Dumicek Dumicek komentáře u knih

Dárek Dárek Sebastian Fitzek

Za mě opět skvělý psychothriller...jo bylo to trošku překombinované,ale prostě i tak se to četlo skvěle..neustálé napětí knihu pohánělo dál..kdo,co,jak a proč jsem se pořád ptala a jak to nakonec dopadne? Bylo to tak skvěle napsané,že jsem netušila kdo má pravdu a kdo ne a kdo zatím nakonec stojí..konec ten mě zas až tolik neoslovil,ale ve výsledku to na kvalitě knihy nic nezmění.

12.08.2022 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Dávám opět plný počet..zase to bylo perfektní čtení..jediné co mohu vytknout je,že jsem se občas dost ztrácela kdo je čí dcera,matka a tak podobně..bylo to až moc zamotané..jinak už víme jak to bylo s otcem Lottie a co vše skrývá minulost..napětí bylo,gradace děje,skvělá zápletka...prostě tato série je neskutečně čtivá!

01.08.2022 5 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Dávám o hvězdu méně,protože předešlé díly mě teda bavili víc..ale to neznamená,že kniha nemá co nabídnout. Stále toho je hodně,téma zajímavé,děj napínavý,Marni a její život dlemého smutný..konec takový sice rychle ukončený,ale i tak kniha se čte dobře a jsem zvědavá jak to bude vše v dalším díle.

20.07.2022 4 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Tak tohle bylo naprosto dokonalé! První díl ze série super,ale tenhle je o laťku výš..brutálnější,napínavější,drsnější. Téma velmi povedené,skvěle sepsané..Lottie jako vždy skvělá vyšetřovatelka,ale jako matka pořád pokulhává,ale věřím se to v dalším díle zlepší. Musim říct,že se mi kniha dostala pod kůži..

12.07.2022 5 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Názory na tuto knihu jsou různé, ale za mě musím dát zas plný počet. Kniha byla jiná než předešlé, ale i tak skvělá. Nevadilo mi, že velmi brzo víme kdo zatím vším stojí, ani to, že autor nám v knize nastínil situaci ve Francii ba naopak si myslím, že to knihu povzneslo zas na jinou úroveň. Za mě opět skvělá knížka, která stojí za přečtení.

06.07.2022 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

První seznámení s novpu sérií a za mě musim říci že velmi povedené. Inspektorka,která nedávno ovdověla a zůstala sama na své 3 děti..vztah se svou matkou také není ideální..inspektorka Lottie se pouští do velmi zamotaného případu,který sahá až dávno do minulosti..téma církve a to co se tam odehrávalo a bohužel se někde za zavřenými dveřmi stále odehrává je silný a velmi uvěřitelný. Napětí v knize také bylo a konec byl za mě velmi povedený..rozhodně si přečtu i další díly.

01.07.2022 5 z 5

Cesta domů Cesta domů Sebastian Fitzek

Jo tak tohle bylo zase něco! Naprosto skvělé,napínavé,zvrácené a ten konec mě naprosto dostal! Fitzek je prostě mistrem psychothrilleru..

17.06.2022 5 z 5

Maska smrti Maska smrti Mads Peder Nordbo

Parádní zakončení série. Kniha byla napínavá, brutální a nešlo ji odložit..knihy je opravdu potřeba číst hned po sobě ať se neztrácíte v ději, postavách..protože opravdu všechny na sebe navazují a vše vyvrcholí v tomto díle..nevadila mi větší akčnost ani množství mrtvol..prostě to do celkového vnímání celé této trilogie skvěle zapadlo. Takže rozhodně doporučuji.

31.05.2022 5 z 5

Ledový strach Ledový strach Mads Peder Nordbo

První díl jsem cetla už dávno..moc mě nenadchnul,tak jsem s pokračováním dlouho otálela,ale teď po přečtení si říkám jaká to byla škoda! Kniha mě tentokrát naprosto vtáhla do děje. Skvěle napsaná,napínavá, dosti krvavá a prostě neotřelá. K tomu prostředí Grónska,které vám musí učarovat..opravdu skvělá kniha a hned se vrhám na poslední díl..

