Předtuchy smyslnosti

Předtuchy smyslnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222576/mid_predtuchy-smyslnosti-222576.jpg 4 245 21

Psyové / měňavci série

Faith NightStar dávno přivykla naprosté citové sterilitě Utišení, ale nyní je bez zjevné příčiny trýzněna temnými a krvavými představami o smrti. To nikdy nevěstí nic dobrého, ale u Faith je situace ještě horší, protože je to F-psyka, obdařená vysoce ceněnou schopností předvídat budoucnost. Pak se její vize promění v ještě nebezpečnější pocity – ve spalující touhu… a intenzivní rozkoš. Její jasnozřivost je tak mocná a její mysl tak křehká, že emoce, po kterých touží, ji mohou snadno zničit. Měňavec Vaughn D’Angelo na sebe umí brát podobu člověka i jaguára, ale je to jeho zvířecí stránka, kterou to k Faith silně přitahuje. Jaguáří instinkty mu říkají, aby si tuto naprosto fascinující ženu přivlastnil, a lidská polovina nic nenamítá. Zatímco Vaughn prahne po pocitech a touží Faith po všech stránkách uspokojit, pro ni je chtíč nebezpečím, které by mohlo zpřetrhat poslední vlákna její příčetnosti. A jsou tu ještě psyové, kteří chtějí Faithiny schopnosti využít k vlastním cílům. Musejí ji proto všech pocitů zbavit – a od Vaughna ji držet co nejdál.... celý text

Romány , Pro ženy , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Visions of Heat , 2007

ardeas
ardeas
23.10.2022 1 z 5

Ako cez kopirak, velke sklamanie. Prebehla som zvyšné anotácie série a mam taky vnútorný pocit, ze je to plytvanie dobrým potencialom nametu velmi zaujímaveho sveta na sex a červenu knihovnu.
Som z tejto druhej knihy neskutočne unavena. Dookola stále to isté, hore dole, nič mi to nedalo a ako som pozrela ďalšie knihy, bude to takmer to iste aj dalej. Casom sa k serii vratim, ale od tohto to chce pauzu.

Neda mi poznamenať, ze by som uvítala knihu o 2 psyoch, namiesto zvysku,ale to sa nejako opomenulo. Škoda

Ewe291
Ewe291
11.06.2022 3 z 5

Docitala som to len vdaka Vaughnovi a Lucasovi. Tuto seriu musim citat po kuskoch pretoze ma neoslovila tak ako mala, cakala som nieco viac

anna7852
anna7852
22.02.2022 5 z 5

Prvni dil krasny,Lucas dokonalost.
Druhy dil skoro bych rekla o neco lepsi ajestli to pujde takhle dal,,ze to bude lepsi a lepsi. Tak se nejspis na konci serie roztecu:)

Knihomolka97
Knihomolka97
29.11.2021 5 z 5

Romanticko-erotická-fantasy začíná být opravdu moje oblíbená kombinace.
Na tento díl jsem byla hodně zvědavá, tedy hlavně na Vaughna. A bylo to skvělý! Ovšem předchozí díl se mi líbil o něco víc... Sascha a Lucas tu samozřejmě nechyběli a za to jsem ráda.
Faith mi byla sympatická, ale chvilkama mě svým chování trochu štvala. Bylo docela vtipné, jak si myslela, že začíná bláznit... Vaughn mě mile překvapil. (Ale na Lucase nemá :D ).
4,5 * /5*
Jakožto velká milovnice pikantních scén jsem se tetelila blahem. Sakra žhavé scény!

luculi
luculi
22.01.2021 2 z 5

Nechápu, že takové knihy vůbec někdo vydává a ještě v takovém množství. Takové plýtvání papírem. Spousta nelogičnosti, nepochopená společnost a hierarchie a jediné o co jde, tak jak jednu holku donutit cítit emoce a dostat ji do postele...

marie2577
marie2577
02.10.2020 4 z 5

Začátek trochu překvapil a po té potěšil.. podobně jako Hlad jako žádný jiný.Jsem zvědavá jak to bude pokračovat.

johana3160
johana3160
02.07.2020 3 z 5

Bohuzel jak jiz bylo receno je to tak trochu vzite pres kopirak... navic to bylo takove nijake... nemastne neslane... krome par zajimavosti vlastne celkem nudne zvlast pokud navazujete na prvni dil... ja si ted dam pauzu a dalsi dil si dam za cas....

Charmedka
Charmedka
21.12.2019 3 z 5

V prvním dílu jsme se seznámili se Sashou, vysoce postavenou Psykou, která od mala svoje emoce, které by vůbec neměla mít, skrývá. A zatím to vypadá, že se v každém dalším díle budeme seznamovat s někým dalším takhle podobným.

V podstatě je to na jedno brdo, ale já mám podobné série docela ráda. Tak nějak víte, co čekat a s každým dalším dílem jste zvědaví, koho se tentokrát bude příběh týkat. A samozřejmě se všechny postavy a děj postupně propojují a vytváří jeden velký svět.

