Drahuska12 Drahuska12 komentáře u knih

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Právě je skoro 00:15 a já s bušícím srdcem dočetla poslední stranu téhle knihy.
Za mě to bylo něco opravdu neskutečně čtivého a napínavého, takže si to určitě zaslouží 5* a ráda si přečtu další knihy od pana autora! :-) Doporučuji!

15.12.2021 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Pro mě osobně asi nejslabší kniha od Darcy, kterou jsem četla. Kdyby mi bylo třeba 13-15 let byla bych šíleně nadšená, ale to se bohužel nestalo. Každopádně ať nejsem jen kritická, fajn oddechovka, která Vám pomůže vypnout hlavu od každodenních problémů :-))

07.12.2021 3 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Je to 3 kniha, kterou jsem od autorky přečetla a myslím si, že byla velmi čtivá jako předchozí díly. Musím říct, že jsem knize chtěla dát 5*, ale jelikož mi občas hlavní hrdinka pěkně lezla na nervy, musím jednu hvězdičku odebrat.
Ale jinak se mi příběh moc líbil, a všem milovníkům duchařských příběhů ho s klidným svědomím doporučuji!! :-)

02.12.2021 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

První kniha od autora. Přesto, že jsem knihu četla opravdu dlouho ( asi čtecí krize) se mi moc líbila. Mohu vřele doporučit. Určitě si v budoucnu přečtu další :-)

26.11.2021 4 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Lehké zklamání. Nejspíše jsem knihu četla ve špatne chvíli a moc mi nesedla, ale doporučuji pro čtenáře, kteří si chtějí odpočinout u něčeho nenáročného.
Za posledních 60 stran jsem si své hodnocení ze 3 hvězd rozmyslela na 4* :-)

27.04.2021 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Hezká oddechovka, která Vám dovolí vypnout hlavu. Žádna složitá zápletka, prostě taková ta sladká knížka :-) účel splnila. Doporučuji!

18.03.2021 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Uff.
Ani nevím pořádně jak vyjádřit svoje pocity.
Asi úplně na začátku chci říct, že jsem poprvé okusila takový žánr a poprvé se setkala s paní autorkou.. Wow, wow wow.
Ze začátku jsem byla tedy šíleně zmatená z mnoha postav, světu a pro mě jakožto ne čtenáře tohoto žánru to bylo vcelku těžké.
Ale po nějakých 100 stránkách jsem byla absolutně zamilovana do hlavních postav, do celého světa.
Nemluvě o posledních 200 stránkách, plakala jsem, smála jsem se, zase plakala a pak až skoro dokonce seděla v napětí jak to dopadne.
Úžasná kniha, kterou budu doporučovat asi všude kudy budu chodit.!! Zaslouženě 5* .
PS: řekněte mi prosim, že co nejdřív bude druhý díl!! :-D

15.03.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Zbožňuju styl, kterým paní spisovatelka píše!! Mám od ní skoro všechny knihy, ale tohle? Celá kniha bomba, konec? Ještě větší BOMBA :-) určitě knihu doporučuji.

03.02.2021 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Miluji horory a proto jsem i sáhla po tomto kousku. Kniha se mi líbila hodně. Ale dám 4 *, protože se mi zdálo, že některé pasáže jsou až hodně přitažené a až moc nereálné. Ale to je pouze můj názor. Knihu doporučuji! :)

28.01.2021 4 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

První polovina knihy mě asi oslovila více než ta druhá. Druhá polovina mi prišla hodně přetažená. Ale kniha se mi určitě líbila a za prvotinu musím dát určitě 4 zasloužené hvězdy :-)

27.11.2020 4 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Charlie Donlea

Kniha byla super, ale čekala jsem maličko více a proto dávám 4* :)

11.11.2020 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Opět autorka nezklamala. Skvělá kniha!!

05.07.2020 5 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Skvělá kniha ❤️

07.06.2019 5 z 5

Temná horečka Temná horečka Karen Marie Moning

Kniha se mi líbila, místy je trochu nudná svými delšími popisy ale jinak jsem spokojená a právě jdu na druhý díl.

29.05.2019 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Silná krásná kniha ❤️????????

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Krásná kniha ????

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Krásná kniha ❤️

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Ačkoli čtu, že hodně lidem se kniha nelíbila, já jsem opak, jsem nadšená, nenáročná oddechovka, která ukazuje na to jak je svět malý a jak jsou někdy životy ostatních propletený :) určitě doporučuji, každopádně nejvíce mi sedl pohled Rebeky :)

21.03.2018 5 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Přečetla jsem knihu během 5 hodin, takže můj dojem je jasný. Kniha se mi velmi líbila a všem ji doporučuji když budete chtít něco velmi odpočinkového :)

29.11.2017 5 z 5

Hlavně to nikomu neříkej Hlavně to nikomu neříkej Miroslava Varáčková

Nevím co říci, nevím jak popsat své pocity... Jsou tak zraněné a zároveň šťastné. Děj se sice dal dobře předpovídat ale pánii..!! Knihu jsem přečetla během pouhého dne a to se mi nestalo velmi dlouho. Pro některé je to třeba slátanina, ale mě naprosto dostala ! 100% ji doporučuji, protože jestli jsi nějak zraněný věř že je někdo kdo to má také tak a vždy je naděj na lepší zítřek :)

31.10.2017 5 z 5