27.05.2022 5 z 5

Květy nad peklem Květy nad peklem Ilaria Tuti

Já jsem byla opravdu mile překvapena..kniha se četla sama..krátké kapitoly,svižné tempo. Hlavní vyšetřovatelka mě bavila i její nový parťák. Zas trochu něco svěžího..vraždy,sirotčinec a malé zapadlé městečko. Opravdu příjemné a těšim se na pokračování.

23.05.2022 4 z 5

Chaos Chaos Patricia Cornwell

No opravdu za kniha byla Chaos a leč to dělám nerada,tak po 200 stránkách úporného přemlouvání,že to dočtu, že se to určo rozjede,tak prostě ne. Tohle vážně nešlo..

04.05.2022 1 z 5

Lovec Lovec Jack Heath

Opět naprostosto skvělý thriller..Blake je prostě i přes svou úchylku naprosto boží chlap,kterého si zamilujete a přejete mu ať mu to v životě prostě klape..a když už svíta na lepší časy,tak se prostě zase něco podělá..napínavé a strhující a ten otevřený konec..no hned bych se na něj vrhla!

25.04.2022 5 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

Já vlastně ani nevím..kniha byla dobrá,ale celkově mě tas tolik nezaujala..pro mě tam chyběli grády..prostě něco,co by mi řeklo:jo tak tohle je wau! Jenže to se nestalo..pro mě prostě průměrný thriller..

10.04.2022 4 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Bohužel mě to vůbec nebavilo a nutila jsem se ke čtení..už i z předchozích knih jsem nebyla nadšená a tahle jen potvrdila to,že další od autorky si rozhodně nepřečtu..naprosto nudné čtení..

28.03.2022 2 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Kniha se četla dobře..Námět též nebyl špatný a celkově to pěkně utíkalo,ale i tak nemohu dát plný počet,protože mi tam přeci jen něco scházelo...i tak ale byla kniha plná napětí a zvratů.

10.03.2022 4 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Opět skvělé čtení! Tilly a Poe jsou prostě super dvojce nejde je nemilovat..mrazivá atmosféra ke které přidává pochmurné a zimní počasí v Cumbrii doladí dílo do úplné dokonalosti. Vrah je o krok napřed před vyšetřovateli,ale to by nebyl Poe a Tilly,aby ho nakonec stejne dopadli..no a ten konec? Sakra,celkem jsem valila oči...no prostě opět super!

27.02.2022 5 z 5

Krvavé skládanky Krvavé skládanky Nadine Matheson

Prvotina a naprosto skvělá! Krvák se vším všudy..napínavé,strhující a opravdu skvěle promyšlené.Anjelika a její tým byl opravdu skvělý a při četbě jsem si připadala součástí. Nečekala jsem,že kniha bude tak dobrá a o to víc mě překvapila. Doufám,že se dočkáme pokračování.

20.02.2022 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Tak tohle bylo opravdu super! Dle mého nejlepší aurtorčina kniha. Super námět,dobré prostředí, trocha tajemna a závěr knihy byl naprosto dechberoucí. Musim uznat,že tohle bylo opravdu povedené čtení,kterému nemohu nic vytknout. Jen tak dál.

16.02.2022 5 z 5

Ani mrtvá, ani živá Ani mrtvá, ani živá Ursula Poznanski

Bohužel hodně slabé..čekala jsem víc..Ursula dokáže velmi dobře a napínavě psát,ale tohle bylo nějak mimo mísu...škoda no..l

09.02.2022 2 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Imitátora musim hodnotit kladně. Poutavý příběh,zajímavý námět a příjemné postavy..k tomu velice povedené ilustrace,které knihu krásně doplňovali. Přiběh zasazen do 90' se sériovým vrahem,který se umí měnit jako chameleon..poutavé a přijemné čtení.

07.02.2022 4 z 5