Googies Googies komentáře u knih

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Abych pravdu rekla, tak jsem si moc anotaci necetla a sahla jsem po teto knizce v me knihovne s tim, ze jde o dalsi erotis roman. A jak ja se mylila!!! Tolik pasazi, ktere jsem si musela vyfotit do mobilu, jak byly krasne napsane!!

30.05.2022 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Jediné, co můžu k této knize říct je, že mě štve, že už ji mám přečtenou.

13.03.2019 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Já prostě miluju tuhle sérii knih. Vždycky mám chuť jet do té země a podívat se na ty místa z knih a hlavně všechno jídlo a pití, které jsou popsány v knihách, ochutnat!!!

18.01.2023 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

No proste pecka. Oddychla jsem si, ze to neni sladarna. A take jsem si oddychla, ze mam hned po ruce druhy dil!!!

29.10.2019 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Prostě a jednoduše tuhle spisovatelku miluju!!!!

30.06.2020 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Precteno za 4 hodky.... Rush mi bude chybet.

19.03.2020 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Precteno za jeden, jak me to vtahlo. Ale popravde receno, ten zvrat na konci jsem tušila dřív :D

19.03.2020 5 z 5

Nejúžasnější den Nejúžasnější den Kaira Rouda

Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem. Fakt mě bavila.

28.11.2018 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Ježiš, jak já ty její knihy úplně miluju!!! Jediné, co mi na nich vadí je, že je mám hned přečtené. A vůbec mi nevadí, že to není nějaké hlubokomyslné čtení, právě naopak!! Občas to chce si přečíst takovou knihu, aby člověk aspoň na chvilku vypustil své starosti.

22.07.2021 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Pro mě to bylo krásné čtení. Od prstýnku až do konce jsem měla úplně mokré oči!!

22.06.2021 5 z 5

Oblíbená dcera Oblíbená dcera Kaira Rouda

Tato kniha se mi libila, stejne tak jako předchozí kniha od teto spisovatelky!!

06.07.2020 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Tak takhle knizka me totalne vtahla do deje!! Ale to, co se v minulosti stalo Alex, jsem tusila drive.

17.11.2019 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Jednoduše krása!!!

23.08.2019 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Úplně mě tato kniha uchvátila, tak jako i předchozí díly. Miluju tuhle sérii. Ale ten konec?! Potřebuju další díl :D

08.01.2019 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Celkem trvalo, než jsem do knihy začetla, ale pak to šlo samo. Miluju tenhle styl knížek.

31.10.2018 5 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Nutně potřebuji další díl!!!

10.02.2023 5 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Začátek pro mě byl docela utrpení. Nemohla jsem se vůbec začíst. Ale od setkání Beccy a Mikea to jelo. Za den jsem to dočetla. Jak moc jsem se u toho nasmála, tak moc jsem u toho brečela dojetím. Krásné čtení!!

07.12.2021 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Docitala jsem tuto knihu se zatajenym dechem, a poslednich 60 stran s uslzenyma ocima. Jak radosti, tak i smutkem. Byla to krasna serie!!

27.09.2020 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Tak to jsem opravdu nečekala!!!

23.07.2020 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas