Ewe291 Ewe291 komentáře u knih

Hrdina Hrdina Samantha Young

Bolo to pekne, romantika, erotika, napätie .... Aj ked od autorky je moja srdcovka seria Dublin Street ale aj toto bolo mile

13.06.2022 3 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Tak ako to zhrnut? Toto bolo nieco ako porno a 50 odtienov a hroza v jednom. Sem tam som myslela, ze to bude podobne ako Bozsky a Manzelstvy s milionarem, ale mylila som sa. Neviem ci to bolo zle alebo horsie a dobre vobec sa neviem rozhodnut. Zaciatok sanka az na podlahe potom som myslela ze som v porne ked to zacalo byt fajn tak to znova slo dolu kopcom.... Par veci sa mi nepacilo ale uz viem ze nemam zacinat citat knihu s nadsenim radsej cakat menej ako viac. Druhy diel si necham na inokedy, pretoze na to teraz nemam zaludok ani chut po tomto

12.06.2022 3 z 5

Předtuchy smyslnosti Předtuchy smyslnosti Nalini Singh

Docitala som to len vdaka Vaughnovi a Lucasovi. Tuto seriu musim citat po kuskoch pretoze ma neoslovila tak ako mala, cakala som nieco viac

11.06.2022 3 z 5

Otrokyně citů Otrokyně citů Nalini Singh

Sice som knihu citala davnejsie ale stale si ju pamätam, za mna spokojnost, kedze mam rada knihy a rada citam aj o upiroch a vlkodlakoch takze menavci mi tiez zapasovali. Takze za mna ano

10.06.2022 4 z 5

Americký princ Americký princ Sierra Simone

Druhy diel som citala hned po prvom, citala som to uz davnejsie a treti som zacala a nedocitala zatial a ani neviem ci docitam seriu, ktovie mozno raz

10.06.2022 2 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Neviem co si mysliet o knihe, precitala som ju, ale bola som prekvapena, mohlo to byt zaujimave ale nieje to tak uplne pre mna

10.06.2022 2 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Sériu nečítam prvý krát. Rozmýšľala som či tri alebo štyri hviezdy a rozhodla sa pre tri. Tak začnem Evelyn, zastreľte ma niekto, pretože to bola tak hlúpa žena až to robí hanbu všetkým ženám .... Ako vážne celý čas som mala čo robiť, aby som knihu nezavrela.Niekedy vôbec nedávala zmysel a áno znova ďalšia "múdra" žena čo bola naivná a hlúpa nerozhodná husička .... David s toho som tiež rozpoltená. A čo nechápem je to keď hrdina pracuje so svojou Ex, ako to čo má byť?! Prosto za mňa priemer a troška blbosť ale na odreagovanie dobre

10.06.2022 3 z 5

Pre ňu všetko Pre ňu všetko Alexa Riley

Uz asi po piatykrat sa chystam precitat celu seriu ale vzdy po prvej knihe to vzdam. Toto je pre mna nerealne! Chory chlap, naivna panna, prosim Vas, to nema rozum?! Je fajn, ked si v knihach precitam o dominantnom muzovi ktory vie co chce, ale toto bolo az prilis! A mam rada ked si tam vie zena povedat svoje ale dalsia kniha, kde je hrdinka "mudra" a popritom sa sprava ako naivna husicka! A to sa mi nepaci. Ak raz docitam celu seriu bude to u mna USPECH.....

09.06.2022 2 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Musela som sa nutit, aby som knihu docitala. Ja neviem ale pre mna to bolo neuveritelne nudne a nechapala som ako mozu byt dvaja ludia tak hlupy .... Gabriel tu bol neviem bez zivota bez duse a nudny, Julie este viac hlupa ako v prvej casti, vazne rozmyslam ci mam citat treti diel serie. Pretoze som cakala nieco ine .... To ze je autor muz je zaujime pretoze som zvyknuta na zenske autorky ale aj tak mi to nesadlo, k serii sa asi uz nevratim

08.06.2022 2 z 5

Gabrielovo inferno Gabrielovo inferno Sylvain Reynard

Gabriel "osol" ale "osol" ktory sa zmenil, bol prosto skvely aj ked pochybujem, ze taky muz existuje. Julie .... No ja ani neviem co k nej napisat, na to ze bola mudra mi prisla prilis mäkka a prilis naivna a hlupucka akosy sme si nesadli. No uvidim ked si precitam dalsiu cast

07.06.2022 4 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Knizne porno .... Inak to pomenovat neviem. Podla mna to bolo az prilis, autorka spojila porno a magiu a neviem co este a ten koniec no neviem.... Som rada ze mam len jednu cast a ostatne neviem ci si zozeniem. Mam od autorky aj knihu Sirena tak sa aj bojim zacat citat ..... Podla mna by mal pribeh oslovit zaujat ale tu to tak nebolo, ani jeden hrdina ma nezaujal a slovnik ako z druhoradeho porno filmu, clovek to cital ale akosy sa s tym nevedel "zžit" prosto tomu nieco chybalo. Rozmyslim si ci dam sancu ostatnym dielam autorky

06.06.2022 3 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Tu som nedala plny pocet hviezd pretoze uz to nebolo take divoke a vzrusujuce. Prislo mi to akoby uz nasilu pisane len aby sa nepovedalo. Tak isto hrdinka moc akcna a hrdina nam zmäkol co sa mne osobne nepaci

02.06.2022 3 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Druhy diel bol super mam rada, ked sa dozviem preco je hrdina taky aky je. Sem tam som mala chut knihu zavriet ale neurobila som to. Kedze som seriu uz raz citala a citam ju znova som rada ze som sa k nej vratila

01.06.2022 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Tak toto je pecka, este dobre ze mam vsetky casti inak by ma asi porazilo

31.05.2022 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Podla mna je to ine ako prvy diel a to je dobre. Logan skvely ako si dokazal priznat chybu a snazil sa a Grace mi bola sympatickejsia ako Hana

26.05.2022 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Autorku mam rada a jej knihy tiez. Knihu mozem odporucit kazdemu kto ma rad vysokych sexy hokejistov, trocha sarkazmu erotiky .....

24.05.2022 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Tak toto bola pecka. Obaja boli skvely, citalo sa to samo. Pri citani ma napadlo, ze "sexy chlapi su vzdy bud zadany, knazi alebo teply" ..... No to som nechcela knihu odporucam, je tam vtip, romantika, erotika aj trocha napetia. Tieto autorky mam velmi rada a ku kniham sa rada vraciam.

22.05.2022 5 z 5

Sladký hřích Sladký hřích Susan Johnson

Horsie ako 50 odtienov. Preskakovala som riadky a nevedela sa dockat kedy bude koniec ani jeden mi neprirastol k srdcu

20.05.2022

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Rozpravka .... Ale mne osobne sa nepacilo co robila tak ak to nemam rada nerobim to, dalsie akosy mi ku koncu nesedeli pocty alebo som nieco zle precitala neviem ....v postavach som sa stracala niekedy a druha cast mi prisla velmi velmi velmi rychla.

20.05.2022 3 z 5

Nebezpečná touha Nebezpečná touha Marcy Jell

No neviem mne to prosto nesadlo a nedocitala som, mozno je to aj tym ze mi nesedeli hlavne postavy alebo som sa tak nevedela vzit co mi je luto lebo som pocula chvalu na autorku.

19.05.2022 2 z 5