Ewe291 Ewe291 komentáře u knih

Jet Jet Jay Crownover

(SPOILER) Tak to bola .... Jet bol fajn ale Aiden moze kludne superit so Shaw, kde na toto chodi autorka?! Neviem ci napisat neodporucam, alebo citat na vlastne riziko. Kazdemu sa paci nieco ine, ale toto som horko-tazko docitala, musela som sa k tomu doslova nutit, pretoze nerada nechavam knihu nedocitanu, stale tomu davam sancu ale tu to prosto bolo vsetko cez zatate zuby. Jasne kazdy ma nejaku minulost, ale natahovalo sa to ako zuvacka a prosto hroza. Aiden a to jej neustale nemozem a chcem a nemozem a to ze klamala priatelom a ze nemoze a tak, k tomu jej brat no tiez neviem co si o tom mysliet. Seriu docitam len preto, ze som zvedava na ostatnych a dufam, ze to bude aspon o trosicku lepsie. Kniha ma nenadchla pretoze som od toho cakala nieco ine a toto bolo sklamanie, opis aj hrdinovia a hlavne zenske hrdinky su neprijemne a doslova divne a muzi no neviem clovek ked zacne citat ma nejake ocakavania a aby som sa nutila do citania to nie, pri knihe sa chcem odreagovat no aj tak dam sancu aj ostatnym dielom pretoze tak isto ako docitam knihu docitam aj seriu, tak si drzim palce

04.04.2022 2 z 5

Rule Rule Jay Crownover

(SPOILER) Chapem Rula, teda nie uplne ale chapem. Ta Shaw nesadla mi, vobec ale ze vobec! Toto sa mi nestava casto, ze doslova znenavidim hlavnu hrdinku ale jej sa to podarilo. Raz sa postavi, raz sa stiahne, migreny a dovoli aby s nou "zametali". Nic si nevedela povedat a ani sa ozvat ak sa jej nieco nepacilo, aj co sa tykalo Rula, on tam tiez robil veci raz tak raz inak. No ani neviem troska inak to mohlo byt, ale za precitanie to stalo

03.04.2022 3 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

(SPOILER) Taka jednohubka. Nič náročné, nič prekvapivé. On bohatý hráč, strieda ženské, ona .... No neviem ako ju opísať, áno starala sa o súrodencov, mala dve práce, no ale neviem akosi som si ju nevedela obľúbiť prosto mi na nej niečo nesedelo. Dej slabší a jednoducho čakala som troška viac, toto mi prišlo ako z rozprávky take rýchle, no ja neviem nechytilo ma to tak ako by malo. Toto je prosto pribeh na upršané popoludnie, keď sa veľmi nudíte

01.04.2022 3 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

No neviem sa rozhodnut medzi Gabrielom a Jaxom takze je to na rovnako. Jax bol super, mal problem a to ma chytilo za srdce, pretoze sama to poznam a nielen na sebe ale aj z okolia. Prosto ma to dostalo, je mi luto, ze prvy diel o Killianovi bol taky aky bol a som rada, ze som dala sancu dalsim kniham. Takze mozem smelo povedat, ze som spokojna a dufam, ze vyjdu aj knihy o dalsich clenoch kapely

31.03.2022 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Tak toto uz ÁNO! Prečítane ani neviem ako, bolo to lepsie ako 1.diel a uprimne som sa bala do coho idem, ale nebola som sklamana. Ano nastali sem-tam chvile ked som pochybovala alebo cakala viac akcie, ale aj tak musim povedat ze sa oplatilo knihu precitat. Takze nedajte sa odradit prvym dielom a citajte

31.03.2022 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Buď som už prečítala príliš veľa kníh, alebo som od knihy čakala niečo iné. Nehovorím, že je kniha zlá, ale nieje to úplne to čo som čakala. Niekedy som si hovorila "to ako vážne?" Libby no neviem niekedy som mala chuť knihu zatvoriť a už ďalej nečítať. Killian tak tiež som na vážkach pretože niekedy bol až príliš dokonalý. Áno je to kniha, ale prišlo mi akoby sa autorka pri písaní niekedy nevedela rozhodnúť čo bude nasledovať a tak. Knihu som dočítala ale očakávala som niečo iné a preto ma u mňa menšie mínus a nevrátim sa k nej, aby som si ju prečítala znova. Skúsim ešte prečítať ďalšie knihy ale neviem čo od nich čakať .....

30.03.2022 3 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Vtipne, mile. Myslim, ze lepsie ako prva cast.

26.03.2022 3 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

No neviem, neurazi nenadchne. Rozmyslala ci vobec docitat ale nerada nechavam knihy nedocitane, tak som docitala ale cakala som nieco ine

26.03.2022 2 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

No uprimne ja neviem co napisat. Cakala som .... Vlastne ani som nic necakala, ano je to kniha,pribeh ale ..... Prosto a jednoducho nebola to moc moja salka kavy, mozno sa ku knihe este niekedy vratim, ale ja neviem, no hlavna hrdinka ako vazne sa takto vyjadruje zena ako ona?! Fajn ved kazdy je nejaky a ja som sa vazne drzala aby som docitala a hrdina?! No teda neviem neviem bud som domonantny alebo mily a nie rozdvojena osobnost. Prosto toto nie a vazne mozno ked sa budem prilis prilis prilis nudit znova precitam. Citam rada a vela ale mam pocit akoby to upadalo a pisal uz kazdy a vsetko je skoro ako cez kopirak. Takze za mna je to na poli aj ano aj nie neviem sa rozhodnut

26.02.2022 2 z 5

Láska cez správy Láska cez správy Teagan Hunter

Nemam slov .... Bolo to vazne super, uz si.ani nepamätam kedy som sa pri citani smiala nahlas. K tejto knihe sa budem.rada vracat a dufam, ze autorka planuje aj ine knihy

27.01.2022 5 z 5