Falda Falda komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Humorné, svižné, dobré téma. Četlo se to samo. Za mě všech 5!

03.12.2018 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Nádherná kniha! Jsem pejskař a tato kniha mě opravdu dostala. Věřím, že i naši pejsci mají určitá poslání a nakonec s námi prožijí celý náš život, i když v různých tělech :)

06.07.2018 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Mně se kniha velice líbila. Netuším, jak to ostatní dělají, ale já až do konce nevěděla, kdo je vrah :D Super příběh, žádná tuctovka. Doporučuji :)

28.01.2018 5 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Úžasná, úžasná, úžasná! Stejně jako první kniha nezklamala. Už se těším na třetí :)

19.01.2017 5 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Tato kniha byla jak na houpačce.. chvíli bavilo, chvíli ne. Jednu chvíli jsme si myslela, že ji odložím a nedočtu. Nakonec jsem se přemohla, protože je to přece Darcy :)

24.03.2023 3 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Občas jsem se ztrácela v postavách... kdo, s kým a jak. Ale jinak to bylo celkem dobré. Zase trochu jiné, zajímavé téma. Četlo se to dobře.

16.08.2021 4 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Opět skvělý zážitek, i když to bylo zcela úplně něco jiného, než co od autorky známe doposud. Bylo to jedno velké drama, při kterém se mi vystřídaly veškeré mé pocity. Konec byl opravdu hodně náročný. Na hrdiny budu ještě dlouho myslet.

04.01.2021 5 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Tak to byla jízda. Opět pěkně nabušené, brutální čtivo :) Druhá nejlepší kniha po Bílých kostech, co se způsobů vražd týče. Opět se to moc dobře četlo, žádné díry v ději, prostě Masterton nezklamal.

14.08.2020 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Knihu jsem přečetla jedním dechem, i když je to furt dokola ta stejná písnička. Postavy byly sympatické. Hanna mi opravdu sedla. Supr odechovka.

05.04.2020 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Takový typ knížek prostě můžu. Moc mě kniha bavila! Začátek byl teda trošku delší, ale pak to nabralo spád a už to jen ubíhalo.
PS: Občas mě akorát trochu štval Justin...

10.01.2020 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Tak tohle byla bomba! Od knihy jsem dle přebalu a anotace čekala zcela něco jiného, ale byla jsem velmi mile překvapena. Děj knihy byl naprosto skvělý a překvapující!

18.06.2019 5 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Hrozná nuda. Prvních pár stran dobrý, posledních pár stran dobrý... ale prostředek rozsáhlá, stále dokola opakující se nuda. Tohle byla od Kariky zatím nejslabší kniha, naštěstí to mělo jen 200 stran.. ale i tak jsem se musela přemáhat to dočíst.

01.03.2019 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Začátek se trochu táhl. Ale pak to začalo být hodně zajímavé, až to nabralo neuvěřitelný spád. Neskutečný příběh, supr zápletka.

27.12.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Pěkná oddychovka u které se nemusí přemýšlet.

25.12.2018 4 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Kniha se mi moc nelíbila. Dobrý byl leda námět. Zvažovala jsem, zda ji vůbec dočíst. Smrtka mi přišla mnohem lepší.

25.11.2018 3 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Fantasy moc nevyhledávám, ale jsem ráda, že jsem se knihou nechala zklákat. Byla velice čtivá, děj mě bavil a skvěle utíkal. Téma smrtek je boží a i když nepatřím mezi YA, kniha se mi líbila a určitě doporučuji!

31.07.2018 5 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Za mě naprosto úžasná kniha, která se četla sama :) Bavila mě od začátku až do konce, který byl pro mě velikým překvapením :) Kniha určitě stojí za přečtení. Jedna z nejlepších, co jsem kdy četla v tomto žánru. Určitě si od auta přečtu i jeho další knihy! :)

29.08.2016 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Naprosto nádherná kniha. Jedna z nejlepších, co jsem kdy četla.

21.01.2016 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Příběh byl opravdu špičkový, i když se jedná o tak hrozné téma... Napsána velmi čtivým způsobem a ten konec - nečekaný, překvapivý. Děkuji autorům, že takové knihy píšou a lidem, že je čtou. Díky nám všem nebude tato hrůzostrašná doba zapomenuta... Kniha mi změnila pohled na svět, díky

13.08.2015 5 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Konec dost překvapil. Za mě super kniha!

23.08.2023 4 z 5