Sladký hřích přehled

Sladký hřích https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1925/bmid_st-john-duras-sladky-1925.jpg 4 80 80

St. John-Duras série

Vévoda Sinjin St. John měl pověst bezstarostného milovníka, kterému nedokázala odolat jediná žena. Lákal je svým šarmem, nezměrným bohatstvím – a především nekonečnou vynalézavostí při milostných hrátkách. Žádné ženě se nepodařilo chytit ho do svých osidel, ale pak vklouzla do jeho kočáru krásná Chelsea Fergussonová, požádala ho o drobnou laskavost – a tím navždy změnila jeho život. Chtěl se zachovat jako džentlmen, avšak ona v něm hledala právě toho lehkomyslného svůdníka bez předsudků, který by ji zachránil před manželstvím s nemilovaným mužem. Když se Chelsea úskokem podařilo Sinjina přimět, aby ji zbavil panenství, domnívala se, že tím je vše vyřešeno. Jenomže to byl teprve začátek řetězu nečekaných událostí, ve kterých hrála úlohu smyslná touha i láska, prudérní společnost a marný boj s předsevzetím nikdy se nezamilovat...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Sinful , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sladký hřích. Přihlašte se a napište ho.

lucie.dc
28.03.2024 4 z 5

První kniha od této autorky a líbila se mi.
Musím ale souhlasit se závěrem, těch zápletek je tam zbytečně moc, jakoby se spisovatelka nedokázala rozhodnout, o čem ta kniha vlastně bude, tak tam pro jistotu dala asi všechno, co ji napadlo.

V určité části jsem ani nechápala autorku, která změnila chování Chelsei, žárlivost mi k její povaze prostě neseděla.

Ála1968
15.04.2023 3 z 5

Do dvou třetin byla kniha super.Ale potom to bylo divný.Konec samozřejmě v pořádku,jen ten závěr před epilogem nestál za nic a vlastně příběh hodně srazil dolů.

Ewe291
20.05.2022

Horsie ako 50 odtienov. Preskakovala som riadky a nevedela sa dockat kedy bude koniec ani jeden mi neprirastol k srdcu

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sladký hřích v seznamech

v dalších seznamech2x