Evča K. Evča K. komentáře u knih

Díky za každé nové ráno Díky za každé nové ráno Halina Pawlowská

Kniha se mi moc nelíbila, nějak jsem se do ní nemohla začíst a ani mi nepřišla moc vtipná.

06.10.2021 2 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Nebylo to to, na co jsme od Nesba zvyklí, ale i tak se mi kniha docela líbila. Protože byla tenká a chtěla jsem si ji šetřit, dala jsem si plán, že každý večer přečtu jednu povídku, nevyšlo to a knihu jsem přečetla za tři večery. :) Nejvíc se mi líbila první povídka, ty ostatní mě už tolik nebavily, ale i tak byly čtivé.

29.09.2021 3 z 5

Moje sladká kuchařka Moje sladká kuchařka kolektiv autorů

Kniha se mi líbí. Oceňuji, že autoři mysleli i na možnost vepsání dalších receptů a nechali tak v knize prostor na různých místech.

22.07.2020 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Kniha byla super, moc dobře se mi četla, děj byl napínavý, jen bych uvítala trochu lepší konec. Těším se na další díly.

06.10.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Tento díl se mi líbil zatím asi nejvíc. Hlavně díky napínavému ději, jen se pořád nějak nemůžu ztotožnit s Erikou.

06.10.2019 4 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Trvalo mi, než jsem se do knihy začetla. A tak nějak celou dobu jsem bojovala s tím, že se zdánlivě pozitivní postava mění v negativní, i když čtenář (já) je proti.
Kniha jako ty s Harrym to není, ale určitě stojí za přečtení.

04.07.2018 3 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Docela dlouho mi trvalo, než jsem se do knížky začetla. Dokonce jsem ji i na chvíli musela odložit, což se mi moc nestává. Bavit mě začala až od druhé půlky, kdy se mi už děj začal líbit. První díl se autorce podle mě povedl lépe, uvidíme co třetí.

08.05.2018 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Napínavá a velmi čtivá kniha. Přečtená jedním dechem.

22.04.2018 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Knihu jsem přečetla na tři zátahy, nedalo se od ní odtrhnout. Už teď se těším na další díl, podle závěru doufám, že brzy bude :)

07.07.2017 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Hezky napsaná napínavá kniha, ráda jsem se zase setkala s Lisbeth a Mikaelem.

11.01.2016 4 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Asi jsem čekala něco víc, byla to první kniha, kterou jsem od p. Deavera četla. Začátek mi moc nesedl, bylo nezvyklé číst knihu od konce k začátku. Nejlepší byla poslední třetina knihy, kdy se děj více rozjel a kniha se pak dočetla sama.

27.12.2015 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Líbí se mi tento styl psaní, střídání vypravěčských postav, vracení se v čase, i proto jsem knihu přečetla za pár dní. Napínavá až do konce.

27.12.2015 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Super, napínavé až do konce.

02.08.2015 5 z 5

Super kniha, od které se neodcházelo snadno.

09.01.2013 5 z 5

Velký král Přemysl Otakar I. Velký král Přemysl Otakar I. Vlastimil Vondruška

Moc pěkná kniha, pan Vondruška opět nezklamal.

10.11.2012 5 z 5

Anglie hraje venku Anglie hraje venku John King

Pěkná kniha z fotbalového prostředí.

02.10.2012 4 z 5

Olomoucký bestiář Olomoucký bestiář Vlastimil Vondruška

První kniha, kterou jsem od p. Vondrušky přečetla. Zaujala natolik, že jsem musela přečíst další a další.

28.09.2012 5 z 5