Předtuchy smyslnosti

Faith NightStar dávno přivykla naprosté citové sterilitě Utišení, ale nyní je bez zjevné příčiny trýzněna temnými a krvavými představami o smrti. To nikdy nevěstí nic dobrého, ale u Faith je situace ještě horší, protože je to F-psyka, obdařená vysoce ceněnou schopností předvídat budoucnost. Pak se její vize promění v ještě nebezpečnější pocity – ve spalující touhu… a intenzivní rozkoš. Její jasnozřivost je tak mocná a její mysl tak křehká, že emoce, po kterých touží, ji mohou snadno zničit. Měňavec Vaughn D’Angelo na sebe umí brát podobu člověka i jaguára, ale je to jeho zvířecí stránka, kterou to k Faith silně přitahuje. Jaguáří instinkty mu říkají, aby si tuto naprosto fascinující ženu přivlastnil, a lidská polovina nic nenamítá. Zatímco Vaughn prahne po pocitech a touží Faith po všech stránkách uspokojit, pro ni je chtíč nebezpečím, které by mohlo zpřetrhat poslední vlákna její příčetnosti. A jsou tu ještě psyové, kteří chtějí Faithiny schopnosti využít k vlastním cílům. Musejí ji proto všech pocitů zbavit – a od Vaughna ji držet co nejdál....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/222576/predtuchy-smyslnosti-222576.jpg 4.1134

Psyové / měňavci (2.)

Visions of Heat (2007)

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Kniha Předtuchy smyslnosti

jitka7

Faith mi nebyla moc sympatická, bohužel. Pořád se mi ale kniha líbila, jelikož jsou tam pořád osudy ostatních ze smečky a to byla pro mě asi záchrana. Asi tu pro mě bylo až moc nádechu erotiky, čekala bych spíš víc fantasy. Ale zase dobrý, že se člověk dozvěděl něco nového, to mě udržovalo :) Je mi jasné, že to teď vše bude strašně podobné jako u hlavních hrdinů z prvního dílu. Přesto mě to nutí dál číst, abych se dozvěděla, co bude dál.

Evule114
27.02.2018

Nemůžu si pomoct, ale druhý díl se mi četl lépe než první. Musím protestovat, něco nového jsme se jen přeci dozvěděli. Psynet má svou vlastní mysl, která mluví s Faith. A také se nám vyvíjí, jak to s psyi dopadne? Bude vzpoura? Také se mi líbilo, že tam byla Sascha a Lucas. No jsem zvědavá, kam to bude směřovat v dalším díle :-)

YA-girl
06.02.2018

Bohužel musím v podstatě úplně okopírovat to, jak jsem hodnotila první díl - protože mi přijde, že i celá tato kniha kopírovala první díl a nic nového nepřinesla. Opět hroutící se Psyka, opět vášnivý Měňavec - zachránce, zápletka o ničem, spíš hodně erotiky (přesto ale pořád ne dost na to, aby šlo vyloženě o erotickou romanci). O světě Psyů, který mě v prvním díle nejvíc nadchl, jsme se tu nic nového nedověděli. A za co ještě srážím hvězdičky - jak se hrdinové a hrdinky pořád navzájem dotýkají, objímají a pusinkují, tak moc, až se mi to úplně zprotivilo. Nic proti tomu, když si autor v knize hojí nějaké svoje komplexy, ale nemám ráda, když to na mě vyskakuje z každého odstavce. Takže za mě celkově spíš zklamání a na další díl už se nechystám.

cukrovka
28.10.2017

Opět zajímavé vyprávění, čtivě napsané. Příběh Faith a Vaughna je zajímavý, ale autorka nezapomíná ani na hrdiny z minulého dílu.

Kešu1981
08.02.2017

Příběh Vaughna a Faith mě ani trochu nezklamal, naopak...Nalini píše tak lehce...a šup šup na další díl :o)

Samira
29.03.2016

Z prvního dílu jsem byla nadšená a i tenhle nezklamal, ale přece jen to tajemno, překvapení a zvraty se tentokrát nekonaly, protože už mi bylo vše důvěrně známé. Zase jsem si ji, ale o to víc užila jako příjemnou oddechovku, protože jsem již naanalyzovala každé slovo.
Jsem zvědavá i na další díly série a také na to, jestli přinesou něco nového.

Laf
26.12.2015

I tento díl se mi líbil. Je to dobře napsaná a čtivá fantasy. Navíc se čtenář dozvídá stále něco nového, takže tuto sérii můžu jen doporučit :)

EvaSupovic
21.07.2015

Celá série se mi líbila :-D Velmi zvláštní a originální námět s příměsí lásky a lehce erotiky :-D

Nalini Singh

Nalini Singh