Dumicek Dumicek komentáře u knih

Chaos Chaos Patricia Cornwell

No opravdu za kniha byla Chaos a leč to dělám nerada,tak po 200 stránkách úporného přemlouvání,že to dočtu, že se to určo rozjede,tak prostě ne. Tohle vážně nešlo..

04.05.2022 1 z 5

Lovec Lovec Jack Heath

Opět naprostosto skvělý thriller..Blake je prostě i přes svou úchylku naprosto boží chlap,kterého si zamilujete a přejete mu ať mu to v životě prostě klape..a když už svíta na lepší časy,tak se prostě zase něco podělá..napínavé a strhující a ten otevřený konec..no hned bych se na něj vrhla!

25.04.2022 5 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

Já vlastně ani nevím..kniha byla dobrá,ale celkově mě tas tolik nezaujala..pro mě tam chyběli grády..prostě něco,co by mi řeklo:jo tak tohle je wau! Jenže to se nestalo..pro mě prostě průměrný thriller..

10.04.2022 4 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Bohužel mě to vůbec nebavilo a nutila jsem se ke čtení..už i z předchozích knih jsem nebyla nadšená a tahle jen potvrdila to,že další od autorky si rozhodně nepřečtu..naprosto nudné čtení..

28.03.2022 2 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Kniha se četla dobře..Námět též nebyl špatný a celkově to pěkně utíkalo,ale i tak nemohu dát plný počet,protože mi tam přeci jen něco scházelo...i tak ale byla kniha plná napětí a zvratů.

10.03.2022 4 z 5

Kurátor Kurátor M. W. Craven

Opět skvělé čtení! Tilly a Poe jsou prostě super dvojce nejde je nemilovat..mrazivá atmosféra ke které přidává pochmurné a zimní počasí v Cumbrii doladí dílo do úplné dokonalosti. Vrah je o krok napřed před vyšetřovateli,ale to by nebyl Poe a Tilly,aby ho nakonec stejne dopadli..no a ten konec? Sakra,celkem jsem valila oči...no prostě opět super!

27.02.2022 5 z 5

Krvavé skládanky Krvavé skládanky Nadine Matheson

Prvotina a naprosto skvělá! Krvák se vším všudy..napínavé,strhující a opravdu skvěle promyšlené.Anjelika a její tým byl opravdu skvělý a při četbě jsem si připadala součástí. Nečekala jsem,že kniha bude tak dobrá a o to víc mě překvapila. Doufám,že se dočkáme pokračování.

20.02.2022 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Tak tohle bylo opravdu super! Dle mého nejlepší aurtorčina kniha. Super námět,dobré prostředí, trocha tajemna a závěr knihy byl naprosto dechberoucí. Musim uznat,že tohle bylo opravdu povedené čtení,kterému nemohu nic vytknout. Jen tak dál.

16.02.2022 5 z 5

Ani mrtvá, ani živá Ani mrtvá, ani živá Ursula Poznanski

Bohužel hodně slabé..čekala jsem víc..Ursula dokáže velmi dobře a napínavě psát,ale tohle bylo nějak mimo mísu...škoda no..l

09.02.2022 2 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Imitátora musim hodnotit kladně. Poutavý příběh,zajímavý námět a příjemné postavy..k tomu velice povedené ilustrace,které knihu krásně doplňovali. Přiběh zasazen do 90' se sériovým vrahem,který se umí měnit jako chameleon..poutavé a přijemné čtení.

07.02.2022 4 z 5

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

Jako tak tohle bylo naprosto geniální,fenomenální a dech beroucí!!! Autor je knihu od knihy lepší a lepší..to jak píše, nutí nás být v napětí a knihu prostě neodložit a když už si myslíte,že víte všechno,tak najednou přijde rána..BUM a vše je jinak a vám prostě spadne brada a říkáte si..no to snad není ani možné,ale ono je...neskutečné a precizní do sebemenších detailů. Tohle musíte mít a sakra hned bych vzala do ruky další díl!

01.02.2022 5 z 5

Tátovy holky Tátovy holky Sarah Flint

Ano,kniha byla sice slabší,ale zase byla inspirovaná skutečným případem,který kdysi sama autorka vyšetřovala,když pracovala u policie. Kniha nebyla nijak strhující,brutální,ale i tak si myslím,že najde své čtenáře. Ja sama nemohu říci,že jsem se u knihy nudila. Četla se mi vlastně hezky a v klidu,prostě oddechovější četba a to mi vůbec neva. Tým vyšetřovatelů mám ráda a vím,že i další knihu od autorky si velmi ráda přečtu.

30.01.2022 3 z 5

Minulosti neutečeš Minulosti neutečeš Anders Roslund

Naprosto skvělé,strhující a napínavé čtení od začátku až do konce! Tuhle knihu prostě nelze odložit. Autor nás drží v neustálém napětí i strachu co se bude dít dál. Hlavní dvojice se mi moc líbila. Neotřelé téma a skvělý příběh. Mohu jen doporučit.

20.01.2022 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Kniha se mi líbila i když musím uznat,že předchozí kniha mě nadchla více jak tato..ze začátku jsem se nemohla moc začíst,kniha neměla pro mě napětí a něco strhujícího..nakonec se to ale zlepšilo a od poloviny knihy to začínalo být napínavější. Vše se nějak propojí dohromady a dá tomu smysl..konec byl možná až trochu moc,ale dalo se to..

17.01.2022 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Já musim hodnotit knihu mnohem kladněji než Kříďáka..ten mě moc neoslovil..za to Jáma se mi četla pěkně. Kinga nečtu,takže nesrovnávám. Dle mého povedená četba s prvkem tajemna a já jsem tam i to napětí trochu cítila. Četla se lehce..snad jen ten konec byl trochu moc,ale i tak knihu doporučuji.

06.01.2022 4 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Bryndza jako vždy nezklamal..kniha je naprosto skvělá,čtivá,nápínavá a jak ji jednou otevřete,tak už musíte číst dokud nejste u konce..skvělý námět,velmi starý případ a Kate s Tristanem kteří prostě hrají skvělý tým..mohu jen doporučit.

30.12.2021 5 z 5

Rozbité panenky Rozbité panenky Sarah Flint

Knihu hodnotím jako průměrnou..ani nenadchla a ani neurazila..autorka napsala už lepší..tak snad příště..

28.12.2021 3 z 5

Šedý muž Šedý muž Mark Greaney

Jo tak to byla jízda..neskutečné,padouchama nadupané dílo s nesmrtelným hlavním hrdinou,který prostě zvládne a dokáže vše. Musim říct,že jsem se u knihy dost bavila a jsem zvědavá jak na další díl,tak na filmové zpracování.

20.12.2021 5 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Po předchozím díle je tento díl zas pro mě naprosto super! Hltala jsem každou stránku. Theo je prostě naprosto geniální a já mu fandím..

20.12.2021 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Já vlastně nevím co si mám o této knize myslet..první dva díly mě opravdu bavili. Theo je super a neskutečně geniální,ale v téhle knize mi vadilo až moc odborného psaní a složitého vysvětlování,že jsem se chvílema až nudila a čekala kdy se ta kniha konečne rozjede a nebude to jen o sáhodlouhém vysvětlování nějakého postupu...kniha je opět bláznivě akční,to ano..Theo je prostě blázen,který pro dopadení vraha udělá vše...ale mně tam toho teď chybělo opravdu hodně. Konec byl už mnohem lepší a nakonec mě do děje vtáhnul..no rovnou se vrhnu na další díl ať vím,jak to nakonec dopadlo..

25.11.2021 3 z 5