Co bylo velmi zajímavé a čtivé, tak zjišťování, jak vlastně funguje Psy-net. O tom se sice v Otrokyni citů mluvilo, protože na něj jsou Psyové napojeni, ale v Předtuchách smyslnosti byl více přiblížen a prozkoumán.

havrmoni
havrmoni
27.11.2019 3 z 5

Tak nějak nevím. Je to jak přes kopírák,tedy skoro. Postavy jsou celkem fajn, ale tentokrát se tam nic moc nedělo. Kromě toho surfování v hlavách a to mě zas až tak nebere.

jitka7
jitka7
14.01.2019 3 z 5

Faith mi nebyla moc sympatická, bohužel. Pořád se mi ale kniha líbila, jelikož jsou tam pořád osudy ostatních ze smečky a to byla pro mě asi záchrana. Asi tu pro mě bylo až moc nádechu erotiky, čekala bych spíš víc fantasy. Ale zase dobrý, že se člověk dozvěděl něco nového, to mě udržovalo :) Je mi jasné, že to teď vše bude strašně podobné jako u hlavních hrdinů z prvního dílu. Přesto mě to nutí dál číst, abych se dozvěděla, co bude dál.

Evule114
Evule114
27.02.2018 5 z 5

Nemůžu si pomoct, ale druhý díl se mi četl lépe než první. Musím protestovat, něco nového jsme se jen přeci dozvěděli. Psynet má svou vlastní mysl, která mluví s Faith. A také se nám vyvíjí, jak to s psyi dopadne? Bude vzpoura? Také se mi líbilo, že tam byla Sascha a Lucas. No jsem zvědavá, kam to bude směřovat v dalším díle :-)

YA-girl
YA-girl
06.02.2018 3 z 5

Bohužel musím v podstatě úplně okopírovat to, jak jsem hodnotila první díl - protože mi přijde, že i celá tato kniha kopírovala první díl a nic nového nepřinesla. Opět hroutící se Psyka, opět vášnivý Měňavec - zachránce, zápletka o ničem, spíš hodně erotiky (přesto ale pořád ne dost na to, aby šlo vyloženě o erotickou romanci). O světě Psyů, který mě v prvním díle nejvíc nadchl, jsme se tu nic nového nedověděli. A za co ještě srážím hvězdičky - jak se hrdinové a hrdinky pořád navzájem dotýkají, objímají a pusinkují, tak moc, až se mi to úplně zprotivilo. Nic proti tomu, když si autor v knize hojí nějaké svoje komplexy, ale nemám ráda, když to na mě vyskakuje z každého odstavce. Takže za mě celkově spíš zklamání a na další díl už se nechystám.

cukrovka
cukrovka
28.10.2017 4 z 5

Opět zajímavé vyprávění, čtivě napsané. Příběh Faith a Vaughna je zajímavý, ale autorka nezapomíná ani na hrdiny z minulého dílu.

Kešu1981
Kešu1981
08.02.2017 5 z 5

Příběh Vaughna a Faith mě ani trochu nezklamal, naopak...Nalini píše tak lehce...a šup šup na další díl :o)

Samira
Samira
29.03.2016 4 z 5

Z prvního dílu jsem byla nadšená a i tenhle nezklamal, ale přece jen to tajemno, překvapení a zvraty se tentokrát nekonaly, protože už mi bylo vše důvěrně známé. Zase jsem si ji, ale o to víc užila jako příjemnou oddechovku, protože jsem již naanalyzovala každé slovo.
Jsem zvědavá i na další díly série a také na to, jestli přinesou něco nového.

Laf
Laf
26.12.2015 4 z 5

I tento díl se mi líbil. Je to dobře napsaná a čtivá fantasy. Navíc se čtenář dozvídá stále něco nového, takže tuto sérii můžu jen doporučit :)

EvaSupovic
EvaSupovic
21.07.2015 5 z 5

Celá série se mi líbila :-D Velmi zvláštní a originální námět s příměsí lásky a lehce erotiky :-D

moira2912
moira2912
12.06.2015 3 z 5

Slabší, než první díl, ale líbilo se mi, že jsem se o světě dozvěděla pár nových věcí, a postavy byly jiné, což bylo hezké, děj nic převratného, ale přečetla jsem to na jeden zátah, protože mě to vážně bavilo. .)

smartasan
smartasan
05.05.2015 5 z 5

Dobře se mi četly oba díly, dávám 5 hvězdiček.

NeliQ
NeliQ
05.01.2015 3 z 5

Oproti prvej casti, mi tentokrát netrvalo tak dlho sa dostať do pribehu. Keďže uz som vedela, kto je kto, bolo to ovela jednoduchsie sa do knihy začítať.
Samotny pribeh urcite nie je nieco, nad cim by som este niekolko dni rozmýšľala alebo sa k tomu vracala. Je to skor take pohodove čítanie, romanticky pribeh s trochou erotiky okorenený fantasy svetom psyov a meničov.

Nalini Singh
novozélandská, 1977