pes s kočkou. Docela dost jsem byla překvapená ke konci, předpokládala jsem, že to dopadne trošičku jinak (ale doufám, že Honza zůstal se Sabinou).

helena19
11.06.2016

O Lence Lanczové jsem měla mínění, že je to autorka knížek pro puberťačky, a tak mě vůbec nelákala, poté co mi kamarádka řekla, že tato knížka je boží...přemohla jsem své přesvědčení a jsem ráda, že jsem to udělala, protože čtení bylo vtipné, jednoduché a prostě boží!!!! Dokonce mě to donutilo přečíst si další knížky..Tomu říkám úspěch :D

ewisek22
01.04.2016

O nynější dovolené jsem sáhla po velmi oddechovém čtení...opět po Lence a jejím Srdcovém klukovi. Líbilo se mi to na základce a líbí se mi to opět:) O tom svědčí i fakt,že jsem četla až do půl 3 do rána... Přečteno za dva dny a velmi dobře jsem se bavila:))

Karolína18
15.08.2014

Zase úžasné, přečteno jedním dechem. Výborná knížka pro letní podvečery. Příběh mám moc ráda, jenom mě trošku mrzí mnohoznačný konec, kde vlastně nevím, jak to Honza vyřešil s Ivanou, ale na druhou stranu zase můžu popustit uzdu své fantazii.

1v8na
05.08.2014

velmi se mi to líbilo, výborné, romantické, přímo úžasné.

moonchild
11.03.2014

Kniha se mi moc líbila.Hodně jsem si jí oblíbila.

Renka142
20.01.2014

Velice krásná knížka, pro některé možná ne, ale pro mě dojemná od tří čtvrtin až do konce. Patří mezi jednu z mých oblíbených :)

Marčullkas
23.07.2013

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes bych sáhla po jiné literatuře

kika 13
25.01.2013

Oddychové čtení a vtipně psané.

Alexxandra
23.07.2012

Ze začátku mě to nebavilo ale pak už jsem se nemohla odtrhnout

Lucka66
15.04.2012

Moje moc oblíbená knížka :)

Miru
28.01.2012

V době mých -náctin, kdy jsem doslova hltala romány Lenky Lanczové, patřil tento rozhodně k těm nejoblíbenějším....Dodnes jej mám ve své knihovničce a nejednou už jsem po něm sáhla :-)